produkty ANKY

Livia   ...z innego świata
11 maja 2014 11:05
żabeczka, bardzo wam do pyska! Indian to jest piękna, mocna czerwień 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 maja 2014 09:10
dziękujemy  :kwiatek:
Witam. Czy ktos chcialby mi pomoc? ;] Kupilam pad ANKY a nie mam pojecia jaki to kolor xD Czy moglabym komus przeslac zdjecia jego na emaila lub gdzies indziej aby mi podpowiedzial? Bylabym bardzo wdzieczna;] Moge jedynie podpowiedziec ze jest koloru morskiego i ma duze ANKY po dwoch stronach ;]
Livia   ...z innego świata
17 maja 2014 08:06
Dancer, wstaw najlepiej zdjęcia tutaj (do swojej galerii lub w poście do załącznika), a skoro pad ma literki, to sporo nam to zawęża poszukiwania 😉
Czy ktoś się pokusił o zakup Fire Red albo Desert Rose?
Jakoś kącik coś podupadł...
Nie dziwię się, skoro pady są coraz gorszej jakości i wychodzą wciąż te same kolory  😂. Po "Racing red" stwierdziłam, że nigdy więcej w życiu Anky (szkoda że zamawiałam przez Internet skuszona kolorem), jak to to się nic od Yorka za 100zł nie różni. Nic a nic. "Pink" już podobno jest z tej słabszej kolekcji, ale aż tak szmatławy nie jest, dobrze się trzyma mimo użytkowania i upływu czasu. Nie wiem co Anky musiałaby zrobić, żebym się teraz skusiła na Yorka z jej metką. Chyba Hortensję wypuścić. Chociaż, jak można mieć Jarpola / Caballa...  😉
Pewnie co kto lubi... kolory faktycznie odgrzewane ale ciekawa jestem tych dwóch.
Ja do tej pory na jakość nie narzekałam a nie wszystkie mam ze starych kolekcji 😉 kwestia co kto lubi.
Naturalsi ja uważam że yorki są dużo lepszej jakości niż te nowe anky. Z nimi się absolutnie nic nie dzieje mimo ciorania.
Z anky myślałam nad Desert Rose, jest bardzo podobny do Alt Rosy, ale boję się że nie pozyje długo, a kosztuje niemało.
Livia   ...z innego świata
22 czerwca 2014 12:01
Zastanawiałam się, czy by Desert Rose nie kupić, ale... no właśnie, mam Alt Rosę, która jest bardzo podobna i z tych starych, dobrych Anek. Teraz, kiedy trochę się przesiadam na western, w ogóle klasyczne pady przestały mnie "jarać" i szkoda mi tyle pieniędzy na nie wydawać. Chyba, że Anky jakieś naprawdę mega kolory wypuści teraz - w co wątpię 😉 Jakościowo te nowe pady są też w porządku, z moimi nic się nie dzieje, a niektórych często używam.
Właściwie w Jarpolu, Caballu czy u Krysiex można zamówić wszystko, czego sobie człowiek zażyczy.
Skusiłam się na pad Anky, ale że znawcą tej firmy nie jestem to nie mam pojęcia co to za kolor.  Ktoś pomoże w rozwikłaniu mojej zagadki ?  :kwiatek:

Livia   ...z innego świata
14 lipca 2014 18:14
agatajoanna, ciężko powiedzieć. Niebieskich padów Anky ma od groma 😉 Kupowałaś go jako nowy pad? Ja bym celowała albo w Cyan, albo w Azur, a jeśli ma nutę takiej jakby zieleni, to wtedy Petrol.
Kupiłam od znajomej kilka miesięcy temu. Wydawało mi się że Petrol, Cyan jest chyba jaśniejszy  🙄

Livia   ...z innego świata
15 lipca 2014 07:52
Hm, może i Petrol, Cyan i Azure faktycznie są jaśniejsze. Poniżej moje zdjęcia Petrola, możesz porównać :



Pierwszy z lewej:

Tak, to zdecydowanie petrol. Bardzo dziękuje  :kwiatek:
Ale ten wątek umiera, odpaliłam 5 stronę, prehistoria 😁
Livia   ...z innego świata
15 lipca 2014 10:41
Bo nie ma się czym ekscytować 🙂 Pewnie jak za ~miesiąc się pojawią nowe kolory, to wątek na chwilę ożyje, potem się okaże, że połowa kolorów jest znów taka sama 😁 i znów na pół roku zapadnie cisza 🙂 A że pady można teraz dostać fajne i z Jarpola, i z Caballa, to Anky musiałaby naprawdę coś ładnego wypuścić, żeby je przebić.
No to jak wątek umiera, to ja spróbuję go ożywiś Ankową łamigłówką 🙂 Czy ktoś potrafi rozszyfrować kolory tych padów? Sprowadzam je z Holandii ale ani ja, ani koleżanka zza granicy nie wiemy jakie to dokładnie kolory. Chodzi mi zwłaszcza o pomarańcze i bordo.

Ratana, na górze Cognac chyba, na dole Burnt, bordo wygląda jak Oxblood.
Dzięki Burza , tak mi się właśnie wydawało, że to cognac  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
18 lipca 2014 09:52
Czy Wasze nowe Anky też mają jakaś dziwną wystającą folie na szwach?  🤔  Dopiero wczoraj w sumie się zorientowałam, mam Anky cinnamon i na szwach (tych poziomych na całym padzie) wystaje ...folia... :| jak ja odrywam to tak jakby 'szwy zanikają'.......  👀
Livia   ...z innego świata
18 lipca 2014 09:56
CeraŁ, dziwne 😲 U siebie przy żadnym padzie tego nie zauważyłam, ale też nie przyglądałam się jakoś szczególnie... Aż zobaczę, jak wrócę do domu.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2014 18:10
znowu to samo... naprawdę nie ma innych kolorów?! Ciagle niebieski, brązowy i szary
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
12 sierpnia 2014 19:34
Shocking? No chyba nie do końca. 😂
mam pytanie
czy komuś udało się dobrać owijki niekolekcyjne do alt rosy?
Śledzę to już chyba z przyzwyczajenia... im chyba te kolory nie schodzą któryś rok z rzędu i próbują je wcisnąć kolejny raz zmieniając nazwę  😁...
Co roku coraz piękniejsze te róże, ten stary dawno może się już schować- tyle lat było jojczenie, że nie ma różu, zieleni, kobaltu- to macie.
Ten mocny róż, cyklamen, mi się podoba. Są jeszcze pady z imitacji skóry chyba, tego chyba nie było wcześniej (na ostatniej stronie w oot.)?
O jaaa, ale piękny ten jasny róż 💘 szkoda, że Anki są jakie są obecnie, bo na pewno był by to mój must have!
jasny róż mega, szkoda że nie jeżdżę :P kupiłabym, a daaawno NIC mnie nie ruszyło 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się