"Nie ogarniam jak..."

BASZNIA   mleczna i deserowa
03 sierpnia 2014 23:26
ikarina, poleglam...
Nie ogarniam samojebek, czy jak to tam ladnie...selfie. To znaczy ogarniam raz na jakis czas fajną sytuacje itp ale częsc...no rozwala mi system :-) . I potwierdza przypuszczenia :-D .
mój tata jest mistrzem samojebek.
Nad morzem- jeb selfi tak, selfi tak, selfi tak (mimo, ze miałby mu kto zdjęcie zrobić porządne), na działce selfi, na budowie selfi,  10 to minimum za każdym razem, gdziekolwiek nie jest robi takie zdjęcie.

Zgrywałam ostatnio mu zdjęcia z telefonu na komputer. Ło matulu...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 sierpnia 2014 08:39
Ja próbowałam raz. Podziwiam lub współczuję ludziom, którzy potrafią dobre selfie zrobić- ja nie potrafię ani tak daleko łapy wyciągnąć, ani tak wygiąć. Kosmos jakiś.
a ja lubię 🙂 lubię też u innych
szkoda, że nie mam iphona, to dopiero bym selfie trzaskała :P
o..takie selfi robi mój tata, czy są dobre nie wiem, to w samolocie (ze mną🙂 prawie równy rok temu ) jest fajne.
Ja nie umiem tak.. zawsze a to źle włosy, a to głupia mina😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 sierpnia 2014 08:57
Ja selfie lubie dlatego, że robiac widze jak wygladam i jestem w stanie zrobic sensowna mine 😉 Normalnie jestem niefotogeniczna, selfie ratuje sytuacje.
Facella   Dawna re-volto wróć!
04 sierpnia 2014 16:41
Ja selfie lubie dlatego, że robiac widze jak wygladam i jestem w stanie zrobic sensowna mine 😉 Normalnie jestem niefotogeniczna, selfie ratuje sytuacje.

O to to!
A i tak ładnego zrobić nie umiem  😂 No i kamerka z przodu ma koszmarną jakość.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
04 sierpnia 2014 18:29
to moze załóżcie wątek- typowo dla selfie ;]

Tak wiem ze są - zdjecia re-voltowiczów, ale no jednak....  😜 👀
Tak, serio. Jestem faszystą. W moim swiecie nikt nie bedzie latal z tluczkiem do miesa po miescie
Mimo wszystko - nie rozumiem.
Gillian   four letter word
07 sierpnia 2014 07:28
zrozumiałabyś, gdyby to było na Twoim osiedlu, gdzie się bawią Twoje dzieci, stoi Twój samochód itd...
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 sierpnia 2014 07:35
Dodaj jeszcze ze za ktory SAMA zaplacilas lub splacasz co miesiac ciezko zarobionymi pieniedzmi.
Mimo wszystko, nie ogarniam, jak można życzyć sobie, by zabić kogoś, kto jest niebezpieczny z powodu choroby.
Samochód mam ubezpieczony. Oczywiście nie byłoby mi do śmiechu zastać go rano zniszczonym, ale może mu się przytrafić dużo więcej nieszczęść niż wariat z tasakiem.
Odwrócę sytuację - a co, gdyby w Waszej rodzinie była osoba ciężko chora psychicznie?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 sierpnia 2014 23:10
Chyba robilabym wszystko, zeby wyladowala w odpowiednim osrodku. Chyba...
Mimo wszystko, nie ogarniam, jak można życzyć sobie, by zabić kogoś, kto jest niebezpieczny z powodu choroby.
też nie ogarniam.
Nie ogarniam jak w Esce można zachęcać do hejtowania. Urządzają tam niezłą zabawę życząc ludziom jak najgorzej i jeszcze podsumowując słowem amen. No nie ogarniam.
ja nie ogarniam jak można słuchać Eski....
Dobrze, że mój telewizor nie działa, mam spokój 😁
Retna   nic nie zmieniać
08 sierpnia 2014 12:13
A co ma telewizor do radia? 🙄 Mój działa, a i tak mam spokój 😎
Majowa, nie wiem, o co chodzi.
Retna, Eska TV 😉 to samo w wersji telewizyjnej tylko... 5 razy gorsze 😉
Retna   nic nie zmieniać
08 sierpnia 2014 12:59
A! Nie wiedziałam nawet, że coś takiego jest 😉
Tym się raczej sugerowałam:
ja nie ogarniam jak można słuchać Eski....
Co ja właśnie... skakałam po programach tv i trafiłam na ,,chłopaki do wzięcia". Powiedzcie, że to jest serial komediowy :O
Oglądałam kawałek, a leciał wtedy odcinek o samotnym rolniku...
Słuchał rad jakiegoś chłopa w garniturze o wątpliwej higienie osobistej.

Majowa, nie wiem, o co chodzi.
chodzi o to że sie z Tobą zgadzam
[quote author=galopada_ link=topic=95120.msg2156553#msg2156553 date=1407500129]
Co ja właśnie... skakałam po programach tv i trafiłam na ,,chłopaki do wzięcia". Powiedzcie, że to jest serial komediowy :O
[/quote]

Mnie tam wcale nie jest do śmiechu, jak czasem obejrzę kawałek.
[quote author=Być. link=topic=95120.msg2156557#msg2156557 date=1407500331]
Oglądałam kawałek, a leciał wtedy odcinek o samotnym rolniku...
Słuchał rad jakiegoś chłopa w garniturze o wątpliwej higienie osobistej.


[/quote]
Na jakim kanale?  👀

Ja słucham Eski , nie wsłuchuje się w to co mówią pomiędzy muzyką.
rosek0, pewnie polsat 😁
ja generalnie nie słucham radia, ale w pracy jestem "zmuszona" przez współpracowników, kilka lat temu (nie wiem na jakiej stacji) była taka akcja, ze pokłócone/po rozstaniu pary dzwoniły: tzn jedna os. (zwykle babka) dzwoniła i w trybie live dzwonili do drugiej expołówki (zwykle faceta) żeby ich pogodzić na antenie... poziom tego "przedstawienia" i komentarze spikera były tak żenujące/upokarzające/niesmaczne, że nie ogarniam po kolei: kto wymyślił coś tak dennego, kto zgodził się na wyemitowanie tego i na końcu: kto w ogóle dzwoni żeby ratować związek w tak beznadziejny sposób???  😲

przypomniało mi się, bo kilka dni temu znowu usłyszałam to w radio... i dalej jest żenujące.
To chyba też Eska  😁.
Jak już piszemy o programach w tiwi to ........ja nie ogarniam Zefira.
Ja w ogóle nie ogarniam, że ktoś tam dzwoni.
Nie ogarniam, że ktoś to puszcza na antenie.
A najbardziej nie ogarniam dlaczego gdy widzę go w tiwi to paczę jak sroka w gnat.
Tak bardzo nie ogarniam, że paczę.
No jak nie paczeć ?? No jak ??




Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się