Warszawskie voltopiry :)

kujka, czy ja wiem? Wpadamy tam często na godzinkę, dwie i nigdy nie spotkaliśmy się z dziwnymi sytuacjami. Co do piwa, to się nie wypowiem, bo my tylko butelkowe zamawiamy. Tzn.znajomi, ja piwa nie znoszę. A do takich miejsc nie chodzę jeść 🤣

Może yellow cab na żoliborzu?

A na pradze lubię artbistro na stalowej 😉
Ashtray w klimatach "meliny" też polecam Opary absurdu. A jeśli chciałabyś na Pradze, klimatycznie ale trochę mniej meliniarsko 😉 to zdecydowanie Centrum Zarządzania Światem. Pycha jedzenie, fajny klimat i można siedzieć na zewnątrz w podwórku 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 sierpnia 2014 17:47
Libella, a nie mylisz z 'bazarem' za rogiem? Oni maja podworze, centr cjyba nie. A bazar polecam- super driny i jedzenie 🙂
Też polecam Bazar, pycha naleśniki mają 🙂

Teraz latem to aż szkoda chodzić do "normalnych" klubów, skoro można sobie przyjść z własnym buzzem nad Wisłę i tanio pić i za free tańczyć przy fajnej muzyce. Ostatnio ciągle gdzieś tam siedzę, ale najczęściej w Pomoście 511 (lewa strona Wisły).
Szafirowa zdecydowanie nie mylę, bywam tam dość regularnie 😉 Po przejściu przez regał z książkami wychodzi się na podwórko.
Chociaż Bazar też spoko 🙂 Chociaż ja w ogóle jestem fanką praskich miejsc.
Neurolog porządny potrzebny na cito. Taki, który sprawnej osobie w wieku lat 67 nie będzie wciskał, że szumy w uszach, zawroty głowy i nagłe skoki ciśnienia to zupełnie normalne. A człowiek po wypadku komunikacyjnym nie przebadany ani na uraz głowy ani kręgosłupa...
Jestem w stanie dowieść w szeroko pojęte okolice stolicy.
Szukam też geriatry...
polecam dr Rafała Górskiego na codzien ordynator neurochirurgii w szpitalu zachodnim, prywatnie przyjmuje w Enel-Medzie oraz w przychodni sportowej na Wawelskiej.Wspaniałe podejscie do pacjentów, zawsze miły i zawsze spokojnie tłumaczący pacjentowi.
Small Bridge, najlepszy neurolog, u którego byłam to doktor Sienkiewicz (ma nazwisko dwuczłonowe, ale tego drugiego za nic nie mogę zapamiętać), przyjmuje w instytucie psychiatrii i neurologii, jest tam chyba nawet ordynatorem. Z tym, że ja chodzę na nfz, wiec nie wiem, jak by bylo z tym na cito, ale zawsze warto spróbować, bo świetna lekarka.
Dziękuję
Bischa   TAFC Polska :)
10 sierpnia 2014 23:17
Znacie jakąś fajną knajpkę/pub niedaleko Pl Bankowego, gdzie moglabym z koleżankami jutro wpaść na piwo w godzinach porannych (10-13)?
Jeżeli pl. Grzybowski to dla Ciebie okolice : https://www.facebook.com/pardontotu
Może ktoś wie gdzie w ten weekend można pójść potańczyć w stylu lat 40-50 albo rock&roll, boogie-woogie? Poszłabym na potańcówkę a nie wiem gdzie tego szukać w Warszawie  🙁

Edit.
Albo dobre karaoke. A już najlepiej z hitami Sinatry, Fitzgerald itp. Wiem, że ciężko ale może ktoś coś takiego widział?  👀
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 11:12
Potanczyc do takiej muzy to Klub 70, tak mi sie wydaje.
A karaoke fajne jest w Zielonej Gęsi przy Polach Mokotowskich.Tylko uwaga - śpiewa tam czasem moj eks, wiec poziom moze byc bardzo wysoki😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 sierpnia 2014 11:19
A moze jakus voltowy wypad karaoke? 👀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2014 12:31
Zieloną Gęś również bardzo polecam 🙂 Co prawda nie było mnie tam już dawno, ale zawsze panował tam fajny klimat (bardziej mordowni niż spędu bananów).
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2014 16:44
CzarownicaSa, tak! To jest plan! 🙂
emptyline a ja teraz koło Waszej stajni, robię studnię...na, na, na, na nana  😉  Waszej koleżance zresztą  🙂
Gdzie jutro jechać z psem do weta na prześwietlenie łapy? SGGW?
infantil,
http://www.multiwet.com.pl
Klinika otwarta non stop na Ul Gagarina
emptyline   Big Milk Straciatella
14 sierpnia 2014 18:24
Misiek69, wpadaj! Ja co prawda rzadko jestem, ale może akurat. :P
Gdzie jutro jechać z psem do weta na prześwietlenie łapy? SGGW?


Na Gagarina jest wet 24h, ale czy jutro pracują, nie wiem. Możesz zadzwonić, na tej stronie jest tel: http://www.multiwet.com.pl/


EDIT:

aszhar mnie ubiegła  😉  emptyline jutro będę około 11-tej. W przyszłym tygodniu też parę razy zajadę.
dziękuje!
infantil, a gdzie mieszkasz? W Wawrze jest bardzo fajna klinika otwarta zawsze 🙂 (Sfora na Trakcie Lubelskim 300b)
Nie wiem jak jest w Multiwecie teraz, ale coś mi się zdaje, że mogą mieć drogo 😉 (SGGW to już w ogóle zdziera, ale tez mają otwarte zawsze).
Gocław, na Gagarina mam 10 minut samochodem, wiec pewnie tam podjedziemy,  ale Wawer też "obok". Dziekuje, jutro bedziemy dzwonic i sprawdzac.
:kwiatek:
Macie jakiś pomysł, gdzie kupić korzeń lukrecji stacjonarnie?
Najlepiej Centrum/Dolny Mokotów/Saska Kępa/Gocław...
Od kiedy na Egipskiej/Bora-Komorowskiego jest sklep jezdziecki? Konioteka, czy jakos tak  👀
Teodora, Kuchnie Świata? Ja bym jeszcze spróbowała na Grochowie. Za Universamem, na tyłach zupełnie, są takie hale pod namiotem. Jest tam stoisko z różnymi dziwnymi suszonymi owocami, roślinami straczkowymi itp. Zaskoczyła mnie różnorodność.
infantil ten sklep to juz chyba ponad pol roku tam jest. Pan który go prowadzi jest fantastyczny i zamówi Ci wszystko co sobie wymyślisz jak tylko będzie dostępne. A jak już będzie Cie kojarzył to dostaniesz jakiś rabat stałego klienta xd
dzięki za odpowiedź  😀 Jeżdżę tamtędy praktycznie codziennie i dopiero dziś zauważyłam ten sklep.
Polecicie jakąś restaurację z dobrym jedzeniem (może być ciut drogo), gdzie można pójść z 8-miesięcznym dzieckiem i mieć trochę przestrzeni żeby z nim połazić? Centrum i okolice 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się