UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

wielki plus dla maison jako sprzedającej :kwiatek:
Duży plus dla Orzeszkowa jako sprzedającej 🙂
Bardzo fajny kontakt, jak były opóźnienia to nie pozostawałam w niewiedzy 🙂
PLUS dla kupującej Yennefer -  ciągły kontakt, zdecydowana osoba, odbiór osobisty rzeczy zgodnie jak był umówiony, punktualna🙂 POLECAM !!!
mega plus dla Dancer128, szybka wpłata, świetny kontakt
Duży + dla katakumby18 jako sprzedającej - bardzo dobry i sympatyczny kontakt, towar zgodny z opisem. Odbiór osobisty odbył bez żadnych problemów. :kwiatek:
OGROMNY + dla OK. . Niedawno wystawiała w ogłoszeniach ogłowie do oddania, w piątek do mnie doszło . Trochę pracy trzeba będzie w nie włożyć, ale i tak się bardzo cieszę, że je dostałam🙂  Polecam OK. !
Plus dla Parysek01 jako sprzedającej. Super kontakt, ekspresowa wysyłka 🙂
Duży plus dla sprzedającej karykasztan. Dobry kontakt, bardzo szybka wysyłka i towar zgodny z opisem. Jeszcze raz polecam  😅
Dziękuję alsonxd oraz mira jako Sprzedającym :kwiatek:
Witam, piszę po raz pierwszy na forum.
Chciałam dać plusa kupującej kivik za szybką, konkretną decyzję i świetny kontakt mailowy. Transakcja odbyła się w ciągu kilku godzin.
wielki + dla Karolcia3029  mily kontakt i błyskawiczna wpłata 🙂 🙂
Ogromny plus dla GlammGirl jako sprzedającej! Ekspresowa wysyłka, rewelacyjny kontakt i wszystko zgodne z opisem 🙂
Ode mnie plusy dla ceffyl oraz Londstreet, jako sprzedających. Wszystko zgodnie z opisem, szybka wysyłka, dobry kontakt, polecam  :kwiatek:
Plusy dla Cocosowo i Kokietka69 jako sprzedających. 😉
Plus dla sprzedającej Livia - miły kontakt, towar zgodny z opisem
Duzy plus dla HejHalojako sprzedającej na koncie radar 🙂 Przemiła osoba, świetny kontakt i szybka wysyłka polecam 🙂
Ogromny + dla Dramka 🙂. Super kontakt i szybka wysyłka 🙂
POZYTYW dla Użytkowniczki trener jako kupującej  :kwiatek:
Polecam kupujące Nadia i ewamloda :kwiatek:
Wielki plus dla angie560 . Ekspresowa wysylka, przemily kontakt 🙂  :kwiatek:
+ dla Beata Matusik towar zgodny z opisem, dobry kontakt i szybka wysyłka
Mega plus dla Cierp1enie, nie dość że mój wymarzony czaprak do kolekcji to jeszcze w stanie dużo lepszym niż na fotkach  😅  :kwiatek:
Polecam Aleksandra99 super kontakt i szybka pezproblemowa sprzedaż
Ja polecam kupującą Orzeszkową 🙂 super kontakt, szybka wpłata. Cieszę się, że po tych prawie 10 latach odnalazł nowego właściciela 🙂
Polecam uzytkowniczke martaa dobry kontakt, wszystko zgodne z ogloszeniem, wiec na plus. 🙂
Polecam hucułkiiii jako kupującą. Dobry kontakt i bardzo szybka wpłata 🙂
PLUS dla iguana  :kwiatek:
Polecam smoluchowa  🙂
Również POLECAM Użytkowniczkę K i T  Duży PLUS :kwiatek: :kwiatek:.
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
12 sierpnia 2014 12:59
Plusisko dla faith, no megabłyskawica 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się