Konie zimnokrwiste i pogrubiane

TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
08 sierpnia 2014 14:41
I ja się doczekałam fajnych zdjęć dzięki Huculskiej Ostoi, Pozdrawiamy z moją małą czarną



PauliL ale piękne zdjęcia dzieciaków 🙂
TRATATA Ładny karusek 🙂 a jaki dostojny kłus 🙂

A ja się przypominam z moją grubcią 🙂
RatiNa jak dla mnie to on typem ślaskim jest!!!  🤣 🤣 🤣
Sio   nowe wcielenie marchewki
10 sierpnia 2014 17:06
RatiNa  piękne zdjęcia -z miną  💘 , a to w wodzie świetne, piękne, fantastyczne 🙂
RatiNa, ależ ona śliczna i jakie z was czubki! 😀
13 sierpnia od godz. 10 premiowanie źrebiąt 2-letnich w Stegnie koło Sochaczewa (między Sochaczewem a Iłowem) w gospodarstwie p. Kaweckiego. Po premiowaniu ogiery zdają próbę dzielności.
Dzięki wszystkim za miłe słowa 🙂

Burza my zawsze mamy wesoło 🙂 nigdy się nie nudzimy 😉
RatiNa, to widać 🙂 aż się znowu uśmiecham 🙂 ale to drugie na profilowe!
Ja mam Piorka w nietypowym wydaniu- dalej dalej nogi Gadżeta!
a tutaj młoda jak miala 2 tyg i jak ma 3 miesiące 🙂 Co o niej powiecie?
PauliL super koniki 😉 Zresztą... Myślę, że marka "PauliL" na re-volcie jest już rozpoznawalna, także wiadomo do kogo po ładne i zdrowe zimnioki na długie lata się zgłaszać 😉
Wrzucam zdj. Omegi z wczoraj (od 6 dni pracujemy po 30-60 min dziennie i już można jeździć).
Ps. Maskara, żeby kobyła zajeżdżana w wieku 7 lat była tak spokojnym i super współpracującym koniem 🙂
.
a ta 7dmio letnia miała już jeźdźca na grzbiecie? bo moja ardenka też ma 7 lat, chodzi w bryczce i każdym sprzęcie rolniczym ale nie została zrobiona pod siodło, no i trzeba będzie kiedyś za to się zabrać

edit: takoż pracowaliśmy dziś 😀

kobył z mężem trawę dla monarchów ogarniali  😅
Wybiera się ktoś 7 września na wystawe do Siedlec ? (woj. maz)
glanek świetna jest... chętnie współpracuje, chodzi solo w tereny, ma szybki i odważny stęp, nie boi się ptaków, aut, wody itd... 😉
anyann do sierpnia tego roku nigdy, a teraz chodzi pod jeźdźcem codziennie
Jeśli można, przedstawię Wam moją kobyłkę zimnokrwistą. Eta (Szum - Eza) jest z nami od niedzieli. Ma 3,5 roku. Co prawda mówimy na nią Inka, tak wołali na nią poprzedni właściciele i tak już zostanie.  🙂 
PauliL ale ładne zdjęcia 🙂
glanek ładny zachód z grubaskami 🙂

A ja przedstawiam nasze nowe maleństwo. Ma zaledwie 2 tygodnie, nie mamy pomysłu imienia dla klaczki na literę A.

Matka: Awena
Ojciec: Bowen
RatiNa, dla małej może Arietta?
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
31 sierpnia 2014 17:34
RatiNa , 😍 😍 😍 najpiękniejszy źrebak jakiego w życiu widziałam!! normalnie obłęd bez kitu 😁
Musi mieć koniecznie jakieś szlachetne imię :kwiatek:
Avia.
Jedyne na 'a', które nadałabym 'z miejsca'.
Poza tym, bardzo ładna. Niech się zdrowo chowa.
Sio   nowe wcielenie marchewki
31 sierpnia 2014 18:41
Aurora??
Śliczna jest 🙂
Sio no ciekawe imię 🙂 pomyślę 🙂
Mała za pół roku będzie na sprzedaż, więc jakby ktoś był chętny to zapraszam 🙂
Amber, Ariadna, Austeria (wiem co to znaczy, ale jakoś tak od razu mi się nasunęło), może jeszcze Astra. Choć ja osobiście pojechałbym chyba po Grze o tron  😉  - Ayra
Sio   nowe wcielenie marchewki
31 sierpnia 2014 21:14
Sio no ciekawe imię 🙂 pomyślę 🙂


oglądałam Czarownicę z Ageliną J. 😉
Co u was słychać? Taka cisza... 🙂
U mnie przyuczamy Sangrie av Mossagard do bryczki, już dobrze sobie radzi, jeździmy po drogach z ruchem ulicznym 🙂


i już jest Master zdj jak ma 15 dni
Po Madras
Od Zajka
PauliL, widziałam filmik na fb, super!  🙂
U nas dobrze. Inka pracuje pod siodłem i na lonży oraz leni się z towarzystwem na padoku.  😉
20 września od 10.00 w KJ AROMER koło Otwocka odbędzie się aukcja ogierów ras zimnokrwistych hodowców z Warszawskiego Związku Hodowców Koni. Tym razem nie w Łącku.
Na dobra sprawę to bliżej dla hodowców z Warszawy, ale Łąck miał swój klimat....
Może to lepiej? Jakby nie patrzeć na południu i zachodzie Wawy to hodowlane niedobitki. W zeszłym było ok. 20 ogierów, teraz ma być 36. I sporo ze wschodnich powiatów mazowieckiego.
Akurat ja nie uważam ze na południu Warszawy są niedobitki bo jednak ludzie sie starają. Ważne żeby był taki punkt gdzie wszyscy maja blisko. Teraz z tego co widziałam i dostałam pismo ze związku to ma być 30 ogierów. I tak będzie spory odsiew będzie  przed komisje ponieważ na każdej aukcji jest dużo ogierów wiec nie zdziwię sie jeśli komisja odrzuci polowe na aukcji w Warszawie. W Kozienicach ma być 60 ogierów, w Starogardzie 90, w Białce 60 (wybranych ze 100). Także tak...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się