Czasopisma branżowe- czujecie niedosyt?

Mógłby mi ktoś podesłać artykuły ze ŚK "O wierzchowym wierzchu" (numer z maja i czerwca 2014) i "Żywienie a wygląd" (maj 2014)? Będę dozgonnie wdzięczna, przyda mi się na studia
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 sierpnia 2014 19:03
Wczoraj przyszedł do mnie nowy numer "Konia Polskiego", jeszcze nie miałam czasu przeczytać całego, ale to, co rzuciło mi się w oczy podczas lektury pierwszych stron to życzenie zawodnikom Jagodnego powrotu z Igrzysk Jeździeckich na tarczy...
Rozumiem, że zdarzają się wtopy, ale żeby aż taka...
Livia   ...z innego świata
15 sierpnia 2014 19:09
Makrejsza, może chodzi o taki powrót na tarczy? 😂

Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 sierpnia 2014 19:20
Livia, domyślam się intencji autorki (chociaż w naszym końskim bagienku, gdzie jeden drugiego utopiłby w łyżce wody, można mieć wątpliwości 😉 ), ale ktoś to chyba czytał przed wypuszczeniem do druku??
nie wiem czy to wtym temacie powinno być, ale: czy gazeta "Koński Targ" jeszcze jest wydawana? Bo nie widuję od jakiegoś czasu
nie jest, splajtowali
o widzisz, dzięki :kwiatek:
paaa całą chcesz?
paaa całą chcesz?

Mogę odkupić całą, jasne!
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
15 sierpnia 2014 21:33
Livia, domyślam się intencji autorki (chociaż w naszym końskim bagienku, gdzie jeden drugiego utopiłby w łyżce wody, można mieć wątpliwości 😉 ), ale ktoś to chyba czytał przed wypuszczeniem do druku??


Makrejsza- chyba zabrakło dobrego sekretarza redakcji i jeszcze lepszej korekty, niestety wydawnictwa ostatnio oszczędzają - co gorsza właśnie na dobrej korekcie.
paa jak ją w końcu przeczytam, to ci wyślę za darmo :P zapaszam na pw 😉
mam  prośbę  jak ktoś  bedzie miał nowy październikowy nr. KP
to mógłby mi  wysłać  skan artykułu ze  strony 46 Deszczowy jubileusz
na meila : beatagan19@gmail.com
z góry bardzo  dziękuję 🙂  :kwiatek:
Hej. Poszukuje artykułów ze starego Konia Polskiego
Konkretniej artykułów z serii o sprzęcie z działu salon jeździecki z numerów
7 i 8/2007 (chyba, ze wcześniej bądź póżniej również coś było)

Jeżeli ktoś ma te numery i byłby tak dobry by podesłać skany będę bardzo wdzięczna!
Mail: drudkaa@gmail.com
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 października 2014 14:41
[s]mógłby mi ktoś proszę zeskanować artykuł dot. umów oddania konia w trening z ŚK numer maj 2012?
Ponoć ostatnio też coś takiego się w jakiejś gazecie pojawiło  👀
będę wdzięczna bardzo bardzo  :kwiatek:[/s]
nieaktualne. już 'wszystko' wiem i mam 🙂
Magazyn o reiningu - tak można promować dyscyplinę, hodowlę, sprzęt. Dla mnie to wzorowe czasopismo.
Livia   ...z innego świata
03 listopada 2014 10:06
Tania, fajne to czasopismo! Poczytam dokładniej w wolnym czasie. Ale rozbawiło mnie trochę, że 99% zdjęć tam to konie stopujące - ja rozumiem, że to jest efektowne, ale mogliby też dać jakieś inne zdjęcia, ze spinu, galopu itp., a są praktycznie same slide'y 😁
Czy ktos posiada kozę październikowy numer "Konie i Rumaki" ?
Tania, fajne to czasopismo! Poczytam dokładniej w wolnym czasie. Ale rozbawiło mnie trochę, że 99% zdjęć tam to konie stopujące - ja rozumiem, że to jest efektowne, ale mogliby też dać jakieś inne zdjęcia, ze spinu, galopu itp., a są praktycznie same slide'y 😁

A mnie rozbawiło porównanie ogłoszeń. W klasyce najlepiej żeby zdjęcie było w zaganaszowaniu, ewentualnie w pozycji pokazowej, a tu wszystkie łeb przy ziemi. Swoją drogą większość śliczna i wychuchana.
Szaga, ja tam przeglądnęłam wszystko i 95% to ma łeb w pozycji naturalnej (a nie przy ziemi). Zresztą zdecydowana większość jest bez jeźdźca. Chyba, że jakieś inne ogłoszenia widziałyśmy. A większość koni zajeżdżonych klasycznie to się pokazuje pod siodłem, w pracy - nawet na zdjęciach to niby jak ma się pokazywać jak nie ustawionych?
ju znalazłam 🙂
http://konkuleje.wordpress.com/
Natrafiłam na takie miejsce w necie. I jakoś tak mi się całość kojarzy z jednym z naszych dyskutantów. Ale to pewnie tylko złudzenie.
Zionacym ogniem?;-)
[quote author=Karla🙂 link=topic=22707.msg2228105#msg2228105 date=1416592398]
Zionacym ogniem?;-)
[/quote]
No opis we wstępie pasuje jak nic, prawda?
Czy ma ktoś listopadowy numer Gallopu i zechciałby się podzielić skanem/zdjęciami artykułu o kucach?  :kwiatek:
byłabym bardzo wdzięczna,niestety w jakimkolwiek empiku/na mieście będę mogła pojawić się dopiero w weekend i nie wiem,czy jeszcze trafię jakieś egzemplarze.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
24 listopada 2014 18:49
Ma ktos moze przedepokowy numer "koni i rumakow", w ktorym dodatkiem byl plakat pierwsza pomoc dla jezdzca i konia? Dorwe gdzies ten plakat? :kwiatek:
czy ktoś ma grudniowy świat koni i może mi coś zeskanować?
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2015 10:41
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi zeskanować trzy artykuły z Konia Polskiego? :kwiatek:
Czy jakaś dobra dusza mogłaby mi zeskanować trzy artykuły z Konia Polskiego? :kwiatek:

a o które numery chodzi?
Livia   ...z innego świata
13 stycznia 2015 12:15
drabcio, dziękuję za pomoc :kwiatek:

Potrzebowałabym jeszcze dwa artykuły - z 9/2014 i 12/2014 - czy ktoś mógłby pomóc? :kwiatek:
drabcio, dziękuję za pomoc :kwiatek:

Potrzebowałabym jeszcze dwa artykuły - z 9/2014 i 12/2014 - czy ktoś mógłby pomóc? :kwiatek:


Mam wrzesniowy numer 🙂 Co potrzebujesz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się