KOWALE

harja Adam Czerwiński 690967267
Jakiego polecacie kowala w Łódzkim ? Potrzebuje jakiegoś dobrego na poniedziałek do odprowadzenia ropy z kopyta .
polecam weterynarza 😉
Był wczoraj ale kobita kazała kowala wziąć do tego 😉
Na gwałt potrzebny kowal w okolicach Poznania!!n Szczepanek, Laskowski, Kossakowski - niestety nieosiągalni! Ktoś inny?
Szukam kowala kującego na gorąco, który dojedzie okuć konia na 4 nogi w okolice Radzynia Podlaskiego (woj.lubelskie). Cena nie gra roli (liczę się z dużą stawką za sam dojazd), ważne żeby był dobry.
Sławek Leśniak kuje na gorąco, ale on jest z Bydgoszczy, jakbyś jednak mimo wszystko potrzebowała numer to proszę 601 683 501.  🙂
Witam.
Poszukuje pilnie kowala z okolic Radomia. Znam tylko jednego pana no ale.. jest z nim ciężko. Już miesiąc czekam na wizytę a kopyta, no cóż.
Może znacie kogoś z innych miast lub okolic (woj. mazowieckie). Wiem, że do prywatnego konia niechętnie strugacz może przyjechać ale naprawdę, jestem w stanie nawet zapłacić za przejazd.. to dosyć pilne.
Grettiena,  a potrzebujesz podkuć czy tylko rozczyścic?
Czyszczenie, bo już masakra 😕
Chociaż kowal też by się przydał dla koleżanki. Siedzimy tak od miesiąca i czekamy na nasz termin, bo ciągle jesteśmy "na jutro".
Grettiena,  poleciało pw
Hej, macie może na jakiegoś dobrego kowala z okolic Wrocławia, który dojedzie do 4 koni, dwa prawdopodobnie do kucia na przód. Ale kogoś kto da radę wyprowadzić lekko krzywe nogi u młodych koni. Dziękuje panom z teoriami: 'krzywe, proste, c*uj z tym i tak bd biegał'.
Z góry dziękuje 🙂
mega5, mogę polecić tobie pana Rybkę.
aspiw, a masz może numer? <prosi>
Akurat my dziś po wizycie 693440682
Przeniosłam się do ojk santos w Krakowie i zostałam zmuszona zmienić kowala. Jacy kowale tam dojeżdżają i czy mogłabym prosić numery ?  🙂
Zdaję sobie sprawę, że pytanie to było już zadawane milion razy. Kogo polecicie z woj. łódzkiego? Potrzebuję kowala, który poradzi sobie z kopytem sztorcowym, płaskim i bardzo nieufnym koniem, kogoś, kto będzie odbierał telefony, kto nie będzie zwodził człowieka za nos przez dwa tygodnie.
Huzar,  ostatnio w łódzkim wątku pytałam, bo mnie mój kowal olał dokumentnie. z roboty byłam zawsze zadowolona i rozumiałam, że muszę poczekać, ale nie odbiera od ponad tygodnia telefonu, więc nawet nie wiem ile musiałabym czekać...

teraz dzwoniłam do pana Arka. przez telefon- bardzo fajny. mam po weekendzie dzwonić. od nas to już blisko, chcesz też na próbę? u nas będzie pierwszy raz, ale zachwalany. jakby co to napisz mi na pw, jak się będę umawiać to zapytam czy od razu w tym terminie do Ciebie nie przyjedzie i podam Ci numer.
Szukam kowala dojeżdżającego w okolice Poznania do podkucia trudnego konia na przody, zależy mi żeby miał wolne terminy a nie, że muszę czekać tygodniami na wizytę  :kwiatek: :kwiatek:
ma ktoś namiary na kowala ortopedę  ? woj. małopolskie
Szukam kowala dojeżdżającego w okolice Poznania do podkucia trudnego konia na przody, zależy mi żeby miał wolne terminy a nie, że muszę czekać tygodniami na wizytę  :kwiatek: :kwiatek:


Dlaczego koń jest "trudny" ?
ma ktoś namiary na kowala ortopedę  ? woj. małopolskie


Wacek Gilarski! 605 746 050
lukaszpodkuwacz Chlopak co chwile robi swiece jak kowal probuje mu nogi podniesc 😉 kon w moim posiadaniu nie jest dlugo i nie wiem co spowodowalo takie zachowanie , a nie kazdy kowal chce sie podjac zrobienia mu kopyt z tego powodu
nyelle   buntownik z wyboru
27 listopada 2014 11:44
W mazowieckim polecam Grzegorza Kurka, od dłuższego czasu robi konie w mojej stajni, a mojego własnego kopyciaka kuje na cztery i jestem bardzo zadowolona  😀

Jeśli ktoś jak mój folglut ma problem z OD ZAWSZE łamliwymi kopytami, osłabianymi przez kucie... a jeszcze gorszymi na bosaka  🤔 to warto sprawdzić - przynajmniej mój koń dawno (albo nigdy) nie miał takich mocnych kopyt...
Szukam dobrego kowala w okolicach Żuromin/Sierpc, czy może ktoś kogoś polecić z tych okolic?
Hej, macie może na jakiegoś dobrego kowala z okolic Wrocławia, który dojedzie do 4 koni, dwa prawdopodobnie do kucia na przód. Ale kogoś kto da radę wyprowadzić lekko krzywe nogi u młodych koni. Dziękuje panom z teoriami: 'krzywe, proste, c*uj z tym i tak bd biegał'.
Z góry dziękuje 🙂


Mega5 skontaktuj sie z Wojtkiem nam pomogl, tu masz numer 721263110.
jakieś opinie o Pawle Piątkowskim? działa w ok. W-wy.
Witam serdecznie ja osobiście śmiało mogę polecić Pana Ireneusza Grobelnego  u mnie robi jakieś 35 sztuk zawsze dojedzie na czas ,  miły sympatyczny , służy fachową opinia i pomocą ! kopyta rozczyszcza bez problemowo  kucie na zimno nie straszne mu ani młode ani te niesforne konie , pomocny jeśli chodzi o wszelkie sprawy odnosnie ułożenia koni  z prostych powodów konie  układa od kilkudziesięciu lat  , a na dodatek technik weterynarii wiec konkretne podejście w każdej kwestii  🙂 Gorąco polecam  kontakty to 506 577329 oraz 623282888
No, dobra, dobra, wystarczy, napisałaś już raz
jacyś kowale z okolicy środy śląskiej/leśnicy dojeżdżający którzy w krótkim terminie mogliby przyjechać do rozczyszczenia?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się