Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

Olson Śliczny!
anai Szaraki w błękicie to jest to! 😀
eterowa Świetnego masz konia 😉


My z Edem od 5 sierpnia zmieniliśmy stajnię, koń wydaje się mega zadowolony. 🙂


lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
09 sierpnia 2014 19:49
dairoxroxi,fajne konisko 😉 a tak z ciekawości-można wiedzieć gdzie stoicie? Może być pw oczywiście :kwiatek: widzę,że też jesteś z Poznania,w większości okolicznych stajni byłam a o dziwo nie kojarzę boksu i siem zaciekawiłam 😁

smartini   fb & insta: dokłaczone
09 sierpnia 2014 23:48
dairoxroxi uroczy wytrzeszcz 😀

a Budyń po ponad 6ciu tygodniach intensywnego treningu i przejechanych około 3.000km zasłużył zdecydowanie na 3 tygodnie żarcia, żarcia i... żarcia 😀

wyprany w szamponie dla Palomino (nareszcie!)
na ogon nie patrzeć, nie jest brudny, Buła ma od wewnątrz ogona czarny włos... ot, egzemplarz specjalnej troski

[img]https://scontent-a-mad.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10599168_10201396026181687_6614266432603767545_n.jpg?oh=9e8fab755d7a0f46f1eb05dd1fb47b1c&oe=5479553A[/img]


wiem wiem, filmik był, ale sama nie mogę się napatrzeć... nie sądziłam, że można zrobić taki postęp z koniem w tak krótkim czasie <3
dairoxroxi,fajne konisko 😉 a tak z ciekawości-można wiedzieć gdzie stoicie? Może być pw oczywiście :kwiatek: widzę,że też jesteś z Poznania,w większości okolicznych stajni byłam a o dziwo nie kojarzę boksu i siem zaciekawiłam 😁



Podzielam ciekawość, może będę kojarzyć.

Budyń to naprawdę ma zacny zad. :-)
smartini super jest twój izabel zazdroszczę jego masy 😀
Stajnia jest w Kicinie ale jest to prywatna stajnia dlatego trudno na nią wpaść, aktualnie i tak nie ma wolnych boksów 🙂
eit. zjadłam słowo  😡
smartini - ale ma jabłuszka na dupce 🙂

Mój koń znowu maść zmienił i zrobil sie jasniutki  😁 - pierwsze foto aktualne 🙂


lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 sierpnia 2014 11:59
dairoxroxi,to już wszystko wiadomo.Jak się natkniesz na gniadego wałacha o imieniu Kordian to wymiziaj chrapy ode mnie :kwiatek:
Time,piękne to Twoje konisko 😍

Wrzucam jeszcze takiego starocia poterenowego 😉
maliniaq   Just do your job.
10 sierpnia 2014 12:06
Time cudo! Uwielbiam tą maść  😍
lacuna co to za sznurek na szyi?
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2014 12:13
Time nie wiem czmeu ale na drugim zdjęciu skojarzył mi sie z moherowym beretem  😁
Ale trzeba przyznać konisko przepiękne


moje z dzisiaj 🙂
dairoxroxi, lacuna cudowne, cudowne, cudowne! 😜
zabeczka17 jaaaaki przytulasek uroczy 💘
smartini, Time uwielbiam Wasze konie, jedne z najpiękniejszych z całej volty! 😍
dodaję moją "rybkę" z marca, już za 5 dni się do niej wybieram więc zasypię Was jej fotkami 😜

edit:pomyłka w tekście
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2014 13:03
srokate dziękuję  :kwiatek: no i  koniecznie wstaw nowe fotki bo kobyłka chwyta za oko  😉 cudna jest
zabeczka17 aa dziękuję :kwiatek: tutaj są najnowsze z lipca, niedawno dziewczyny ze stajni mi zrobiły niespodziankę :kwiatek:

zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2014 13:28
fajna niunia 🙂
zabeczka17, niesamowicie urocze te wasze przytulako-buziaki 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
10 sierpnia 2014 15:26
harja dziękuję. ona potrafi tak codziennie. Połozy mi łeb na ramieniu albo na barkach i głaszcz póki się jej nie znudzi
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
10 sierpnia 2014 16:12
maliniaq,to na złe uroki,takie tam zabobony okoliczne 😁 miałam ciężki czas w życiu i nosiła coby mi się na nią nie przeniosło 😉
zabeczka17,niezły przytulak,boskie foty!
srokate,po wizycie koniecznie dawaj fotorelację  🙂
maliniaq,to na złe uroki,takie tam zabobony okoliczne 😁 miałam ciężki czas w życiu i nosiła coby mi się na nią nie przeniosło 😉

Może to głupie, ale wierzę w takie rzeczy. Słyszałam o różnych przypadkach na koniach, niektóre nie kończyły się dobrze. Źrebaczki w stajniach też mają czerwone kokardy na szyjach. Ze względu na to, że moja mama przesądna zawsze przy dziecku mam czerwoną kokardę. Nie wiadomo gdzie się czai jakaś zła moc 👀 😂
maliniaq   Just do your job.
10 sierpnia 2014 18:15
lacuna ahaaaaaa, znam ten przesąd w odniesieniu do źrebaków, że zaraz po porodzie zakłada się czerwoną wstążeczkę, nie skojarzyłam. To życzę, żeby wszystko było po twojej myśli i pokazuj częściej rudzika!  😉
zabeczka17 - nauszniki robione przez babcię ahahahha  😁 😜
maliniaq - ja nie byłam niestety jej fanem ale przez Chrupka musiałam polubić  😁
Dzięki dziewczyny  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
11 sierpnia 2014 10:27
Hehe no tak mi sie cos skojarzylo 😉
Lacuna dzieki :kwiatek:
srokate, srokate, dzięki 😉
Fokusowa, hmm, w zasadzie może i masz rację, tak teraz patrzę na tę fotkę. spróbuję przepiąć o jedną dziurkę wyżej. 🙂 dzięki!
dairoxroxi, dziękuje

Time Piękny ten twój konieł  💘
A tu my z dziś  🙂




Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
12 sierpnia 2014 16:18
Dorobiłam się ładnych zdjęć to się pochwalę moją koniną 😉


Super foty!!  😍

A nam też trafiło się kilka zdjęć na sobotnim treningu 🙂
Bardzo urodziwe wasze koniny  😁
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
12 sierpnia 2014 17:32
Cienciakos na drugim tatarak wpierdziulamy?
wera5510 cudowna z Was para 💘
Ceniakos o matko i córko, dajcie mi takie zdjęcia! 🙇
Hilunka ale maść boska! cudowny ciapek 😜
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 sierpnia 2014 19:54
Cała Polska mówi o Legii to z Siwą postanowiłyśmy wesprzeć akcje "letfootballwin" i efekt wyszedł taki 😀 :
Cenciakos   Koń z ADHD i złośliwa zołza ;)
12 sierpnia 2014 20:30
Cienciakos na drugim tatarak wpierdziulamy?


Właśnie doczytałam, że tatarak szkodliwy. A mój koń jak widzi trzcinę/tatarak to dałby się za niego pokroić...i przyznam, że zawsze, czyli od 9 lat pozwalałam mu się zajadać jak gdzieś tam napotkaliśmy. To jak to w końcu jest z tą szkodliwością?  🤔
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
12 sierpnia 2014 21:07
ja nie wiem jak ze szkodliwością tataraku, ale fajnie beztrosko na zdjęciu wyszło  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się