pensjonaty w okolicach trójmiasta

Dolina Mustangów w Wyczechowie to ośrodek tego samego właściciela co Sakowcówka w Łapinie, dzierżawiony przez As Dream (który ma też konie w Łapinie i prowadzi tam rekreację).
Ciach
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie w niewłaściwym miejscu
Dolina Mustangów w Wyczechowie i As Dream w Łapinie są jednego właściciela...stajnia As Dream'u jest dzierżawiona od właściciela Sakowcówki. W Łapinie na terenie Sakowcówki są dwie stajnie. Mam nadzieje, że zrozumiale to napisałam 😀
Jakieś opinie o Morinie w Redzie? Podłoże, jak mają konie?
Ktoś poleca jakiś inny tani pensjonat z dojazdem kom.miej. z Gdyni (obojętnie w którą stronę)?

Z czego co wiem to Morina już nie istnieje. Powstała tam teraz jakaś nowa restauracja ale co ze stajnia to nie wiem. Padokow prAktycznie nie ma a podloze to twardo jak pamiętam.
Co do taniego to w naszych rejonach dosc ciezko.
Debogorze kolo kosakowa jest stajnia nad stawem, nie wiem czy tak sie nazywa ale tam tanio jest.
Ja mogę polecić Stajnie Tokary w Tokarach, niestety z Gdyni kom. miejską dojedziesz tylko do Miszewa, a później 3km z buta  😉 koszt hotelu wynosi 600zł, więc cena standardowa jak na te okolice.
Mam nadzieję, że nie zostanę wyrzucona do ogłoszeń 😉

Potrzebuje do pracy magisterskiej osób startujących w zawodach do wypełnienia ankiety. Jeśli ktoś znalazłby chwilę czasu to byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:

G., ale tak fizycznie czy via net?
Już się ugadałam 😀 Fizycznie ale rozpowszechnię po Owczarni 😉
BlueHorse, to weź dla mnie też 😉
Tak jak pisze BlueHorse w Owczarni ankiety będą dostępne u niej. Z góry dziękuję wszystkim za wypełnienie  :kwiatek:

Potrzebuje dużo ludzi więc jak ktoś jeszcze chętny to może się zgłaszać.
Oczywiście dojeżdżam do każdego chętnego z ankietami więc wystarczy się umówić kiedy i gdzie mam przyjechać 😉
G., u nas znajdziesz sporo osób 😉 Wciśnie się każdemu ze startujacych 😀
xxagaxx
Na to właśnie liczę  😉
Na ktoś może swojego konia w Stajni Pępowo http://stajniapepowo.zabookuj.eu/o_nas  ?
Nie wiem gdzie o to zapytać, więc jak coś to mnie wygońcie 🙂
Mam spory problem, moje siodło z tyłu (między siedziskiem, a poduszkami(?) (nie wiem jak to nazwać, ale to co leży na grzbiecie konia  😂 ) ) się zaczyna rozpruwać i to tak dosyć mocno. Mam około 2 tygodni by jeszcze móc pożyczyć od kogoś siodło w miarę dopasowane, później się przenosimy i niestety nie będę miała takiej możliwości, ale do rzeczy.
Gdzie szybko i dobrze zszyją mi te siodło? Niby głupota, bo szwy poszły, ale muszę mieć te siodło jak najszybciej. Znacie kogoś?
Czy mógłby mnie ktoś poratować namiarami na osobę, która posiada przyczepę jednokonną? Okolice Lęborka, Wejherowa, Gdyni.
witam - czy ktos z Was obecnie stoi u Jackiewiczow w Polchowie ? Orientujecie sie czy sa wolne boksy oraz czy jest tam na miejscu trener ujezdzeniowiec ? z gory dziekuje za odpowiedz.
Łosiowata, dopiero co zabrałam stamtąd konia,  boks powinien być.  Trenera stricte ujeżdżeniowego brak.
anai,  A ile biorą za msc na dzień dzisiejszy? Bo też się rozglądam za różnymi miejscami
anai,  A ile biorą za msc na dzień dzisiejszy? Bo też się rozglądam za różnymi miejscami


Nie wracasz do Redy?

chestnut - w Pegazie jest jedynka.
zoriczkowa, w tej chwili 800.
anai dziekuje za info - jesli moge spytac czy zabranie konia mialo zwiazek z warunkami panujacymi w stajni ? czy mozesz cos powiedziec od strony wynajmujacego ? wybieram sie zobaczyc co i jak ,ale jesli mozesz cos podpowiedziec to bede wdzieczna 🙂
Łosiowata, bylismy tam tylko na okres wakacji. Warunki bardzo fajne. W stajni i  dookoła czysto. Plac codziennie polewany i równany. Dużo kolorowych przeszkód. W okresie letnim konie od 7 do 18 na trawie, osobno wałachy i osobno klacze. Zamiast pastwiska koń może chodzić na karuzeli (ale w karuzeli podłoże betonowe). Spokój i cisza.Za płotem pola (rżyska 😀), do lasu da się dojechać. Na plażę ok. godziny drogi konno. Daleko, ale też się da. Hala jest. Lonżownik też, choć dla mnie ciut za mały i dość grząski. Generalnie wszystko w porządku.
Dziekuje 🙂 pelna pozytywnego nastawienia wybieram sie na zwiady ! pozdrawiam !
A czy ktoś wie coś o stajni znajdującej się w miejscowości Borowo, ok.20 km od Gdańska? Znajoma wyczaiła tam bardzo przyzwoicie wyglądającą ( z zewnątrz) stajnię z halą ale w internecie brak jakichkolwiek informacji na ten temat. Ktoś, coś? :kwiatek:
A czy ktoś wie coś o stajni znajdującej się w miejscowości Borowo, ok.20 km od Gdańska? Znajoma wyczaiła tam bardzo przyzwoicie wyglądającą ( z zewnątrz) stajnię z halą ale w internecie brak jakichkolwiek informacji na ten temat. Ktoś, coś? :kwiatek:


Chodzi Ci o stajnie Wilcze Ranczo w Borkowie? http://www.wilczeranczo.pl/jazdy_konne.html
W tej stajni jeśli się nie mylę to nie prowadzą pensjonatu dla koni...najwyżej, że się coś zmieniło 😉
Tak, podejrzewam że to właśnie to, dziękuję Karolcia3029  🙂. Z tego co widzę to faktycznie, o możliwości hotelowania konia ani słowa.
[quote author=zoriczkowa link=topic=87.msg2177918#msg2177918 date=1410285941]
anai,  A ile biorą za msc na dzień dzisiejszy? Bo też się rozglądam za różnymi miejscami


Nie wracasz do Redy?

chestnut - w Pegazie jest jedynka.
[/quote]

no właśnie niekoniecznie (jeśli gdzieś w ogóle wrócę z koniem, bo sprzedaję), robię rozeznanie na razie

zoriczkowa, w tej chwili 800.
Dziękuję :kwiatek:
Drodzy Re-voltowicze z Trójmiasta i okolic.
Dwa tygodnie temu porzuciłam Mazowsze na rzecz Pomorza (a konkretnie Gdańska) sama już się rozgościłam i nadszedł czas na przewiezienie moich kopytnych.
Przeglądałam katalog i wątek ale ponieważ mamy dość nietypowe potrzeby postanowiłam napisać. Może ktoś z Was będzie umiał pomóc?
Poszukuję miejsca dla dwóch koni, z zastrzeżeniem, że chętnie jednego dużego boksu lub po prostu zadaszenia na pastwisku.
Priorytetem są pastwiska i ich dostępność, najchętniej swobodne wchodzenie i wychodzenie ze stajni. Spokojna, cicha okolica i dobra opieka. Jestem mobilna więc nie przeraża mnie dojazd do koni, powiedzmy, że do odległości 40 - 50 km od Gdańska.
Nie potrzebujemy luksusów takich jak hala, złote klamki itp, wprost przeciwnie im skromniej tym lepiej. Ważna jest trawa, ruch, dobra opieka i w miarę solidne ogrodzenie.
Będę wdzięczna za każdą pomoc i wskazówkę.

🙂
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
05 października 2014 10:34
Jak najbardziej polecam "Stajnię Czerniec". W zasadzie  pasuje ona do wszystkich Twoich wymagań. Jest możliwość wstawienia koni pod wiaty w systemie wolnowybiegowym, 3 stada tak są utrzymywane, jedno z wałachami, drugie z klaczami i trzecie  gdzie chodzą wałachy i młode ogierki. W razie potrzeby boksy są na tyle duże, że dwa konie mogą w nich swobodnie mieszkać, nie pamiętam dokładnie ale mają 4,5x4,5m albo 4,5x5m, przewidziane były na klacze ze źrebiętami. Stajnia jest  hodowlana i dodatkowo mają pensjonat, więc żadnej szkółki tam nie ma, cisza i spokój. Duże pastwiska, fajne tereny do jazdy, z daleka od wszelkich ruchliwych ulic i ogólnie "cywilizacji" 😉 na stajni droga się kończy.
Dojazd dobry, 20 km od Gdańska. Jakbyś miała jakieś dodatkowe pytania to pisz śmiało na PW 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się