Kącik ŁODZIANINA (Łodzianie, Łódź i okolice)

ktoś jedzie do Salio 16-17?
Ja planuje wybrać się jako widź 🙂
Milla,  ja również, może wspólny soczek?

jakby ktoś miał ochotę to mogę podrzucić z Łodzi. Druga opcja to odwiedzenie Bogusławic opcjonalnie 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
07 sierpnia 2014 19:36
Zawsze można 16 odwiedzić Salio a 17 Bogo 😉 W niedzielę będą krosy.
Isabelle, bardzo chętnie 🙂
Zawsze można 16 odwiedzić Salio a 17 Bogo 😉 W niedzielę będą krosy.


nie wiem czy dostanę aż tyle wychodnego 😉
Milla,  to do "spisania" dzień wcześniej 🙂
Ja się miałam wybrać do Bogusławic na 2 dni, więc jeżeli ktoś by był, to chętnie się spotkam 😉
No co Wy? A do Zbyszko nikt się nie wybiera?
Huzar,  a cóż tam?  chętnie coś wpiszę w kalendarz.
Ja miałam w planach początkowo Zbyszko, ale ostatecznie padło jednak na Bogusławice 😉.
Isabelle są czempionaty i pokazy 😉

edit: czy ktoś się orientuje, czy na terenie SO można gdzieś rozbić namiot? albo w okolicach?
Obok samego stada masz domki dewniane, może można wynająć... Hm.. Mogę podjechać i zapytać, bo mam kilka km zaledwie. Ew we wsi B-ce jest agroturystyka, chyba nawet 2 gospodarstwa ją prowadzą.  A jak jest ciekawy "repertuar", to się też spotkam w tzw "międzyczasie".
Dziękuję za chęć pomocy, leci PW  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 sierpnia 2014 06:45
Isabelle, w Zbyszko jak co roku:

i też tak jak zawsze ja będę 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 sierpnia 2014 07:24
W zeszłym roku w Bogo jak była OOM to rozbijali namioty w okolicy stajni 2 i nie było problemu. Najlepiej zadzwonić i dopytać.
sei, ja będę w niedzielę ok 13.30. Może się spotkamy?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 sierpnia 2014 09:27
myślę, że nie będzie z tym problemu 😉
na 99% wystawiam konia w skokach luzem 4ro latki, później powinnam być jeszcze jakiś czas w ośrodku.
po czym cię poznam?
Constantia dzięki  :kwiatek: przedzwonię na dniach 😉
sei, poszło pw
Też myślę o wycieczce do Bogusławic w niedzielę, może z aparatem  😀
a tak apropo Bogusławic, jeździł ktoś coś? Potrzebuję jakichś paru porządnych jazd, żeby ktoś mi chociaż 'o pięcie w dole' pokrzyczał warto jechać do SO? Czy zwykłe jazdy a 'treningi skokowe' prowadzi ta sama osoba - i... kto to jest?;D
Ktoś? Coś? Ważne. 😉
Ja zarezerwowałam pokój na sobotę i niedzielę na Bogusławice 😉. Gdyby ktoś był chętny na spotkanie, to poproszę o PW  :kwiatek:
Wybiera się ktoś 6 września do Konnego Rancza w Dolinie ( Wola Kazubowa, okolice Tuszyna, niedaleko Łodzi) ?🙂 Zr + konkursy towarzyskie 😀
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 sierpnia 2014 18:49
breakawayy mnie znajdziesz po koniu hehe 😉 

A co do jazd w Bogo, to trzebaby się dowiedzieć kto w ogóle tam jazdy prowadzi, bo roszada w instruktorach jest tam bardzo duża.
Jak tylko obczaję konia, to się postaram podejść w wolnej chwili 😉
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
09 sierpnia 2014 21:56
Spoko taki mały kurdupel w L a na nim baleron hahahaha... (w sumie będę mieć trzy konie)
seiteki   "Always remember don't make bunny cry"
10 sierpnia 2014 13:48
Dramat!
Wszystko w jeden weekend jest organizowane... A potem znow bedzie miesiac nudy :/
Kto wczoraj późnym popołudniem (ok. 18😲0) zwiedzał konno las na Popiołach? 😀
Co do instruktorów to wiem tyle, że to co pisze na stronie to nieaktualne. Od strony jazd jako takich to Bogusławice kiepsko stoją. A w okolicy... Nic  🙄
Milla nie wiem dokładnie o której my wyjechalismy z lasu, ale mogło to być chyba maksymalnie 17:30 🙂 jakie konie widziałaś ?
Słyszałam tylko kopyta i widzialam jeden czarny ogon 😉 Bylo to na sciezce po prawo od głównej, tej troche na gorze.
Co do instruktorów to wiem tyle, że to co pisze na stronie to nieaktualne. Od strony jazd jako takich to Bogusławice kiepsko stoją. A w okolicy... Nic  🙄


znaczy w okolicy Bogusławic? no nie gadaj, w Wolborzu jest kilka stajni, w piotrkowie, w tomaszowie( 10 km to chyba ciagle "okolica"😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się