Kącik Rekreanta cz. VII (2014)

Rudzik, o tak, absolutnie 🙂. Ja teraz ciągle jeżdżę na koniach o wzroście od 170 cm wzwyż i kiedy tylko nadarza się okazja (czyli kiedy jest kasa), żeby wsiąść na moją Cysię, to korzystam. Ja "moje" maleństwo pokochałam od początku, od niej się uczyłam podstaw i nadal żyję z nadzieją, że ją odkupię - nawet jako emeryta 😉. O haflingerach nie da się zapomnieć - jak już się człowiek zakocha, to koniec 😀.

Strzyga, ja też bym chciała być już na swoim utrzymaniu i myśleć o kupnie konia 😉. A wtedy na pewno myślałabym o hafkach, chyba że nagle zachciałoby mi się dużego sportu, a w to nie wierzę 🙂.

Retna, prawda, że Ruda jest boska? 😀
Retna   nic nie zmieniać
11 sierpnia 2014 12:11
Cyśka, ależ ona była nieziemsko spokojna, skakała wszystkie kolorowe "straszaki", które pewnie widziała pierwszy raz w życiu, oaza spokoju 😀
ashtray, o widzisz. A ja się nie wyleczę. Przyjemność z każdym rokiem leci a rozmawiam o tym jeszcze chętniej niż lata temu bo więcej się z koniem dzieje niż lata temu. Wolę przy tym zostać 🙂 mnie nudzą w rozmowach tylko dzieci 😉
A kiedy rzucisz coś z jazdy? Dobrze widzę, że w Talarkowie będzie hala?
Cyśka ma 175 cm jeśli dobrze pamiętam  😀
Ja moze nie to, ze sie wyleczylam, bo nadal lubie pracowac z koniem, bywam w stajni 5x w tygodniu, a jak mnie nie ma dluzej niz 3 dni, to tesknie za ta siwa morda. Ale juz jakis czas temu odkrylam, ze jezdziectwo nie jest moim sensem zycia. 🙂
Jak bede miala z jazdy, to wstawie. Ale pewnie na fb, a nie tu. 🙂
O rany, Talarkowo. Juz zapomnialam, ze kiedys moja stajnia funkcjonowala pod taka nazwa 😀 Tak, ma byc hala.
anai nie pisałam złośliwie, ot to, co zauważyłam 😉 może odniosłam mylne wrażenie, że prawa jest waszą lepszą stroną 😉 kibicuje Wam z młodym i podziwiam za decyzję względem Dina 😉 ot taki mały off top
Losia, nie odebrałam tego złośliwie! Przejrzałam filmiki,  żeby sprawdzić jak to wygląda na innych, bo się zaniepokoiłam 😉 Prawa jest na pewno jego lepszą stroną, ale na innych kombinacjach,  tam, gdzie trzeba było lądować na lewą elegancko mu to wychodziło.  Na razie nie skupiamy się na lądowaniach, a na dojeździe i tak jak Ci napisałam,  trenerka każe mi na razie raczej jeździć kilka razy w jedną stronę, żeby mu życia nie utrudniać 🙂 Ale dzięki za czujność 😉
anita333, spory zwierzak!

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
11 sierpnia 2014 21:14
mam foteczkę, tylko z pierwszego kłusa, ale i tak mega dzięki Moon <3



Wzięłam dziś Bułka i poszłam na straaaaaaszny czworobok, latałam więc jak chorągiewka na grzbiecie, ale jakoś mi to nie przeszkadzało. Wczoraj dowiedziałam się bardzo smutnej rzeczy i czuję się bardzo zagubiona, a dzisiejszy wieczór, pusty hipodrom, zjawiskowy zachód słońca i dupka-rozłupka Bułka bardzo mnie uspokoiły.
Moon   #kulistyzajebisty
11 sierpnia 2014 21:26
Wszystko wszystkim, ale pusty, cichy hipodrom, zaraz po zawodach to jest coś nieopisanego!  😍
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 21:51
Moi chlopcy na zawodach w sobote spisali sie mega, Siwy - 1-wszy w skokach (90cm-100cm) i 4-ty w hunt relay, Dylan - 2-gi i 4-ty w swoich klasach pokazowych/wystawowych. W skokach jedna zrzutka na ostatniej przeszkodzie (szalone 65cm ale to jego 3ci w zyciu parkur), ale parkur przejechal w lepszym stylu niz tydzien temu  😁 Powoli, do przodu....  💘
mtl, o kurde hunt??? przez krzaki skakałaś? 🙂 co to za 'klasa' hunt relay i na czym polega?
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 22:43
mtl, o kurde hunt??? przez krzaki skakałaś? 🙂 co to za 'klasa' hunt relay i na czym polega?


Filmik z zeszlego roku:

W tym roku kilka przeszkód bylo troche innych, filmik z tego roku jest w przygotowaniu (ale laptop mi sie przegrzewa i nawet sie dymi juz, serio, wiec chwile to zajmie :lol🙂 No i w tym roku Siwy byl duuuzo szybszy ogólnie i bramke otworzylismy 100x szybciej  😜 A na czym polega - 4 osoby w druzynie, 2 druzyny jada w tym samym czasie, kto szybciej przejedzie walczy o lepsze miejsce, pol-final, final i te sprawy. W tym roku bylo 6 druzyn, ja bylam z najmlodszymi, pierwsza rozgrywke wygralismy, ale potem juz nie dalismy rady - w sumie skakaly 2 konie zamiast 4, bo pozostale odmawialy, po trzech odmowach na tej samej przeszkodzie wracasz do druzyny i ktos inny ma dokonczyc. No ale niestety odmowy zajmuja czas... Ale zabawa fajna! 
mtl, Ty to masz tam fajnie, zazdroszczę! Koniki świetne 😀
Moon, i to jeszcze w poniedziałek 😉 Fajnie tam, jak jest spokój.
Strzyga, widać, że hafek Ci leży, nie widziałam nigdy tu, na rv, tylu Twoich zdjęć na koniu jak ostatnio 😉 Sympatyczna buła.
Jeden szarak:
mtl, ooo kurcze ale to musi być fajna zabawa co? 🙂 i dla was i dla publiki? czyli to taki mini cross, coś trochę jak huculska ścieżka jak dobrze widzę? 🙂 fajne, fajne!
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 23:04
anai ale mu ladnie w czerwonym  😜
Burza Siwemu sie bardzo podobalo, mnie tez  😁 Bardzo pod publike robione bo to ostatnia atrakcja byla. No takie rozne dziwne rzeczy byly, co sie nadawalo do przeskoczenia albo przejscia w jakis sposób 🤣 W przyszlym roku chce go zabrac na porzadne zawody, Royal Welsh,
mtl, ty byłaś w tym różowym znaczeniu? Rany ale jazda, w sensie- kręca na zadach i nie ogarniają do końca a facet gada jak na licytacji, można się zahipnotyzować od jego tonu 😀 ale za to dobra zabawa na bank!
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 23:16
Burza ten drugi filmik to z zawodów na które chce jechac, takie porzadniejsze troche, mam nadzieje ze w przyszlym roku mi sie uda  😜
Jeszcze Dylana teraz trzeba wytrenowac na to  😂
mtl, hahah zakręciłam się 😀 to już nieźle ludu nasypało 🙂 czyli wchodzisz w huntery czy to przerywnik między skokami? 🙂
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 23:22
Burza Zawsze robie wszystkiego po trochu, szczegolnie w wakacje. Dylan bardzo sie podobal na pokazie/wystawie (w 'showing'😉, wiec za 2 tygodnie chyba znowu sie gdzies wybiore  😁 Ale od wrzesnia Siwy wraca do skoków, a Dylan nie wiem - ujezdzenie i skoki pewnie czyli takie bardziej cywilizowane dyscypliny 😀iabeł:
mtl, bardzo mi się Dylan podoba w takiej klasycznej wersji z ciemnym małym czaprakiem 🙂 fajnie, że masz tyle alternatyw 🙂
mtl   I M Equestrian
11 sierpnia 2014 23:42
mtl, bardzo mi się Dylan podoba w takiej klasycznej wersji z ciemnym małym czaprakiem 🙂 fajnie, że masz tyle alternatyw 🙂


Nastepnym razem bedziemy wygladac bardziej tak  😁

Musze ogarnac mój strój i czaprak i naczólek dla Dylana  🤣
kujka   new better life mode: on
12 sierpnia 2014 08:11
ashtray ale takie codzienne kartki z kalendarza to jest wlasnie to, co zrobilo kiedys KR! Te radosci z wychodzacych ustepowan, wspolne trzymanie kciukow za padokowe kontuzje, zdjecia z urodzinowymi tortami - to jest to, co mi sie zawszed bedzie kojarzyc z najlepszymi czasami pierwszego KR 🙂 Wiec pisz czesto!


A u nas... rocznicowo! 6 lat już z Gilkiem mi stuknęło 🙂
Tymczasem rzeźbimy sobie dalej, jak kiedyś nam ktoś powie, że totalnie sie do pingwinienia nie nadajemy, to rzucam wszystko i zostane lesnym ludkiem. Bo Gilson jest idealnym koniem terenowym i mam po powrocie z lasu za kazdym razem mega banana na twarzy. On zdaje sie, ze tez!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 sierpnia 2014 08:30
Moon, zawody są fajne, ale po zawodach jest jeszcze fajniej 😀
anai, to przez to, że MP były i Moon miała przy sobie aparat codziennie. Ale faktem jest, że nie wiem dlaczego, ale totalnie się w Bułku zakochałam. A jest u nas od listopada i od tego czasu raz na jakiś czas na niego wsiadam...
Retna   nic nie zmieniać
12 sierpnia 2014 08:32
Strzyga, bardzo ładnie wyglądacie razem z panem Bułkiem 🙂
mtl, yyy ten naczółek jest... dyskusyjny 😁 reszta spoko 😀

kujka, ba, tereny rządzą 🙂
mtl   I M Equestrian
12 sierpnia 2014 08:50
mtl, yyy ten naczółek jest... dyskusyjny 😁 reszta spoko 😀


nie mój styl, no ale tak trzeba wygladac  😂 naczólek polecono mi kupic niebiesko-cos tam  🤣

kujka zycze milo spedzonej rocznicy i kolejnych 666  😁
Kujka oby więcej rocznic  :kwiatek:
Piękne lasy macie! 💘
Strzyga Super Buła. Bardzo fajnie się Ciebie teraz czyta-sam pozytywizm  🙂.
mtl Gratulacje!
Nirv Ooo Siwy co raz lepiej skacze, a przynajmniej mi-totalnemu laikowi skokowemu tak się wydaje 😁. Przytulas świetny.
kujka I jeszcze co najmniej następnych 6 razem! Hahaha ja też mówię tak jak Ty-jeśli nic nie będzie nam wychodzić, to świetnego konia w tereny.  :emota200609316:

A my pokonaliśmy focha pt."nie będę pracował plecami ani zadem". Jak? Otóż dwa dni temu poszłam jeździć na łąkę, bo było ślisko na placu. Kopytny niby coś tam pracował, ale to nie to. Co się okazało? Nadmiary energetyczne. Po wygalopowaniu po całej łące, styki w mózgu przestały się palić i nagle koń oparty na wędzidle, pracujący plecami, zadem. Gnojek mały 😁. Na szczęście wczoraj na placu już normalnie. I wiecie co? Koń w końcu zaczął mi się jarać robotą 😀
mlt Dylan cudny  😍
Ja się melduję z Sasku, tam gdzie Dzionka z Dzionkiem na wakacjach była. 2-tygodniowa przerwa jeździecka, w rezygnowaniu z koni. Jest cudownie  😍 Odkąd mogę sportowe ambicje wykorzystywać w pływaniu, samo przebywanie z końmi daje mi niebywałą frajdę, w końcu umiem nie wymagać niczego ani od siebie ani od konia. Więc pozdrawiam z radosnego wożenia tyłka po przepięknych mazurskich lasach 😍
w lesie niczym chiński turysta, zdjęcia wszystkiego  😁

centaur selfie  😁

z tatą w terenie

i Junior dzisiejszy, moje ciało żyje własnym życiem

chwilo trwaj wiecznie  😍
wilczyk, "do twarzy" Ci z końmi 🙂 Może skoro, tak jak mówisz, realizujesz się sportowo w innej dyscyplinie, przemyślisz powrót do jazdy - tak rekreacyjnie, bez ciśnienia? 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się