kącik skoków

domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 sierpnia 2014 21:38
Angeel o to bede wypatrywac🙂 Ja co prawda z moimi zawodniczkami wiec bede miala czas😀
Angeel, Torunia ?? Co tam jest ?
mils, mnie na P,N. Co jedziesz?
mils   ig: milen.ju
01 sierpnia 2014 22:01
Zuzu. nic, nic. Ja to dopiero od marca zaczęłam startować, także póki co jeżdżę po okolicznych stajniach i objeżdżam się w Lkach. 😉 Ale z koleżanką jako luzak jadę i oczywiście zabieram aparat. 🙂 
mils,  😀iabeł: haha, no to mogę prosić  :kwiatek:
Klami w Toruniu są Mistrzostwa Polski amatorów.
aaga84, buu.... a już miałam nadzieję na jakieś zawody. :/
Klami, właśnie doczytałam, że w czasie Baltica Tour będą parkury treningowe od 1m, popołudniami (info na dole strony): http://kadraskoki.pl/Baltica_Tour_2014_!
Oooooo !!! Zachęcające.
Szkoda tylko, że w środku tygodnia jedynie, ale może może.... uda sie zorganizowac i wybrać. 
Facella, dziewczynka na małym okrągłym kucyku w P to od was?? Jak tak, to przekaż jej szacun! I kucykowi😀
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2014 10:37
Dziewczynka na okrągłym, siwym kucyku ma 17 lat  😁 Tak, od nas - masz może zdjęcia? Jak im poszło? Nic nie wiem  😁
Kto sie wybiera do BB za dwa tygodnie ??
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 sierpnia 2014 14:27
Od nas idą dwa konie 😀, a trzy do Cieko.
facella po zdjęcia zgłoś się do Bombal, jej chłopak robił (jakby nie wiedziała o co chodzi to on będzie wiedział bo kucyk go prosił) 🙂 Ja nie byłam na całym P, ale swoim przejazdem wykreciłą najlepszy czas i objeła prowadzenie🙂 Dali czadu🙂 oksery większe od nich:P
PS: a 17 lat to nie dziewczynka? Dla mnie dziewczynka😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 sierpnia 2014 18:13
Dla mnie dziewczynka to 13-14 lat, tyle że ja sama niewiele starsza  😁
Pytam, bo jej strasznie na zdjęciach zależało, więc nie dziwię się, że prosiła  😁
Warto dodać, że jeśli przeżyli P, to N też jechali  😅
Klami, właśnie doczytałam, że w czasie Baltica Tour będą parkury treningowe od 1m, popołudniami (info na dole strony): http://kadraskoki.pl/Baltica_Tour_2014_!

Tylko te parkury to sa dla koni zgloszonych  na zawody, lub przywiezionych jako konie ktore nie startuja w konkursach 😎 🙂
smerfi, to szkoda,  że to nigdzie nie zostało jasno napisane.
Jest chyba napisane w propozycjach 🙂
Sorki,  ale nie czytam propozycji każdych zawodów.  Taka informacja pojawiła się na ogólnodostępnym portalu.  Bez zastrzeżenia, że dotyczy koni które są na zawodach ale nie startują w tych zawodach.
Klami ja będę, jak co miesiąc zresztą 😉
Kucynek z sobotniej P-tki (która przez wysokie stojaki i dłuuugie drągi wygląda jak LL  :hihi🙂.



Mały skakał tak  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2014 17:01
Rozmawiałam z Karolką, wygrała wczoraj na Siwciu tę P-tkę  😅 w sobotę była 3., bo nie pojechała skrótem i przez to poleciały sekundy. Okazuje się, że o zdjęcia pytała nie ona, a córka Trenera i to kilku osób  😁
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
09 sierpnia 2014 20:35
A my wygraliśmy dziś konkurs derby w Bojszowach 💃
esperado, eterowa, gratulacje udanych startów!
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
11 sierpnia 2014 20:26
anai, bardzo dziękuję :kwiatek:
Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć, to dostałam wczoraj film z rozgrywki jeszcze z naszej pierwszej N-ki w Pszczynie 😉
eterowa, już oglądałam Wasz filmik 😀 Dobre tempo, konisko mega szczere.

Nasze ostatnie podskoki:

I kilka zdjęć z Lki:



aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
12 sierpnia 2014 14:40
eterowa, super! świetnie się rozwijacie, gratulacje! a konio tylko patrzy "co skaczemy?! co skaczemy?! no już! no to! a może to! ok!"
anai, bardzo dziękuję :kwiatek:
Jeśli ktoś ma ochotę obejrzeć, to dostałam wczoraj film z rozgrywki jeszcze z naszej pierwszej N-ki w Pszczynie 😉



A to było niezłe . Gratulacje  😉
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 sierpnia 2014 19:40
anai, :kwiatek: Twój młodziak wygląda coraz lepiej!
aleqsandra, Smok10, dziękuję bardzo :kwiatek:
wtorek, 20, maj 2014 19:10

Kolegium Sędziów ŚZJ przypomina, że zgodnie z Uchwałą PZJ z dnia 20.12.2013 uczestnictwo przez osoby oficjalne i zawodników licencjonowanych w zawodach nieautoryzowanych. tzn takich, które nie są wpisane do kalendarza imprez WZJ jest zagrożone karą 6 miesięcy zawieszenia.

Czy jest mi ktos z was w stanie wyjasnic. Kogo to dotyczy?
licencjonowanych czyli osob ktore posiadaja licencje zdana na styl i moga startowac wyzej niz L
czy osob ktore maja wykupione i wydane  licencje na starty na dany rok ?

bo w moim rozumieniu chodzi o osoby ktore otrzymaly licencje na dany rok.
czyli nie moga jezdzic Amatorek bo grozi to zawieszeniem na starty w zawodach z kalendarza imprez zwiazkow.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się