Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
11 sierpnia 2014 11:06
emptyline , a co Ci tam :P jak szaleć to szaleć mineralną i trzy słomki  🏇
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2014 11:21
harja, super w smerfowym, faktycznie ten czaprak się taki malutki na Kubie wydaje 😁

A do mnie dziś powinna dotrzeć paczuszka z Jarpola 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2014 11:41
Budlejowe_love, nie no żarcik. Forsy brak, także mogę wybrać jeden bo dostałam w prezencie, tylko muszę się zdecydować na jakiś kolor. 🙂 Inne to może na urodziny, już niedługo w sumie.
wątek zamknięty
Ma ktoś zdjęcie jakiegoś karego w fiolecie? Powinien ładnie wyglądać, nie? : D Czy lepiej zielony, ale limonkowy już mam?  🤔wirek:

Livia  A co ci idzie z Jarpola? Pad? Sama jestem posiadaczką jednego + owijek i są całkiem spoko, ale wolę jednak pady i owijki Yorka. : p
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
11 sierpnia 2014 11:57
TouchTheDreams, no Livia ma milion pięćset zdjęć karego w fiolecie przecież.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2014 12:05
TouchTheDreams, pady westowe - kobalt i fiołek 🙂 Jakościowo są super. Yorkowych nie miałam, ale Jarpol ma zdecydowanie lepsze pikowanie 😎 Obejrzyj moją galerię - emptyline dobrze prawi, mam z milion zdjęć karego w fioletach 😉
wątek zamknięty
😡 Faktycznie, mogłam najpierw zajrzeć do Waszych galerii. Pewnie sobie sprawię jakiś fiolet właśnie. 🙂
A Jarpolowi nie mogę zarzucić złej jakości padów, ani nic takiego, tylko raczej w porównaniu z padem Yorka następnym razem kupiłabym go. No i w owijkach musiałam wymieniać rzepy, ale to chyba z mojej winy  : /
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 sierpnia 2014 12:12
właśnie do mnie zawitał najpiękniejszy w świecie brillant esspresso i owijki banana, po południu będą na kobyłce
Ulalala miałaś 100% racji co do tego zestawu
wątek zamknięty
Retna   nic nie zmieniać
11 sierpnia 2014 12:13
wątek zamknięty
Rudzik,  matko i córko! Cudowny! Żałuję że sama nie mam tyle funduszy, aby sprawić sobie brillianta. Czekam z niecierpliowścią na fotki na kobyłce; )
wątek zamknięty
Rudzik,  matko i córko! Cudowny! Żałuję że sama nie mam tyle funduszy, aby sprawić sobie brillianta. Czekam z niecierpliowścią na fotki na kobyłce; )

dosłownie to samo chciałam napisać :kwiatek:
wątek zamknięty
  dzisiaj zgrzeszyłam kupiłam czaprak fair play pro team biały wszechstronny  😵 za granicą patriotyzm sie we mnie odezwał. 🤣   a czy ma ktos zdjecia takiego czapraka na koniu? kupiłam bialy, a zastanawiam sie czy nie zamienic na granatowy?? ma ktos fotki najlpiej i tego i tego??  🤔
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 sierpnia 2014 18:20
Rudzik, ładny się wydaje ten brillant, na pewno zyska na koniu 🙂 Również czekam na zdjęcia 🙂
wątek zamknięty
Który kolor jest bardziej morski niż niebieski- Jarpol morski błękit czy York enamel? Będę wdzięczna za podpowiedzi ☺
wątek zamknięty
no nie wiem czy enamel jest morski chyba tylko na zdjeciu w sklepie pokaże Ci  na koniu, dla mnie to niebieski


wątek zamknięty
Dziękuję Ci bardzo za te fotki, faktycznie niebieski, bardzo ładny ale niebieski. Szukam czegoś wpadającego w turkus, a Jarpol chyba będzie podobny do tego enamela. Wstawilabym zdjecie uwiązu w kolorze, którego szukam, ale z telefonu mam za duże
wątek zamknięty
palemka, morski błękit jest jak smurf caball. Bardziej morski jest caribean blue BR.
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 sierpnia 2014 20:26
no to na koniu.
To zdecydowanie najładniejszy look mojej Birmy, choć polar w owijkach kiepskiej jakości, zwija się na brzegach, śliski jakiś, wogóle fe. W kolorze tofee zdecydowanie lepsze gatunkowo
wątek zamknięty
anai dziękuję bardzo.
Rudzik -zdecydowanie ślicznie
wątek zamknięty
Rudzik cudo, cudo, cudo 😜
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 sierpnia 2014 20:45
tylko aparat muszę zmienić bo zdjęcia do du...
wątek zamknięty
Rudzik, pięknie!
wątek zamknięty
Rudzik, Super, bardzo ładny i pasuje do niej🙂
wątek zamknięty
Brillant Espresso jest zdecydowanie przepiękny  😍
Prał ktoś już brillanta z nowej kolekcji? Moj Espresso musi trafić do prania ale boje sie,że się zniszczy ;(
wątek zamknięty
Livia, :kwiatek:
wiem, że już was nudzę tymi niebieskościami i wszystko na nim wygląda tak samo 😁 myślę o innym caballowym kolorze, ale oczywiście nie mogę się zdecydować 😉
Rudzik, no po prostu bajka! świetnie dobrałaś do niej ten czaprak!!
wątek zamknięty
Rudzik, przepięknie, wrzuć jeszcze jak się dorobisz fot lepszej jakości 🙂
wątek zamknięty
Rudzik, kolor idealny dla Twojego konia!  :kwiatek:
wątek zamknięty
Szarak w czerwonym hv polo:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 sierpnia 2014 07:48
Rudzik, pięknie!

anai, bardzo wam ładnie w takiej czerwieni 🙂
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
12 sierpnia 2014 09:31
dzięki za ciepłe słowa,
Misia ja bym się nie obawiała o pranie, materiał wygląda na bardzo dobrej jakości. Platinum prałam normalnie w 30 st, tylko mniejsze obroty przy wirowaniu suszyłam rozłożony i naciągnięty-nic mu się nie stało więc brillantowi zwykła pralka też nie powinna zaszkodzić
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.