... ślub :) ...

bera7, mistrzostwo, ta kieca wyglada po prostu rewalacyjnie na tobie  😜

edit: kajpo, ale masz figure, taka kiecke to tylko idealne modelki moga nosic.
Dziewczyny i chłopaki z Wrocławia i okolic.
Polecam bardzo cukiernię Tortissima z Kopaliny http://tortissima.pl/
wszystkie ciasta mają przepyszne i bardzo duży wybór
ale torty to jest mistrzostwo świata w smaku
polecam
kujka, subaru2009, Gienia-Pigwa, bobek, dzięki!

yegua, nie będzie zdjęć. Po pierwsze ja nie znoszę zdjęć, bo wychodzę na nich koszmarnie, a poza tym mamy inne wydatki.
ash   Sukces jest koloru blond....
04 sierpnia 2014 12:12
bera7, gratulacje!!! Pięknie wyglądałaś!!!!
gratulacje dziewczyny i szczęścia. 🙂

bera7, wyglądałaś przepięknie, oby wszystko Wam teraz było usłane płatkami róż. 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 sierpnia 2014 13:29
bera7, gratuluję i życzę wszystkiego najlepszego aby było teraz tylko lepiej! 🙂 Wyglądałaś bardzo pięknie 🙂
Jaki super temat ^^ Mam pracować a od godziny się zaczytuję 😀 Gratuluję świetnych wesel i świetnych przygotowań 😀 Nasz ślub i wesele ma być przydomowy ogródkowy, w pełni organizowany przez nas, a nie firmę zewnętrzną... ślubu kościelnego nie będzie i najbardziej nas niepokoi organizacja samej ceremonii. Będziemy się starać by ślub cywilny odbył się także w ogrodzie, a jak nie, to urządzimy sobie sami ceremonię. Problem jest czasowy. Ślub kościelny zajmuje dużo czasu, od przyjazdu do kościoła do wylądowania przy stole obiadowym mijają nawet trzy godziny. A tu tak w ogródku głupio - podchodzimy, przyrzekamy, podpisujemy, obrączki... 5 minut i po sprawie. Jakoś tak niezręcznie...
...czytam dalej, może którejś z Was udało się sobie zorganizować dłuższą własną ceremonię 😉
bera7 pięknie wyglądałaś! Zjawiskowo!  😜 No i masz przepiękny uśmiech  😍
bera7 gratuluję! Piękne, optymistyczne zdjęcia 🙂
karesowa super relacja, gratki


Dziewczyny, mój cywilny zbliża się wieeelkimi krokami, a ja nie mam pomysły na fryzurę, buty ani dodatki. Pomogłybyście?

Sukienka jak w załącznikach, delikatna, zwiewna. Ślub mocno kameralny bo obiad dla ok. 18 osób i finito.

Włosy mam długie, brązowe i myślałam o dobieranym, luźnym warkoczy lekko na bok, butki nie mogą być białe (mam totalną awersję). Nie chciałabym jednak by buty przytłoczyły tą sukieneczkę. Chciałabym zobaczyć Waszą wizję:
a) butów - kolor
b) bukietu (chcę skromniutki)
c) fryzury
d) dodatków

pomóżcie bo już stracilam gust i nie wiem, co pasuje, a co nie  😵
Może taka fryzura?


Bukiet pasuje każdy, wzięłabym z akcentem w kolorze butów.
Np. W takim stylu (kolor każdy, może być fiolet, żółty, niebieski czy jaki lubisz)
http://www.slubclick.com/blogs/slub-paulina/2011/02/panna-mloda-w-kolorowych-butach-slubnych/8_kolorowe-buty/

Świetne do skromnego bukietu są frezje:

Dzięki dziewczyny za wszystkie komplementy.

nada, na poszłabym w kolor. Pudrowy róż albo fuksja?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
04 sierpnia 2014 17:59
Gratulacje dziewczyny! :kwiatek:

yegua
Prześliczny tort, a dekoracja urzeka prostotą.

bera
Piękna z Was rodzinka 😀
Twoja sukienka przywodzi mi na myśl klimaty rodem z "Pana Tadeusza".
Wyglądasz jak szlachcianka, rewelacja!
nada nijak nie pomogę z dodatkami, ale chciałam powiedzieć, że Twoja sukienka jest absolutnie IDEALNA. Gdybym miała sobie wybrać typową sukienkę, to bym wybrała taką jak ty. Fryzurę bym robiła w stylu lat 40, ale nie przaśnie, loki pod kontrolą... ale to dlatego, że ja bym wszystkie włosy niezależnie od okazji dawała takie:
tylko może bez tych złotawych wsiowych dodatków 😉 tylko do tego trzeba mieć śliczny wcięty podbródek.
albo


No kieca jest obłędna.
Rzekotka nie wiesz nawet jak mnie podniosłaś na duchu. Od miesiąca jeździłam, szukałam prostej sukienki bez szaleństw. Do tej mam też pewne wątpliwości, ale miło mi że uważasz, że jest ok (jeszcze wczoraj po głowie chodziło mi odwołanie całego tego ślubu lub ślubu w jeansach z braku sukienki). Jestem wykończona jej szukaniem. Teraz tylko zdecydować sie na kolor szpilek i będzie z górki z kwiatami i dodatkami.

Śliczne fryzurki wkleiłaś, nie wiem jakby mi w nich było, ale się jeszcze zastanowię. Ja myślałam bardziej o niebieskim zestawie, chociaż dzisiaj mierzyłam obłędne, z cięciem asymetrycznym na podbiciu koralowe szpilki. (tylko dusza mi krwawi bo ja bardziej d glanów i martensów a ten koral to prawie róż.. za którym delikatnie mówiąc nie przepadam).

Co Wy na to?
nada, wg mnie błękit jest mdły i lepiej pasuje do blond. Dziewczynie od glanów pasuje kolor mocny, właśnie fuksja, chaber, fiolet.
Rzekotka nie wiesz nawet jak mnie podniosłaś na duchu. Od miesiąca jeździłam, szukałam prostej sukienki bez szaleństw.


Kieca jest więcej niż OK. Tych prostych jest ogólnie najmniej, prawda? A prostota jest piękna i, według mnie, wcale nie skromna 😉 Jak szukałam takiej, której pięknem byłby prosty krój perfekcyjnie dopasowany do figury i doskonałej jakości materiał, to w końcu znalazłam idealną, oczywiście musiała mieć cenę w funtach, być na drugim końcu Europy i tych funtów kosztowała 2 tysiące  😲 W końcu będzie szyta na zamówienie 😉

Zgadzam się, błękit jest bardziej dla blondynek. Chyba że takie mocniejsze kolory. Dobieranie butów to koszmar 😲 Łatwo to mają te, co sobie styl country wybrały, wtedy do białej kiecy można założyć kowbojki i po sprawie 😉 Może brąz, czerwień? tu jest przykład brązowych butów, wcale nie musi to wyglądać jak do stajni... Beż to taka wersja mega bezpieczna, myślę, że jak jest się zmęczonym poszukiwaniem ładnych kolorystycznie butów, to można sobie te cierpienia ukrócić przez beżowe buty 😉 Szczególnie jak same w sobie są ładne. czarne też się da,  czerwone mi fajnie pasują do brunetek, tylko chyba trzeba mieć usta wyraźne... ja bym czerwonych nie wybrała, bo się boję czerwieni 😀 Jedyne co mam czerwone z ciuchów to czaprak 😉
Właśnie, bezpiecznym rozwiązaniem są buty w kolorze skóry, które podkreślą nogę i wydłużą nogę, ale nie będą na 1.planie😉
nada - ta sukienka jest prawie identyczna z tą , którą ja miałam na ślubie 🙂 do tego miałam warkocz typu wodospad na rozpuszczonych włosach z wpiętą frezją, bukiet frezja +czerwona róża oraz czerwone buty 🙂
bera ale suknia! 😀
To był chyba jakiś weekenda żądlenia przez te podłe owady. Mojej bratowej tuż przed ceremonią wleciała osa pod suknię i użądliła w łydkę... I szukaj teraz na szybko cebuli...
bobek dziękuję slicznie 🙂 , ale do modelki to mi bardzo daleko.

Jeśli to komuś pomoże, to mogę dać namiar do fryzjerki z warszawskich Bielan, która uczesała mnie za 90 zł 🙂
Fryzura była pełną improwizacją. Powiedziałam że właściwie nie znalazłam nic konkretnego co by mi się spodobało, ale wymyśliłam sobie upięcie z boku + kawałek dobieranego warkocza i kwiatek do włosów który przyniosłam ze sobą.

Odnośnie kwiatów: frezje są pięknym dodatkiem do bukietów ale trzeba uważać, u mnie oklapły jako pierwsze 🙂
Miałam bukiet z bordowych róż, ciemno fioletowych cantedeskii i białych frezji.
a na zdjęciu podglądowo fryzura (z drugiej strony był dobieraniec)
nada, też celowałabym w chabrowe, albo kobaltowe buty. Przy takiej prostej kreacji można zaszaleć z dodatkami, żeby całość nie wyglądała mdło 😉 Koral to też dobry wybór, ale moim zdaniem taki bardziej w pomarańcz niż w róż. Dla mnie ideałem byłyby, już wcześniej wklejane, TE 😁
bera7 faktycznie "po szlachecku". Piękna z Was para!
Jakbyś jeszcze miała zdj całości 😉

nada, a ja bym celowała w delikatne kolory, raczej pudrowy róż. Suknia bardzo w moim stylu, skromna i dziewczęca, tez takiej będę szukać 😉
(Możesz się pochwalić jaki koszt- szyta dla Ciebie czy kupiona gotowa w sklepie?)
Dziękuję dziewczyny za podpowiedzi. Chcę uniknąć różu i czerwieni bo średnio się w tych kolorach czuję. Idealnie byłoby gdyby butki były szare. Pobuszowałam dzisiaj w garderobie i znalazłam nowe butki - o takie. Przymierzyłam i myślę, że awaryjnie mogłyby być, zwłaszcza, że włosy mam brązowe, dodatki wtedy pewnie w złocie tylko jaki kolor kwiatów?
Thymos sukienkę kupiłam firmy Bialcon, oryginalnie kosztowała 315 zł, ale przecenili mi ją na 250 🙂
nada, dzieki za info.
A wyższe buty; cieliste czółenka?
Mierzyłam czółenka i średnio to wygląda bo dół sukienki jest żakardowy, delikatny, zwiewny a takie zabudowane czółenka zabijają tą lekkość. Szukam czegoś bez palców. Te moje brązowe są wysokie, mają ok. 8-9 cm. Wyższych, a tym bardziej na platformie nie chcę. Byłabym wyższa od mojego przyszłego 😉
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 sierpnia 2014 12:24
nada, a może takie? Ja je właśnie teraz kupiłam i są przepiękne  😍
safie, zabiję! Są cudowne! Gdybym nie zamówiła dwa dni wcześniej torebki, to kupiłabym te buty 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 sierpnia 2014 14:22
Achaja, czaiłam się na nie prawie 3 tygodnie i jak cena spadła na 199zł to w piątek kupiłam. 16go idę na ślub i wesele, sukienkę mam jasną to akurat będą idealne  😁 A jakie są wygodne  💘

edit: i na żywo są jeszcze ładniejsze  😜
Nada powiem Ci tylko, że Bialcon to moja ukochana firma ciuchowa (trochę też patriotyzm lokalny przemawia przeze mnie, bo od 14 lat mieszkam w pobliży Białej Podl a oni tu zaczynali od malutkiego przyzakładowego sklepiku 🙂 ). Mam od nich sporo ubrań, zwłaszcza sukienek i są świetne- dobrze uszyte, ponadczasowe w stylu i z dobrych materiałów- 2 pary spodni rybaczek mam już około 8 lat i absolutnie nic się z nimi nie dzieje, a w lecie biegam w nich na okrągło! Myślę, żę będziesz zadowolona. BTW już bardziej w temacie- sukienkę na moje poprawiny miałam też z Bialkonu 🙂.
safie, 🤬
Naprawdę szał 🙂
Dziewczyny potrzebuje rady na szybko...w sobotę mam ślub (cywilny) przyjaciółki. Prezent od nas i naszych znajomych dostała już jakiś czas temu (to była wyjątkowa sytuacja, nieistotne teraz). Ale chciałabym jej w sobotę dać jeszcze coś małego, taniego i innego niż zawsze na ślub. I nie mam pojęcia co.
Szczególnie że to coś musi być do około 150 zł.
Jak zwykle obudziłam się z ręką w nocniku i mam mało czasu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się