... ślub :) ...

escada pewnie jest tak jak mówisz (chyba, że po prostu im się nie spodobaliśmy  😂 ), ja sobie jednak nie wyobrażam nie mieć zabezpieczenia na piśmie (niestety już się tyle razy nacięłam przy różnych okazjach).

safie  😲 to mi się zupełnie z głowie nie mieści, dobrze, że udało im się załatwić inną salę na czas.

Też bym chętnie zaczęła wesele wcześniej i skończyła koło 1. Podebnie jak Rzekotka zawsze wcześniej się zwijam z imprez (wolę się wypać spokojnie  😁 ), pewnie na własnym weselu bym wysiedziała i nawet nie zauważyła ale następnego dnia byłabym nie do życia. Tylko właśnie pytanie co na to ludzie.
karesowa   Rude jest piękne!
08 sierpnia 2014 09:15
U nas pierwsi goście zaczeli wychodzić ok 01😲0 ale ostatni byli z nami do 05😲0. My z własnego wesela wyszliśmy o 05:30. Niby cala noc na nogach, dzien stresujący i zmęczenie ogromne, ale uwierzcie minęło to w mgnieniu oka i nawet nie zdarzyliśmy nacieszyć się wszystkimi gośćmi. Ehh... Dopiero co były przygotowania, a tu już prawie tydzień..
Takie jedno z bratankiem.
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
08 sierpnia 2014 09:19
Też mam ten problem, więc będę się upierać przy przyjęciu na jakieś 5 - 7 h :P

yegua świetne 🙂 fajny bukiet 🙂
Hej, a mam pytanie do ślubniętych - o której się zwinęliście z własnej imprezy? Bo my jesteśmy typami wcześnie wychodzącymi i przeraża nas wizja imprezowania na siłę do 4 nad ranem.


koło 2-3 w nocy
wesele skończyło się po 4😲0
my wyszliśmy jako ostatni o 19, ale mieliśmy tylko obiad.  😁

dostałam wczoraj zdjęcia od brata.  👀 opad szczeny i popłakałam się jak je zobaczyłam! na razie otrzymaliśmy tylko w formie książki, więc nic nie mogę Wam pokazać, ale może otrzymamy jeszcze kilka drogą elektroniczną, to wtedy się pochwalę.

yegua, ślicznie!
yegua śliczne! Jednak nie taki zły ten nasz USC. Byłam raz w jakimś pod Wrocławiem i tam sala rodem z zamczyska.  👀
Grafi, mieliśmy plan awaryjny - salę kominkową w pałacu. Dekoracje były 2h przed ślubem robione, więc już wiedzieliśmy, że pogoda jest wręcz upalna.

Rzekotka, ja poszłam do pokoju po 2-giej. Goście skakali do 4 nad ranem.

yegua, ślicznie wyglądałaś. Więcej... więcej!
dzięki dziewczyny 🙂
miło że się zdjęcia podobają

Rzekotka my byliśmy do końca- do 6 (w sumie dłużej bo o 6 skończył grać zespół) aczkolwiek kilkoro z gości zrobiło sobie dalszą posiadówkę przed hotelem do 8.30
nawet nie poczuliśmy że to tak zleciało- adrenalina robi swoje 😉
poza tym po 2h wstaliśmy żeby na śniadanie zejść jako pierwsi- hehe nie udało się bo większość już była na nogach :P
a my tego dnia od razu mieliśmy sesję... i nawet nie było tak czuć tego zmęczenia- ono dopadło nas w poniedziałek :/ i to była masakra
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
08 sierpnia 2014 14:01
Dziwewczyny, co tak mało zdjęć?
Piękne Panny Młode, a tak oszczędnie się prezentują 😉


Ja jutro idę odwiedzić pierwsze dwa salony z sukniami 🏇
Mam pewne obawy, że mogę mieć problem z dopasowaniem czegoś sensownego dla siebie, obym tylko nie zepsuła sobie zbytnio humoru 😉
Właśnie! Ja też bym chciała zobaczyć wasze zdjęcia! 🙂

Czy jest jakaś PM lub już mężatka z Warszawy?😉
My planujemy wesele do 3😲0 i tak też się umawialiśmy z salą. Jeżeli się będzie bardzo przeciągać, to orkiestra zgrabnie podziękuje za zabawę i tyle 😉

To już jutro! 😀

Jeszcze w dodatku nie było nigdzie takich goździków jak chciałam :/ Wzięłam białe i brzoskwiniową wstążkę do owinięcia rączki... Wygląda na to, że tylko tort będę miała wymarzony :P
Achaja, i męża, czyż nie? 😉
Nasze wesele miało być do 4😲0, orkiestra grała do 5😲0. Ok 5:30 my mykneliśmy w końcu spać a goście śpiący w hotelu przy sali siedzieli do 8😲0. Masakra 😀
O 11😲0 było śniadanie, a od 16 poprawiny. Na których siedzieli mi do 1 w nocy. Czasami mnie męczy moja wytrwała rodzina. Heh 🙂
mundialowa, zapomniałam o tym drobiazgu 😁
Szybkie pytanie ile dac w kopertę koleżance? Ile sie daje? Idziemy we dwójkę na weslee
wasia   Goniąc marzenia!
09 sierpnia 2014 09:00
W przypadku koleżanek zawsze starałam się dawać tyle, aby zwróciło się za ten talerzyk.
sznurka, my dawalismy 400-500 zl.
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
09 sierpnia 2014 09:11
sznurka, za tydzień idę i miałam dawać 400zł, ale Młoda zaszalała z życzeniami co do panieńskiego i nie wiem, czy nie będę dawać 300zł + jakieś dobre wino
sznurka, my od znajomych dostawaliśmy 400-700zł. Większość dawała 500zł i my też dawaliśmy podobne kwoty. 400-500zł
My dajemy właśnie 500-600, a ile dać bliższej rodzinie? We wrześniu idziemy na ślub, który był przeniesiony z czerwca, wesela nie będzie.
zen, zależy jak bliska jest to rodzina i na ile możecie sobie pozwolić. U nas rodziny było mało, ale poza siostrą, która studiuje i zarabia grosze dostaliśmy kwoty od 500zł na osobę i więcej.
Dziękuję 🙂
Dziewczyny, pomożecie do tej mojej prostej kiecki na cywilny dobrać biżuterię. Myślałam nad czymś złotym lub w tym kolorze. Włoski spięte w luźny, niski kok. Wszelkie propozycje wezmę pod uwagę. Mało czasu mi zostało. :kwiatek:

Bukiet podobny do któregoś z tych z tym, że wstążka brązowa do butków pasująca.
dzięki dziewczyny!
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
09 sierpnia 2014 20:46
Ulalala, ja juz po, ale w tym roku- z Wawy. co potrzebujesz?
subaru2009, Kahlan, Grafi, bera7, dziękuję  :kwiatek:
Grafi, wrocławski USC jest fajny, ale salę mieliśmy małą nieco ponad 50 osób ledwo się zmieściło.
Nie wiem czy są większe.
yegua prawda! Ale to chyba dobry argument, żeby urzędnika wyciągnąć na ślub na miejscu, więc przy 80 osobach może mam szansę.  👀
ja to tak tylko napiszę, bo póki co jeszcze wesela nie planuję 😉
ku przestrodze - jak ktoś z Lublina organizuje wesele i chce DJa to z daleka od DJa Krisa radzę się trzymać... Nie dość, że ma muzykę na max 4 godziny zabawy + oczepiny to ma serdecznie w d.... o co Para Młoda prosi. Dostał wytyczne co do muzyki playlistę gotową, ale on wolał się słuchać 10 osób z gości i puszczać w kółko jakieś badziewie, najlepiej mu szło upijanie gości chyba tylko, bo na parkiet przyciągnąć nie umiał wcale... Mogę na palcach policzyć kawałki, przy których chętnie chciałam się bawić ja i większość gości. Nie muszę mówić, że Pan Młody nie był zadowolony (delikatnie powiedziane)...

no to tyle chciałam 🙂 poza tym zazdroszczę Wam laski wesel i ja bym chciała już swoje, czytam Was i czytam i nie mogę się doczekać kiedy się pojawię w tym wątku 🙂

edit - chodzi o tego czerwonego kapelusza dla jasności 🙂 co by innym antyreklamy nie robić, bo nie znam 🙂 https://www.facebook.com/pages/Dj-Kris/271294606328374
Ja tymczasem już po! 😀
W wielkim skrócie - wszystko wyszło super i wytańczyłam się, że hoho! Goście też bardzo zadowoleni 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się