sklepy internetowe

TheWunia ryzykuj za pobraniem 😀iabeł: chociaż ja za pobraniem miałam problem, bo zwlekali z wysyłką ... wtedy zrezygnowałam z zamówienia 🙄 ogólnie nieprzyjemny sklep ...
Ode mnie MEEEGA PLUS dla www.sprzetjezdziecki.com - w poniedziałek zamawiałam, we wtorek sympatyczna Pani zadzwoniła, że nie mają smaru do skór i czy mogę poczekać 2 dni, do tego zapłaciłam za wysyłkę mimo tego, że kwota zamówienia przekraczała 300 zł (wtedy wysyłka jest gratis) wtedy Pani zaproponowała mi coś za tą sumę lub zwrot pieniążków. Paczka doszła dzisiaj. Podsumowując szybka wysyłka, super kontakt, paczka starannie zapakowana. Na 100 % coś jeszcze zamówię z tego sklepu :kwiatek:
Właśnie chyba wezme za pobraniem i zobaczymy. Bo już raz mi kase odsyłali, bo jednak produktu nie było. Dobre, że chociaż odesłali
Jeśli ogłowie które mnie interesuje jest tylko w eqiuversum to ryzykować czy lepiej nie ?


znam właścicieli Equiversum, i to wszystko jest naprawdę mocno pogmatwane 😉 ale myślę, że możesz zaryzykować, do mnie zawsze wszystko dochodzi w terminie.
Livia   ...z innego świata
07 sierpnia 2014 17:26
Ja mogę bardzo polecić MKSklep - wielki plus za informowanie na bieżąco co z zamówieniem, i wysłanie zamówienia w dwóch częściach, kiedy jedna rzecz nie dotarła na czas.
carmelka   Extremly photogenic... potato
07 sierpnia 2014 18:47
Bardzo duży plus dla Konika. Baaaaardzo szybka realizacja zamówienia 🙂
Grettiena - ja z Arcusa jestem zadowolona. ostatnio zamawiałam Mattesa - czas oczekiwania  7 dni, a udało sie nawet szybciej...  Aczkolwiek polecam zadzwonić i porozmawiać zanim się złoży zamówienie (kontakt bardzo sympatyczny).
No i ceny całkiem przyjemne
Ma ktoś rabat do sklepu briar.pl ?  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
08 sierpnia 2014 13:01
Ode mnie duże plusy dla gnl.pl, equidea.pl, sprzetjezdziecki.com 🙂
Polecam strawhorses.pl . Stały kontakt, żadnych problemów. Ogólnie jestem zadowolona 🙂
czy ma ktoś uzyczyć kod rabtwy do animali  :kwiatek:
Polecam animalia.pl
bardzo szybka wysyłka towaru
Polecacie sklep horse-trade.pl ? : )
wystawiam OGROMNEGO minusa dla sklepu Grene, kupowałam prawie miesiąc temu ochraniacze transportowe Villa Horse. Pieniądze przelałam na podany w mailu zwrotnym numer konta dokładnie następnego dnia. Towar został do mnie wysłany chyba po niecałym tygodniu, a dzisiaj odebrałam przedsądowe wezwanie do zapłaty  🤔 Sprawę chciałam wyjaśnić telefoniczne i miałam okazję rozmawiać z bardzo niemiłą panią. Także nie polecam!
TouchTheDreams, polecam!  Bardzo sprawni,  świetny kontakt mailowy.  Słowni 🙂
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
11 sierpnia 2014 15:15
wielki plus dla equishopu za błyskawiczna wysyłkę
beatasis ooooo to nieźle się dzieje, a nie kontaktowali się z Tobą wcześniej żebyś im zapłaciła? Może nie zauważyli że było niemal od razu po kupnie płacone.
Niedawno pytałam o horse-trade.pl   a teraz daję im wielkiego plusa 🙂 Wszystko przyszło bardzo szybko (w piątek przyjęte do realizacji, w poniedziałek już było- a weekendy się nie liczą). Solidnie zapakowane i świetne. +!
ode mnie tez + dla Horse-Trade 🙂 szybko, sprawnie i na temat 🙂
Ogromny plus dla Bergo!
Zmówiłam bryczesy, ale dostałam info że nie da się ich już ściągnąć. Zaproponowali mi podobne (tylko że droższe), w cenie tych, które chciałam  😅 I super kontakt 😀
RatiNa, właśnie nikt nawet maila nie napisał, nie zadzwonił... nie wiem o co poszło, ale ja mam zupełnie czyste sumienie, postępowałam dokładnie według instrukcji które dostałam w mailu potwierdzającym, który doszedł do mnie po zakupie. Dostałam w nim konkretne dane do wpłaty...numer zamówienia i przelew poszedł- nie wrócił do mnie, żaden błąd mi się w banku nie pokazał. Dlatego jestem w szoku, że w taki sposób traktują swoich klientów. Ode mnie mają wielkiego minusa.
Czy ktoś zamawiał ostatnimi czasy coś z Oksera? Mam upatrzonych kilka rzeczy w tym sklepie i nie wiem czy to będzie ryzyko czy już się poprawili?
larabarson, powinno być już lepiej. Tylko jakbyś miała jakieś pytaniaco do dostępności produktów na zamówienie,  dzwoń do sklepu w Sopocie 🙂
Dzięki anai, w takim razie chyba się skuszę 😉
+ dla tophors.pl nowy sklep a jaki solidny, + dla Konika i - dla oksera, czekam na zwrot kasy już hohoho a może dłużej
Ode mnie duży plus dla Cavalloshop, drugi raz ekspresowa obsługa i wysyłka, fajnie zapakowane, a zamiast transporterów, których akurat nie było dostałam inne w tej samej cenie (telefon ze sklepu zaraz po złożeniu zamówienia). No i zawsze jakiś rabat i darmowa wysyłka  🤣
Livia   ...z innego świata
14 sierpnia 2014 08:03
Kolejny mega plus dla Jarpolu za fajne, bezproblemowe zamówienie 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 sierpnia 2014 08:41
beatasis a robiłaś przelew przez internet? Jeśli tak, to weź wyślij im mailem skan przelewu i niech spadają na drzewo. Niezły bałagam tam muszą mieć...
Poza tym gdyby teoretycznie tej kasy nie dostali, to po co towar wysyłali?  🙄
Niemniej, beatasis, prześlij im potwierdzenie przelewu i niech się w końcu ogarną....
mils   ig: milen.ju
14 sierpnia 2014 09:57
Ogrooomny + dla Animalii, ponownie. 🙂 Tydzień temu zamawiałam kask, czas oczekiwania: 12-16 dni. Godzinę temu kask jest już u mnie. Animalia to chyba sklep idealny. 😁
mils a ja ostatnio z animalią miałam drobny problem - zamówienie zawierało jedną rzecz o czasie oczekiwania 14-16 dni, więc czekałam spokojnie, ta rzecz doszła, ale po bodajże 18 dniach nagle im się przypomniało, że nie mają rzeczy na którą czas oczekiwania był 5-7 dni!
Po raz pierwszy była sytuacja, że coś było nie tak..
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się