Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Monika228, A nie masz zdjęcia na koniu?😉
wątek zamknięty
Livia, si Anthra? jakoś tak?
Fango zimniejszy spokojniejszy 🙂
wątek zamknięty
faith mam dwa BR'y w komplecie z owijkami. Czapraki są bardzo ładne ale mechacą się w praniu i niestety płowieją trochę. Co do owijek to jedne zmechaciły się po pierwszym praniu, drugie były lepsze nie wiem od czego to zależy, ale nie zwijają się i nie rozciągają.


[img]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/1526258_430432830416298_939531700_n.jpg?oh=3466d23e00b592db9e3a656c19f56727&oe=544FBA3B[/img]
wątek zamknięty
Livia, si Anthra? jakoś tak?
Fango zimniejszy spokojniejszy 🙂


To tak wpada w fiolet, czy mi się wydaje?
Burza, świetnie pasuje do Piorusia 😍 Wydaje mi się, że on ma podobna maść fdo mojej Luna, więc zaraz zaczynam szukać tego Twojego cuda.

Rudzielc_23 bardzo, bardzo elegancko, choć ja nienawidzę czerwieni na kasztanach  😉

Póki co, dojechał do mnie czaprak cotton dl (mój pierwszy). Płaciłam wczoraj, powiedzieli w sklepie, że pocztą, to przesyłka parę dni idzie, inny dl (niciak) przyjdzie po weekendzie. I tu w piątek taka niespodzianka!  😍
jest ogromny, chyba będę musiała zmniejszyć :P
wątek zamknięty
Moon, ja miałam na myśli te: http://br-konie.pl/ochraniacze-neoprenowe-przednie/produkt/245/

Przyszło dziś do mnie zamówienie z Caballa. Owijki, podkładki (które są prze-zarąbiste, ani trochę nie żałuję, że dałam się namówić na gąbkowe wypełnienie - trochę się bałam, że będą za grube, ale zakochałam się, jak tylko je zmacałam), pad i pad koleżanki. Ja już wiem, czemu kupowanie szmat od Ivett uzależnia... Chyba sobie zamówię jeszcze gablotę, z podświetleniem. 😜 Koleżanka chciała pad taki, żeby jej pasował do ochraniaczy, miałam wybrać za nią - mam nadzieję, że będzie zachwycona tak samo, jak ja... Bo jak na niego patrzę, to aż żałuję, że sobie też nie wzięłam granatowego, piękny odcień. 💘
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 sierpnia 2014 12:55
Harry's Horse ujawnił zimową kolekcję gdyby ktoś był ciekawy 😉
ja już mam swoje typy  😍
LINK
[img width=400][/img][img width=400][/img]
[img width=600]http://www.harryshorse.com/cloud/xlenz/32204701_total-eclipse-2.jpg?width=1000&timestamp=20140801[/img]
wątek zamknięty
Ten granatowy...  😍
wątek zamknięty
Piękne są! Jakie eleganckie. Ciekawe w jakiej będą cenie.
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
01 sierpnia 2014 13:15
Cena ma być ich standardowa jak za czapraki 125 zł, także moim zdaniem przyzwoicie.
Tzn. mam raptem jeden czaprak od nich, ale go tyram i nie oszczędzam.
Na przemian piorę i przepacamy na wylot w te upały  😡
wątek zamknięty
Ja też mam ich jeden pad (taki z motylkiem) i moim zdaniem jakość jest super, więc mam nadzieje że i te będą dobrej jakości.
wątek zamknięty
Trochę przesadzili z tymi koronami i napisami, ale granat rzeczywiście łał.
wątek zamknięty
Masz racje, z jedną trochę większą, albo bez niczego byłoby ładniejsze😉
wątek zamknięty
Ja mam z dziś Anke French Blue na siwym  💘


wątek zamknięty
Czapraki niczego sobie (choć bez haftów IMO byłoby lepiej), ale ta derka... 😵 Lokalizacja tych koron była wybierana losowo czy jak? 🤔wirek:
wątek zamknięty
sei, czapraki fajne - zwłaszcza granatowy - ale derka chaos, kicz i masakra.

Za to quasi-veredusy będą też brązowe, fajnie 🙂

wątek zamknięty
sei, granat boski
ja to mam już chyba granatowy mózg 🙂
wątek zamknięty
W takim razie czy ktoś mógłby "ubrać" mi konia?Jaki Eskadron pasuje do kobyłki poniżej? Z góry bardzo dziękuję   :kwiatek:
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia (dozwolone 800x800)
wątek zamknięty
mils   ig: milen.ju
01 sierpnia 2014 19:58
Zuzu. piąteczka. 😁
sei obydwa, moim zdaniem robią, szał!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
01 sierpnia 2014 21:04
Burza, to Anthrazit w takim razie 🙂

Thymos, cottony są ogromniaste 🙂 Jeśli chcesz coś mniejszego, to tylko Melange i polopady 🙂

sei, fajne te a'la brillanty, ale derka do mnie kompletnie nie przemawia, jest koszmarna 😉

Ulala, ja też mam te motylkowe pady - to jest naprawdę hit wytrzymałości 🙂

wątek zamknięty
Nie wiem czy to do konca odpowiedni watek, ale w sumie tez "rewia" :P Czy moglabym prosic kogos o "zmiksowanie" mi kolorystyczne tego siodla:

http://www.daw-mag.pl/siodlo-grand-prix

tak, zeby siedzisko i poduszke kolanowa mialo w kolorze london (ten jasny braz na zdjeciu), a reszte ciemny brac? Bede baaardzo wdzieczna  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Thymos, niby szary ale wpada w fiolet 🙂 tu masz w wersji wczesnowiosennej- jeszcze fajniej wygląda!

Twoja lalka ciemniejsza ale równie ciepły odcień futra 🙂

sumire, fotki!!

sei, ta derka wygląda jak żart w photoshopie- nawtykane tych koron bez pomysłu.

dairoxroxi, PRZEPIĘKNIE!!! Najlepszy wasz kolor jak dotąd!

quantanamera, o nie, biedna Misia 😁

Livia, dzięki nie byłam pewna 🙂
wątek zamknięty
Burza, na tym, które teraz wkleiłaś jest o wiele bardziej szary i ciemniejszy 😉

doszedł dziś też niciakowy starlight, razem z balticiem to re-voltowe-urodzinowe🙂
wątek zamknięty
Thymos, bo fota aktualna jest z lipca i lampa 28 stopni a to stare jest z początku kwietnia i zachmurzenia 🙂 on jest ciemniejszy niż Fango np.
wątek zamknięty
CeraŁ   dużo dużo zmian..
01 sierpnia 2014 21:59
Mam nadzieję, że nie robię offa 🙂
Będę zamawiać z Holandii pady Anky - duuży wybór kolorystyczny i nie tylko, Eurostary, Eskadrony - czapraki, owijki i derki.
Wszystko używane ale w bdb stanie, tanio. Ja chcę zamówić dwie rzeczy i ze względu na wysyłkę szukam kogoś kto chciałby się podłączyć 🙂 więcej info i foty kolorów i dostępnych rzeczy na pw. Koszt jednej Anky wyjdzie w granicach 20 eur.
wątek zamknięty
Burza, postaram się 😉 Tzn. fotki bez konia mogę cyknąć nawet jutro, z fotkami na koniu może być już gorzej i pewnie to potrwa dłuższą chwilę, zanim znajdę wystarczająco dużo czasu, żeby go odpicować. Ostatnio nawet warkoczykowanie grzywy zarzuciłam - nie wyrabiam przez te upały i jak myślę, że mam go jeszcze po jeździe zapleść, to mi słabo (mimo, że jeżdżę wieczorami - i mimo, że te warkoczyki są mu baaardzo potrzebne, bo za mocno przerwałam i zepsułam, więc 2/3 grzywy mu się podnosi 😉). A co dopiero mówić o fotkach...
wątek zamknięty
sumire, e no weź, wykąpać przy okazji, przelecieć szczotką ( polecam zaplatanie warkoczyków na mokro, inna robota i efekt) i heja! 😀
wątek zamknięty
Burza, bardzo ładny, stonowany komplet, podoba mi się na Piórku 🙂
Thymos, niespodzianka na dobry weekend 😀
dairoxroxi, rewelacja! strzał w 10!
wątek zamknięty
Burza, zawsze zaplatam na mokro. 🙂 I właśnie o wykąpanie idzie - trochę nie mam kiedy ostatnio go tak gruntownie wyszorować, a jak już mam kiedy, to trochę chęci brak (albo, nomen omen, burza 🤣 mi krzyżuje plany). Bo niestety nie dysponuję myjką i jak myślę o noszeniu wiader do płukania w tą pogodę, to... robi się z tego większe przedsięwzięcie. Więc ostatnimi czasy ograniczam się do zamywania go samą wodą po jeździe (i w ramach ochłody - bo lubi, normalnie go wkurza moczenie szyi, a jak jest tak gorąco, to się nie oburza na to, ciekawe, czemu? :hihi🙂. A to jednak nie to samo. 😉 Wstępnie mam plan wykąpania go jutro (i od razu pstryknięcia zdjęć, w końcu wożę aparat już szmat czasu) - o ile koleżanka nie będzie jeździć w tym czasie, kiedy był plan na kąpiel, bo jej też obiecałam zdjęcia (a to wymaga pojechania do innej stajni). 🙄 I coś czuję, że prędzej obfocę jej konia i jej pad niż swój własny. 😉
wątek zamknięty
Mam ogromną prośbę! :kwiatek: Czy mógłby ktoś z Was ubrać mi kobyłkę w cottony VS: hibiskus, toffee i espresso? Byłabym ogromnie wdzięczna :kwiatek: ... nie mogę się sama zdecydować na nic innego jak banana 😜
tutaj fotka najwyraźniejsza jaką posiadam z boku...
wątek zamknięty
harja, dziękuje 🙂 mi też 😀

sumire, aaaaa nie no bez myjki to masakra, jesteś usprawiedliwiona 🙂
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.