produkty ANKY

Cyclamen fajny, ale on chyba będzie bardzo podobny do sangrii ??
Cyclamen, chyba się popłaczę, dopiero zobaczyłam pisownię angielską 🤣 ten shocking słodki, cyclamen faktycznie wygląda jak Sangria- ale dla mnie to był najpiękniejszy kolor, połowę ubrań mam w takim odcieniu. Ale długość...
Sangria piękna jest, mam i ja kocham. Z tym, że wersje ujeżdżeniową, która na styk pasuje mi pod skokówkę.
Klami, no właśnie. A ja chciałam pod uj- nie udało się 🙂
Co roku coraz piękniejsze te róże, ten stary dawno może się już schować- tyle lat było jojczenie, że nie ma różu, zieleni, kobaltu- to macie.


... gdzie tam jest zielony  👀?
emptyline   Big Milk Straciatella
13 sierpnia 2014 07:47
Burza, ten róż to jest przecież odgrzewany po raz 3 kotlet, cobaltu dalej nie ma, a zieleni tym bardziej.

Mi się podoba espresso i cyclamen.
Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2014 09:58
O matko, nie, nie, NIE! Znowu róże, szare i niebieskie 😵 Chyba Ance naprawdę się pomysły skończyły... mogłaby jakiś ładny fiolet wrzucić, albo zieleń, albo soczysty pomarańcz, albo coś jak Straw - ale nie, w kółko to samo, różowy i niebieski 😵
Naturalsi, emptyline, przecież ostatnio był zielony i nic nikomu się nie podobało- nie mówię tylko o aktualnej kolekcji. Każdy z tych róży jest inny, Hot pink i ten nowy są naprawdę niesamowite.
Dla mnie znowu nudno. Kolejny raz te same kolory. Ileż razy można wałkować niebieski i różowy  🙄 No i wszystko to już w zasadzie było.
Chyba jedynie brzoskwiniowy jest jako taką nowością.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 sierpnia 2014 11:14
A mnie się podoba Peach i Cyclamen, ale chyba muszę zobaczyć najpierw na żywo, może coś kupię na wyprzedaży, poczekam jeszcze na eskadrona i eurostara 😉
E tam, ten ostatni zielony rok temu to też jak kopia poprzednich jasnych zieleni. Tylko jasper był fajny.
Livia   ...z innego świata
13 sierpnia 2014 14:44
Szczerze mówiąc, nawet jak Basil był kopią Kiwi, to i tak wolę kolejny zielony niż kolejny różowy 😁 Ładnego fioletu, na miarę Purple czy Hortensji, mi baaardzo brakuje 😉
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
14 sierpnia 2014 10:57
Oj tak Hortensja moglaby byc znow
czy jakaś dobra duszyczka mogłaby mi podpowiedzieć, co to za kolor?  :kwiatek:
 Wielkość zdjęcia




zdjęcie już odpowiedniej wielkości 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2014 10:34
marecca, navy?
emptyline, tak myślisz? zastanawiałam się, czy to nie twilight blue. dodam, że pad nie ma tych silikonowych literek przy grzbiecie. 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2014 12:32
marecca, twilight miałby literki i byłby błyszczący.
emptyline a może.. tak mi się zdawało jak oglądałam szmatocholików, sama się nijak nie znam na tych kolorach. :p no to by wychodziło na to, że navy. dzięki  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
07 września 2014 15:47
To jest Navy, tym bardziej jak nie ma literek antypoślizgowych 🙂

A co tam, przy okazji wrzucę Sangrię 🙂

Livia   ...z innego świata
18 września 2014 10:55
Nasza świeżo upolowana Anka Emerald 🙂



Jaką długość (wysokość) mają anky z nowym pikowaniem?
Nie moge znaleźć postu gdzie była ta informacja..
Livia   ...z innego świata
21 września 2014 19:25
Kaarina, ujeżdżeniowe poziomo 65cm x pionowo 53cm 🙂
chyba skutecznie wyleczyłam się z padów anky.. kolory mnie nie powalają, przeszycia bez zmian. Szkoda mi kasy na kiepawą jakość 🙁
przerzucam się na eskadrona. Z anky zostawiłam 2 lub 3 kolory.
Livia dziękuję :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
28 września 2014 20:50
Dziewczyny, mam zagadkę 😉 Co to za kolor padu? Właściwie mam pewien typ, ale potrzebuję nieco więcej pewności 🙂





Banana to nie jest, bo ona jest bardziej cytrynowa (miałam, kojarzę kolor). Straw też nie, bo mam - jest kapkę ciemniejszy. Będzie to Pale Yellow?
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
28 września 2014 21:07
Livia będzie 🙂  mam ten i ten i pale jest błyszczący a straw matowy, zgadza się? 🙂
Livia   ...z innego świata
29 września 2014 09:31
juliadna, no, może nie powiedziałabym że błyszczący, ale wiem, co masz na myśli 🙂 Ten to jest taka jaśniejsza wersja Straw. No to zupełnie przypadkiem mam taką dość rzadką Ankę 😉
Czy ktoś by mi umiał polecić owijki do padu Anky graphit (chyba graphit)...
Standardowe szare Anky będą pasowały? Ten pad, który jest w standardach jest chyba jaśniejszy?

Ciemnoszare owijki Waldhausen są za jasne 🙁

coś z eskadronów-kolekcja chyba sprzed 2 lat,może to,lub też spróbuj zobaczyć jak wyglądają kolory w standardach eskadronowych owijek,tam są chyba 3 odcienie szarego
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 października 2014 21:46
quantanamera ja mam eskadrony stone do tej anky ale standard eskadrona nie podpasuje? 🙂


jakie owijki dobrać do Anky Ocean ? czyli taki podobny odcień jak na zdjęciu Quanty ten niebeiski 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się