Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Szukam ochraniaczy transportowych, tak do 150zł, te z Villahorse widziałam. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Rzuciło się komuś w oczy?

Ja polowałam dłuuuugo i skusiłam się na VH, jak dla mnie za taką cenę to rewelacja. Mi się rzuciły w oczy najtańsze bez przecen Fair Play Trip, za ok. 190 :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 sierpnia 2014 12:38
Caira na stronie warszawskiego mustanga jest neonpink vs w promocji i chyba jeszcze niedawno był w gnl
Ja czekam na -30% na NG  😉
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2159131#msg2159131 date=1407843520]
Ja czekam na -30% na NG  😉
[/quote]
no właśnie ja też ... wie ktoś w jakim sklepie najszybciej się można spodziewać? :kwiatek:
LantetPony niestety twoje zamówienie również będzie musiało być anulowane. Wszystkie białe już zeszły. Została para niebieskich, para czerwonych, para zielonych i para czarnych. Wszystkie w rozmiarze S.
oz, rozumiem, że moje też do anulowania (para białych M i spray leoveta)?
Jutro bede dzwonic do wszystkich, u Ciebie ochraniacze sa do anulowania. I pytanie czy chcesz spray🙂
No nie, kupię go przy okazji w stacjonarnym.
czy ktoś się natknął na promocje masek/moskitier? bo jużkolejna zginęła...
Karla🙂, w beckersport są jakieś przece na antymuchy.
oz, niebieskie nie są wystawione w sklepie internetowym? Bo, kurcze, się czaję od dawna na nie. 😁 Czy nadal są dostępne te, które wymieniłaś?
Nie mignelo Wam gdzies oglowie Horze Constance na promocji? Byl ostatnio prawie nowy cob w ogloszeniach, ale chyba sie spoznilam :-(
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
13 sierpnia 2014 07:18
LatentPony   Pretty Little Pony :)
13 sierpnia 2014 08:16
LantetPony niestety twoje zamówienie również będzie musiało być anulowane. Wszystkie białe już zeszły. Została para niebieskich, para czerwonych, para zielonych i para czarnych. Wszystkie w rozmiarze S.


O nie... Jeszcze celowo jakieś 10 min po złożeniu zamówienia zadzwoniłam do sklepu aby dowiedzieć się, czy na pewno są... Dobra, zamówiłam czarne, mam nadzieję, że będą... Jeżeli jednak ktoś mnie znowu uprzedził to bardzo proszę o rezerwację jakiegokolwiek koloru...  :kwiatek:
marta__sz,  uff całe szczęście że mój koń nie nosi ochraniaczy i są same L, bo bym je od razu kupiła tak mi się podobają 2 pierwsze;p
lantetpony ale dziewczyny tego nie ogarniaja. Więc mogły wprowadzić cię w blad. Wlasnie jadę do sklepu i bede ogarniac zamówienia.
oz zostały tylko tyły tak?
Ciach - proszę przestać robić reklamy swojemu sklepowi
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] "Przemycanie reklamy" na forum
LatentPony   Pretty Little Pony :)
13 sierpnia 2014 11:44
Hurra, dostałam telefon że jednak mój biały komplet aktualny  😅 Teraz mam tylko nadzieję, że nie będzie tragedii z czyszczeniem ich 🙂
oz, forum nie służy do reklamowania swojego sklepu/sklepu, w którym pracujesz...
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 sierpnia 2014 11:46
no czekam tylko kiedy się moderator odezwie, przecież to jawna, darmowa promocja, ale skoro wszyscy tak oz przyklaskują to siedzę cicho. Widać są lepsi i lepsiejsi (których się nie moderuje)
a komuś to się nei podoba? (poza konkurencją...jak im nie - tez moga zrobic takie promocje) mi tam pasuje, tym co baaardzo okazyjnie się obkupili tez zapewne
ja mam kolejny niepotrzeby ale swietny pad np:P (moj jet red dr :P)
Wrzucam informacje o promocjach w sklepie. Równie dobrze ktokolwiek mógłby wrzucić to samo, bo się dowiedział z FB. Jeśli wam przeszkadza to przestane🙂 Z reszta nie wrzucam wszystkich wyprzedaży jakie istnieją tylko te najciekawsze i najlepsze🙂 Także mogę nie wrzucać nic jeśli to jakiś problem🙂
Rozumiem informacja, ale tu już moim zdaniem trochę przesada. Poza tym, jak wszyscy to wszyscy - wiele razy inni pracownicy końskich sklepów dostawali ostrzeżenia za takie coś.
Dokładnie, też mi się tak wydawało, że inne osoby też pisały że mają super promocję, za do dostawali ostrzeżenie.
Moim zdaniem nie ma nic w tym złego, bo wszyscy chętnie z tego skorzystają jak info pójdzie z 1. ręki o promocji, ale niech wszystkie sklepy mają taką możliwość.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 sierpnia 2014 13:54
oz, a będą białe kalosze na tej wyprzedaży?
jeśli by ktoś chciał, to mam kody rabatowe do bergo:
- 30% na czapraki/podkładki
- 20% na produkty marki Horze
- 15% na produkty marki Over Horse
Czy ktoś dysponuje kodem rabatowym do Equishopu?
Zróbcie wątek "Promocje i wyprzedaże - wątek dla sklepów". Na podobieństwo tego: http://ngt.pl/forum/-b-promocje-sprzetowe-temat-dla-firm-z-branzy-b-,6277.html
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
13 sierpnia 2014 21:18
Też o tym pomyślałam, aleeee to w sumie się pokryje w większości.
Mi np to nie przeszkadza 😉 Centrum promocji to centrum promocji.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się