Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

Ogólnie to jakiś błąd ewolucji. Po co facetom psów, kotów, ludzi i nie wiem czego jeszcze sutki  ? 😜 
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2014 13:46
Żeby było za co szczypać, jak są niegrzeczni  😀iabeł:
Bo przyjdzie taki czas, że pies zachce być suką.  🤣
"żeby kobiety miały co pieścić" 😉
wkurza mnie fałszowanie swojego wizerunku. zawsze myślałam, że ushia to dorosła,dojrzała kobieta, ale zobaczyłam zdjęcia i widzę, że to małolata...  😵
busch   Mad god's blessing.
02 sierpnia 2014 19:22
katija, ale ona chyba nigdy niczego nie fałszowała, tylko po prostu wypowiada się w dorosły, dojrzały sposób? 😉
busch, tak, dlatego moja wypowiedź ma charakter raczej żartobliwy 😉
Masz coś do wyglądających młodo?  😎
opolanka   psychologiem przez przeszkody
02 sierpnia 2014 19:41
grzesiek.1993, Ty małolacie, nie wypowiadaj sie hihi 😉 😉
Chociaż i mnie pytają o dowód, jak kupuje wode ognista. Pani w kasie jest głupio, a ja czuje sie świetnie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 sierpnia 2014 19:51
Ostatnio babeczka w stajni machnęła się z określaniem mojego wieku na podstawie wyglądu o... 6 lat w dół  😂
Błagam, ja zostałam wzięta za małoletnią dziewczynkę stajenną i teraz przez to lecę na takiej adrenalinie, że mi do przyszłego roku wystarczy  👀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
03 sierpnia 2014 18:18
Pokemon a dziwisz sie? 😎 wylaszczylas sie, wysportowalas to i srednia wieku spadla 😀
Retna   nic nie zmieniać
11 sierpnia 2014 09:39
Wkurza mnie Andaluzja, bo jest wszędzie i wszędzie plecie bzdury, zwłaszcza w wątku o naturalsach.
Andaluzja - wysokiej klasy troll wioskowy... 👿
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 sierpnia 2014 15:57
Strzyga- w wątku "Robin Williams nie żyje..". Ile idzie maglować jedną rzecz?  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
12 sierpnia 2014 17:29
Mamy taki wątek?  😲
Strzyga- w wątku "Robin Williams nie żyje..". Ile idzie maglować jedną rzecz?  😵


Tak. To jest koszmarnie niesmaczne.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2014 09:08
Wkurza mnie nadinterpretacja. Nawet jak napiszesz cos jasno i wyraznie, to i tak ludzie odbiora po swojemu.
Piszesz jakbyś volty nie znała 😉
Wkurza mnie nadinterpretacja. Nawet jak napiszesz cos jasno i wyraznie, to i tak ludzie odbiora po swojemu.

Mnie też.
Jestem zwolenniczką karmienia piersią, polecam, jeśli ktoś ma problem to chętnie pomogę... bo uważam, że jest dobre.
Nigdy żadnej dziewczynie, która nie karmiła (nie udało się, nie mogła) nie powiedziałam nic przykrego, tylko wręcz starałam się wesprzeć i pocieszyć.
Ale oczywiście niektóre forumowiczki uważają, że się wywyższam i uważam niekarmiące za gorsze.  🤔wirek:
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2014 09:27
W sumie tak... powinnam byc przyzwyczajona 😎

Julie dlatego do dzieciowego nie wchodze... zniknal klimat.
Klimat dzieciowego to zniknął już bardzo dawno temu. Serio, kiedyś tam było bardzo, bardzo fajnie.

A co do nadinterpretacji, to taka jest rzeczywistość pisania w internecie 😉
Czy ja wiem może to my z niego wyrosłyśmy? Podejrzewam że mogłyśmy być też takie w 100% przejęte i perfekcyjne w swoim mniemaniu. Chociaż i mnie wydaję się że było luźniej i weselej 😉

Mnie wkurza watek ślubny - z mniej więcej tego samego powodu. Takiego napięcia w tyłku z tą całą organizacją dzisiejszych ślubów oraz postawy roszczeniowej i "wiem najlepiej bo to moje wesele, a goście są tylko dodatkiem" to dawno nie widziałam. Cała radość gdzieś ucieka. Jest tylko co wypada a co nie..
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
13 sierpnia 2014 09:56
Nie wiem sama jak to jest. Trafiaja sie momenty, kiedy watek wyglada jak dawniej, a potem nagle moment znika.
Ja mam takie podejscie, ze wiele rzeczy pisze z przymruzeniem oka czy na luzie- a ludzie odbieraja to mega powaznie 🤔 w realu moge uzyc gestow czy mimiki, ale przez internet... no nie da sie. I wiele razy byla taka sytuacja, ze ktos zamiast zapytac od razu ocenial. I tlumaczenie nie ma sensu, bo czepnie sie slowka/zdania wyrwanego z kontekstu i tyle. I to tez mnie wkurza.

Gwash mnie watek slubny to przeraza 😲 w sensie jak czasem czytam, ze na slub i wesele wydaje sie po 30-40tys... ja bym wolala dom wyremontowac czy samochod kupic. Diablo zazdroszcze parom, ktore na to stac i sama bym tak chciala 😉 ale i tak czasem padaja kwoty kosmiczne. I nie wchodze, bo smutno mi, ze zeby poczuc sie raz w zyciu wyjatkowym w ten konkretny sposob to jednak trzeba full kasy wydac... 🙁
[quote author=CzarownicaSa link=topic=785.msg2159729#msg2159729 date=1407917334]
Wkurza mnie nadinterpretacja. Nawet jak napiszesz cos jasno i wyraznie, to i tak ludzie odbiora po swojemu.

Mnie też.
Jestem zwolenniczką karmienia piersią, polecam, jeśli ktoś ma problem to chętnie pomogę... bo uważam, że jest dobre.
Nigdy żadnej dziewczynie, która nie karmiła (nie udało się, nie mogła) nie powiedziałam nic przykrego, tylko wręcz starałam się wesprzeć i pocieszyć.
Ale oczywiście niektóre forumowiczki uważają, że się wywyższam i uważam niekarmiące za gorsze.  🤔wirek:
[/quote]

niestety Julie, jesteś odbierana zupełnie inaczej przynajmniej wg. mnie - jako napastliwa, wszystkowiedząca matka, co w sumie nie chciała dziecka, a teraz "sra" ogniem i wie najlepiej, no i ma najlepsze dziecko - przynajmniej z Twoich wpisów tak można Cię postrzegać,

i mówię to z czysta świadomością - że też prawdopodobnie przez wielu jestem odbierana np. jako purystycznego betona w wielu sprawach
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
13 sierpnia 2014 11:58
Wkurza mnie nadinterpretacja. Nawet jak napiszesz cos jasno i wyraznie, to i tak ludzie odbiora po swojemu.


Przyzwyczajaj sie. W realu jest jeszcze ciekawiej 😉 pisze to ja, ta ktora ma wiejskiego ,,dedektywa,, na barkach i dom pod ciagla obserwacja 😉 a potem slyszy sie opowiesci z krypty , bo jedno zdanie jest rozumiane na milion sposobow 😉

Zeby nie bylo ze offtop- nie tyle co mnie wkurza ale lekko zniesmacza wytykanie bledow styl.osobie ktora uczy sie naszego jezyka. Nie jest to oczywiscie wielki problem ale no mimo wszystko ;/.........
A co do nadinterpretacji, to taka jest rzeczywistość pisania w internecie 😉
Wiem, dlatego się tym zupełnie nie przejmuję. No i wkurzać mnie to też nie wkurza, więc w złym wątku się odezwałam. 😁
No, ale nie ma wątku "co mnie dziwi..." 😉

Dodofon, Tak to jest, wśród tylu osób nie jest możliwe, żeby wszyscy się zgadzali i podzielali swoje podejście/poglądy.
Czasem dostaję bardzo miłe PW, albo i słowa skierowane do mnie w wątku dzieciowym, że właśnie takie poglądy i podejście do dziecka jest komuś bliskie, itp...
Taki lajf. Nie da się zgadzać z każdym. 🙂

Czy ja wiem może to my z niego wyrosłyśmy? Podejrzewam że mogłyśmy być też takie w 100% przejęte i perfekcyjne w swoim mniemaniu. Chociaż i mnie wydaję się że było luźniej i weselej 😉


Bardzo możliwe, ale też jakoś z automatu mniej mam starszych dzieci się udziela, a jak się udziela, to ich posty są po prostu zlewane i dalej idzie rozmowa o kupach, zębach, wózkach, skurczach etc. 😁 Wątek podczytuję, ale czuć w nim zbyt często jakieś napięcia, nie wiem skąd wynikają, ale kiedyś nie było w nim takich atrakcji. Co do napierania na karmienie piersią, to chyba nie odczułam jakiegoś parcia, ale też jestem taką osobą, że jakby mi któraś spróbowała powiedzieć, że nie jestem dobrą matką, bo karmiłam syna 3 tygodnie, to bym uznała, że ma coś z głową. I w wątku nie spotkałam się z taką opinią w stosunku do którejkolwiek z mam. A z drugiej strony zauważyłam w wątku jedną, dziwną dla mnie rzecz, a mianowicie, że niektóre mamy piszą wprost o poświęceniu się dla dziecka- no tego nie umiem ogarnąć w swojej głowie. Ale ja wychodzę z założenia, że dziecko nie jest własnością rodziców 😁

Ale to chyba też nie jest coś, co mnie wkurza 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
13 sierpnia 2014 18:40
zabeczka17, chodzi Ci o niecalkiempolowiczna Polke? Przepraszam, ale na wstepie zupelnie nie chodzilo o bledy stylowe. Ale byc moze wyrazilam sie niejasno, deTektywem by trzeba byc by skumac, moja wina.
No teraz się wściekłam!
No laska mi napisała, że napisałam WYCHODOWAŁ i LEKTÓRA.
I pozostawiła w czarnej rozpaczy i w wysokim wkur.eniu, bo ja nie wiem GDZIEEEEE!!!!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się