Końska rewia mody cz. VIII (2014)

sei, faktycznie ładny,  tylko ja lubię hafty 😉 a tu wszędzie adnotacja "bez widocznego haftu".
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 sierpnia 2014 20:49
sumire, bardzo ładnie!

anai, również stawiam na Jarpola, możesz sobie do niego zażyczyć srebrną lamówkę i z kryształkami będzie szał 🙂 Albo może jakiś cotton Platinum? One też są bardzo eleganckie i "śliskie".

Moon, bosko!

wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
05 sierpnia 2014 22:08
Widział ktoś gdzieś nauszniki Platinium NAVY??? pomocy, zwątpiłam w swoich poszukiwaniach 🙁
wątek zamknięty
arivle, nie ma. Sama ich szukałam dość długo.
wątek zamknięty
sumire, o no proszę jak ślicznie! I jaki fajny szeroki rzep na podkładkach 🙂 nie skracaj owijek, zawiń gęściej, szkoda niszczyć owijki 🙂 fulle to i na kucu zawiniesz 🙂


Wiem, że się da fulle na kucu, ostatnio jednego w pracy zawijałam (na szczęście tylko na glinkę, więc nie musiało być pięknie)... Myślałam, że się zastrzelę. 😁 Z tymi muszę coś pokombinować, bo on ma troszkę nogi jamnika (niby potężne, normalne skorupki full są na niego za małe... ale nadpęcia mógłby mieć odrobinę dłuższe). A zwłaszcza na prawym przodzie mi zostało za dużo na górze i jest grubo. 😉 Z tym, że na razie zawijałam bez podkładek, bo i tak nie wsiadałam, a nie miałam czasu porządnie założyć podkładek (mam z nimi problem przez to, że są z gąbką, muszę się nauczyć je zakładać tak, żeby się dobrze układały - na razie jak spróbowałam, to były za luźno...).
Co do rzepów - szerokie jak szerokie, ale są mega mocne, w owijkach też - przynajmniej mam gwarancję, że na pewno się nie odepną w czasie jazdy. 🙂
wątek zamknięty
Jaki mają wymiar ujeżdżeniowe pady ANKY z nowych kolekcji ??
wątek zamknięty
Livia, czasem się zdarza, ale uważam ze to naprawdę piękna kolekcja 🙂 wyjątkowo zachwyciły mnie brillanty, pięknie mienią się w słońcu. Użyto w nich zupełnie innego materiału niż do tej pory. Sprawiają także wrażenie dużo trwalszych.
srokate dzięki, mnie niestety wszystkie rzeczy przekonały do kupna  😁
arika00, keirashara hahah dzięki 🙂
harja dzięki ten odcień także mi się podoba
wątek zamknięty
sacramentia   this strange kind of love...
06 sierpnia 2014 09:40
harja Suchy jak zwykle wymiata 😀
Precelek za każdym razem zastanawiam się gdzie Ty to wszystko mieścisz  😁 ale brilliant blue cudowny, faktycznie
moon pięknie w burgundzie! mi też cały czas taki chodzi po głowie, ale na razie funduszy brak...
keirashara myślę że banana :>
anai a może Caball Adamant? one są takie połyskujące lekko chyba🙂

ja też ostatnio podjęłam się wyzwania sfotografowania mojej całej (skromnej) kolekcji:
ES sesam-peacock, Brilliant beige, cotton ocean, Anky Petrol, cotton mauve, Caball oberżyna, Caball czarny, i Caball trufel. Przy czym brilliant i Anka poszły do odstrzału  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2014 09:55
Klami, poziomo 65cm x pionowo 53cm 🙂

Precelek, znam ten ból 😉 Co do materiału, nawet nie zwróciłam uwagi, ale to fakt, że Blue się pięknie mieni.

sacramentia, fajna kolekcja!

My się przypomnimy w wersji klasycznej z łezką Lilac - to obecnie mój ulubiony fiolet 🙂



wątek zamknięty
Livia, ale Sanders ładnie wygląda- i nie chodzi o szmatę! 😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 sierpnia 2014 11:41
Burza, dziękuję :kwiatek: Nowa stajnia zdecydowanie mu służy 🙂
wątek zamknięty
Ktoś wie, czemu jedne brillanty beige mają wszyte sznurki tak jak na zdjęciu wrzuconym przez sacramentię, a inne odwrotnie (biały do beżu i granatowy do granatu)? Jakaś pomyłka w produkcji, czy coś przeoczyłam?  👀
wątek zamknięty
RatiNa, ładnie! ale... jak to na zamówienie? 🙂
sacramentia, hihi, też myślałam o sfotografowaniu swojej kolekcji na "sucho", zanim jeszcze moon wstawiła, ale jedyne co zrobiłam, to zebrałam wszystkie czapraki i pady na jedną "kupę" i dalszych czynności już mi się odechciało 😁 a i tak już bardzo wielu szmat się pozbyłam i teraz ilość już mnie nie przeraża 😉 twoja kolekcja fajna!
Livia, jak zwykle super. Ale twój koń ma szyyyyjsko!
wątek zamknięty
Czy w jakimś sklepie są jeszcze czapraki Euro Star light cord z kolekcji wiosennej 2013? Poszukuję dazzling blue i grey melange VSS, niestety bezskutecznie, bo jak zwykle za późno się obudziłam 🙄

A gdyby ktoś szukał ujeżdżeniowych (został granatowy i beżowy), to tu mają w świetnej cenie:
http://www.kopia.konskiswiat.pl/dla-konia/czapraki-i-pady/czaprak-euro-star-super-light-wiosna-lato-2013-2123.html
wątek zamknięty
Właśnie robię przelew za szmatę życia...
wątek zamknięty
Thymos, chwal sie jaką!
wątek zamknięty
Thymos, chwal sie jaką!


ES scarlet red dl (z białym pasem pionowym)  😍
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 sierpnia 2014 17:54
anai gdybyś ciut podniosła kwotę to Equiline RIO albo BOAVISTA 😁 💘
Podobne robi Loesdau. Albo coś satynowanego np. HV POLO
Zobacz sobie też rzeczy firmy Schneepferd albo Fixdesign, była jeszcze jedna włoska marka Laura S(???) wyleciało mi z głowy 🤦.

U nas czerń zdecydowanie klasycznie
ze złotem

z bielą i czerwienią

z kremem i srebrem
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
06 sierpnia 2014 18:05
anai, a caball? mozesz i haft miec i srebrna nitke i wszystko takie jak chcesz 🙂

te diamencikowe jarpole to dla mnie kompletny kicz. i tak, mowie to ja - kujka od panterkowego kompletu.
wątek zamknięty
Thymos, gratki! Ja swojego esa scarlett red mam tylko od święta 😀
lusia722, ceny equiline to jak dla mnie przegięcie, ale dzięki. HV Polo mam obcykane, najbardziej podobał mi się ten model, ale nie ma czarnego. Chyba poczekam do nowych kolekcji. Dzięki za to ostatnie zdjęcie, mój bardzo podobny maścią 😉
kujka, poczekam chyba do nowych kolekcji, a jak nic mi się nie spodoba, zamówię coś właśnie od "naszych" dziewczyn 🙂
wątek zamknięty
Znalazłam świetny sposób na zrobienie własnej ozdoby na naczółek 🙂
Nie trzeba kupować nowego! 🙂





Cały artykuł na http://dawkainspiracji.pl/index.php/component/content/article/80-horse/80-naczolek.html
Strona na facebooku: https://www.facebook.com/dawkainspiracjii 🙂
wątek zamknięty
Tarantino, wieje PRLem 😁
wątek zamknięty
Czy dalej nic nie wiadomo, jaka będzie nowa kolekcja Eskadrona jesień-zima lub NICI?  😀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
06 sierpnia 2014 20:54
kujka-lans'ujka, zmienisz zdanie jak zobaczysz Henia w granatowym Crystalu z cynamonową lamówką!  😜

lusia722, klasyka to jest to!
wątek zamknięty
Livia, dziękuję.
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
06 sierpnia 2014 21:12
Mój najnowszy nabytek z Caballa
wątek zamknięty
Cudowny 🙂 właśnie takie połaczenie tylko, że standardowego Caballa chce zrobić 🙂
wątek zamknięty
Koniczka, uuuu ale elegancki!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 sierpnia 2014 07:37
harja, dziękuję 🙂 Szyja to głównie tłuszczyk 🙂

Thymos, piękny jest ten ES, wrzuć potem koniecznie zdjęcia na koniu 🙂

Tarantino, dla mnie to trochę takie... festyniarskie 😉

Koniczka, piękny!

Ratina, jakieś pierwsze info będzie pewnie w połowie sierpnia, najpóźniej pod koniec 😉
wątek zamknięty
Moon, obłędny ten Caball! Wiedziałam, że będzie fantastycznie 🙂
anai, ten HV Polo, który wybrałaś jest naprawdę ładny, pięknie by wyglądał na Szaraku.

Diego w cottonie carbon, tym razem na letniej sierści:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.