... ślub :) ...

Tak Was podczytuję w tym wątku i chociaż nie powinnam się wypowiadać bo ani faceta ani ślubu w ciągu najbliższych stu lat się nie spodziewam to jak piszecie o gościach co się nie mogą pojawić na ślubie przypomniała mi się pewna historia.
Pracuję w szpitalu. Było to wiele lat temu i pewna starsza pani znalazła się w szpitalu w terminie w którym jej wnuczka brała ślub. Lekarze nie pozwolili babci wyjść ani na ślub ani na wesele. No i sobotnie popołudnie i patrzę a tu pod szpital podjeżdża pięknie udekorowany samochód i wysiada wnuczka tej pani w pięknej ślubnej sukni ze swoim już mężem i z naręczem kwiatów z wesela. Przynieśli babci i nam bukiety kwiatów, opowiedzieli  o ślubie babci, uściskali ją i pojechali na ślub. Przyjechali po ślubie a przed weselem, wszyscy goście czekali na nich. Póżniej jeszcze przyjechała mama panny młodej przywiozła babci i nam weselne przysmaki  😜
Minęło wiele lat a ja to nadal pamiętam... 😜


Moja babcia też nie mogła być na moim ślubie i w czasie wesela pojechaliśmy do niej 50km, by ją uściskać i pokazać się 🙂😉)


Bera - kciuki!!  😅


My też dziś się bawimy na weselu, to już 3 🙂 a za 2 tygodnie kolejne 🙂
bera7,  🏇  powodzenia!
bera7 Wszystkiego dobrego i czerp każdą chwilę z tego dnia bo mija on cholernie szybko. Baw się dobrze 🙂  :kwiatek:
karesowa udanej zabawy!  😀
Chuda, ja bym już grzecznie poinformowała, że nie ma opcji, żeby byli...
bera7 i karesowa pewnie już imprezują w najlepsze 😀

Ja mam tak beznadziejny nastrój, że aż przykro... PMS aż huczy, wszystko mnie wkurza i doprowadza do łez, a tu dokładnie tydzień do ślubu. Dobił mnie dzisiaj mój facet opryskliwym tekstem w sprawie kwiatów "A to nie moja broszka." A czyja, czy to tylko moje wesele, czy jak...? Oboje się bardzo cieszyliśmy na ślub i organizację wesela, ale jak przychodzi co do czego, to jemu obojętne, jego nie obchodzi, obraża się... Pocieszcie mnie jakkolwiek, plis XD
Averis   Czarny charakter
03 sierpnia 2014 08:09
Dziewczyny, czy macie może poleconego (i w miarę taniego) fryzjera w Warszawie, który mnie uczesze na wesele? Chodzi mi o taką fryzurę:


Mała zajawka:


szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
03 sierpnia 2014 10:07
Averis, przez chwile pomyslalam, ze slub bierzesz. Ja Ci moge dac namiar na wizazystke, ktora mnie do slubu czesala i malowala- przyjezdza do domu. Jak chcesz to daj znac pw albo sms
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
03 sierpnia 2014 11:30
Averis, jak się dowiesz ile u Ciebie wezmą za taką fryzurkę to daj mi znać, bo chce coś podobnego, a fryzjerka rzuciła taką kwotę, że szkoda gadać

yegua
, ale ładnie 🙂
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 sierpnia 2014 12:05
yegua, genialny tort!

Bera7, karesowa - umieram z ciekawości, jak było 🙂
yegua, tort jest obłędny! 😜
karesowa   Rude jest piękne!
03 sierpnia 2014 13:35
Melduje że jestem żoną  😅  Co mogę powiedzieć, było fantastycznie pod każdym względem. Kapitalne kazanie, fantastyczni gości, pyszne jedzenie, genialny zespół... i tylko pogoda,  mega gorąco. Topiłam się w sukience, na sali ok bo klima ale poza tym skwar. Goście bawili się do 5😲0 nad ranem, my jeszcze nie poszliśmy spać, a za 3 godziny poprawinowy grill. Jeszcze nie ochłonęłam wiec moja relacja jest chaotyczna ale jestem mega szczęśliwa. Witam w gronie mężatek 🙂 i jeszcze jedno, mam fantastycznego męża.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 sierpnia 2014 13:36
Witamy i gratulacje!!!
wasia   Goniąc marzenia!
03 sierpnia 2014 13:36
Gratulacje!  🙂
gratulacjee 🙂
karesowa, gratuluję 🙂 Super, że wszystko się udało 😀
karesowa   Rude jest piękne!
03 sierpnia 2014 14:33
Wielkie dzięki dziewczyny :-) teraz czekamy na relację bera7  🙂
nerechta,  Cierp1enie,  yegua, dziękuję 🙂

Chuda, ja padłam po 2 w nocy. Ale musiałam się położyć, bo następnego dnia musiałam usiąść za kierownicę a kilka kieliszków wypiłam.

maleństwo, było świetnie 🙂

Goście zgodnie twierdzili, że było wszystko świetnie zorganizowane 🙂. Miejsce już znałam i kuchnię też więc tylko potwierdzili kunszt. Nasz francuz zjadł KAŻDE danie do ostatniego okruszka a to o czymś świadczy. Duet muzyczny był niespodzianką dla gości i bardzo się podobał. Dzionka masz pozdrowienia od pani Doroty z kwartetu 😉
Obsługa kelnerska była tak sprawna i miła, że część gości dała im solidne napiwki i od nas też dostali ekstra kasę,
Goście tańcowali do 4, ja odpadłam po 2, bo już byłam zmęczona upałem i przygotowaniami a w perspektywie miałam pobudkę o 5 rano i kolejną o 7 już na dobre 🙂
Zaraz ściągnę z naszego aparatu zdjęcia to coś wrzucę.
bera7, super 🙂 Czekam na foty.
yegua na razie wybrałam 2 z ceremonii. Zaznaczam, że nie robione profesjonalnie tylko przez kolegę naszym aparatem.

edit: i jedno rodzinne 🙂
bera7, haha, dzięki za pozdrowienia 😀 Jakm cudem się zgadałyście, że mnie znacie 🙂? Pięknie wyglądałaś 😍 Co to za miejscówka, skoro polecasz kuchnię? GRATULACJE!

yegua, jak pięknie! Totalnie w moim stylu wszystko 😍 Chcę więcej!!

karesowa, gratuluję! super mąż to po czasie najfajniejsze, co zostaje z tego super dnia 😉

Achaja, nie przejmuj się, mój też olewał sprawy typu kwiaty, wystrój sali, zaproszenia - no w zasadzie to większość olewał 😉 Dałam mu inne zadania i wszyscy byli zadowoleni, nic na siłę 🙂!

maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 sierpnia 2014 17:51
bera7, wow! Świetna suknia, bardzo dobrze leży! I przepiekne ostatnie zdjęcie, i gratuluję serdecznie! Niech się Wam już tylko szczęści!
Dzionka, poleciłaś mi ją 🙂 a ona pytała skąd miałam namiary. A miejsce to Pałac w Rusinowie. Co prawda nie wejdziesz tam z ulicy, bo restauracji nie prowadzą ale już na weekend można pojechać.

maleństwo dziękuję. Kiecka była przemyślana pod kątem moich gabarytów. W typowej białej wyglądałam jak wielka beza  😤
maleństwo   I'll love you till the end of time...
03 sierpnia 2014 17:59
Sylwetkę każdy jakąś ma i do każdej idzie coś tak dobrać, aby był szał. I, moim zdaniem, udało Ci się. Rewela 😀
bera7, no faktycznie, pamiętam już 🙂 Żadnych większych gabarytów ja tam nie widzę, naprawdę super wyglądałaś 🙂 I mała cudna!
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
03 sierpnia 2014 21:39
yegua, tort jest obłędny! 😜


zgadzam sie!!  😜 przypomina mi przez te owoce moj 😍

bera7, karesowa moje  gratulacje!
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 sierpnia 2014 21:52
Gratuluję dziewczyny !  😅 :kwiatek:
Hej dziewczyny, gratuluję wszystkim JUŻ mężatkom 🙂
Ja mam datę ślubu dopiero na czerwiec i zaczynam rozglądać się za jakąś salą... Czy któraś z revoltowiczek może polecić mi jakąś nie za drogą restaurację/małą salę w Warszawie lub w okolicach mokotowa/wilanowa ? Marzy mi się jakaś mała restauracja, gdzie będzie też opcja bawienia się na dworzu, ale rozpatrzę każda opcję😉
kujka   new better life mode: on
04 sierpnia 2014 10:31
bera7, BARDZO, BARDZO ladnie wygladalas! I faktycznie suknia lezy super. Gratuluje!
bera7, aaa ostatnie jest świetne 🙂 Będziecie mieli jakieś profesjonalne zdjęcia?

Dzionka, Efekt końcowy przeszedł moje wyobrażenia. Bo wytyczne było takie: białe obrusy, białe serwetki, wazon i zero organzy.
Kwiaty robiła mi ciocia wedle jej uznania i moich delikatnych sugestii.
Także jak zobaczyłam salę na wieczór przed to pomyślałam sobie "Ojej, ale tu ładnie".
Postaram się jeszcze coś wrzucić w tym tygodniu.

safie, maleństwo, Gienia-Pigwa, Achaja,
Dziękuję 🙂 Sama "projektowałam" tort, ale bez Pani Oli to by się nie udał.
Wg gości smakował jeszcze lepiej niż wyglądał 🙂
Polecam Panią Olę z Wrocławia:
https://www.facebook.com/tortywroclaw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się