Cechy osobowości i motywacja osiągnięć u jeźdźców - praca magisterska

Kochani!
Wiem, że już niejednokrotnie były takie akcje (sama brałam w nich udział) i niejednokrotnie społeczeństwo re-volty pokazało, że można nie liczyć.

Tym razem ja toczę walkę z pracą magisterską 🏇 i  zwracam się do Was z prośbą o pomoc i poświęcenie chwili czasu na wypełnienie poniższej ankiety:

https://docs.google.com/forms/d/1Pltddqj2iOI4WFM8w734pcbPDD9xK_zI753AvlLJFSk/viewform

Zaznaczam, że ankieta jest dla osób, które min. 4 razy w tygodniu jeżdżą konno.

Z góry bardzo dziękuję  😅 😅 😅




Wypełniłam, chociaż mam wrażenie, że część druga nijak się ma do pierwszej i może być doklejona równie dobrze do wędkarzy, murarzy, lekarzy, handlowców etc etc.
Tania, dziękuję bardzo za poświęcony czas. Oczywiście, części składające się z gotowych narzędzi badawczych nie są czymś, specjalnie przygotowanym dla grupy osób jeżdżących konno i bada się nimi dowolną grupę badawczą. Jednak w mojej pracy magisterskiej zostały wykorzystane do badań tylko nad grupą osób jeżdżących konno i wyniki badań będą służyły do opisania pewnych zależności występujących w tej specyficznej grupie.
Wypełnione 🙂
Monika228, ogromne dzięki!  :kwiatek:
Wypełnione. Powodzenia w pisaniu!
Wypełnione  😀
Wypełnione, powodzenia ; )
Facella   Dawna re-volto wróć!
11 sierpnia 2014 19:43
Zrobione 🙂
Jesteście niesamowici 😅

salto piccolo, kwiatek123, TouchTheDreams, Facella, dziękuję Wam ogromnie :kwiatek:

...i oczywiście wszystkim tym, którzy odpowiedzieli, a nie napisali o tym tutaj również :kwiatek:

Jeszcze trochę i będę mogła wziąć się za obliczenia 😅

Wypełnione 😉, ale dobrze, że kawę wcześniej wypiłam. 🙂
kujka   new better life mode: on
12 sierpnia 2014 10:18
ja wczoraj noco 😉 też wypełniłam. Chętnie poczytam, jak już będziesz miała gotową pracę!
epk, :kwiatek: wiem, że ilość pytań jest męcząca.. ale wiadomo, że czasem w pracy mgr nie do końca można robić to co by się chciało, niestety ;/ nie mniej jednak dziękuję za wytrwałość!

kujka, mam nadzieję, że będzie co czytać... 😁
:kwiatek:
m0niSka, hehe, nie no żart to był 😉. Pochwal się wynikami 🙂
Sama jestem ich ciekawa 😀 i mam nadzieję, że moje hipotezy zostaną potwierdzone 😀
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
12 sierpnia 2014 20:12
m0niSka, wypełnione! Mogę spytać co studiujesz? Praca będzie pewnie bardzo ciekawa!
arivle, :kwiatek: studiuję psychologię :-) sama jestem ciekawa co wyjdzie z tego badania! Na pewno dam znać, jak już się z tym uporam☺️☺️
Poszło, uff! 🙂
Kochani!  😅

Chciałabym wszystkim jeszcze raz serdecznie podziękować, ankietę uważam za mission complete! :kwiatek:

Dzięki Wam oraz moim znajomym, którym prywatnie rozsyłałam wiadomości i prośby o wypełnienie uzbierało się 86 wypełnionych kwestionariuszy  😅 😅 😅

Dla zainteresowanych ze wstępnej analizy wynikają ciekawe zależności:

wraz ze wzrostem grupy (od nie startujących do startujących regularnie) rośnie motywacja do osiągnięć (co nie jest dziwne), ale wraz ze wzrostem motywacji osiągnięć rosną takie cechy osobowości, jak: ekstrawertyzm, sumienność i ugodowość, natomiast maleje neurotyzm. Otwartość na doświadczenia nie jest istotna statystycznie.

😀 😀 😀

Widziałam, że na re-voltową społeczność zawsze można liczyć  :kwiatek:


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się