Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 13:03
Kurczak, to fantastycznie! Moje marzenie-własna, przydomowe stajnia 😍
Wlasnie- foty foty!
Mebelki kupiłam zwykle białe ikeowskie, oczywiście używane na Allegro.

Edit: wlk zdjecia
Diakonka,  śliczne są białe meble! jak będę stara i bogata i wybuduję Dominice prawdziwy pokój to będzie w pastelowych różach i z białymi meblami, taki romantyczno-uroczy 😍
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2014 13:24
Isabelle, bo mieszkałam przez jakiś czas gdzieś gdzie była przydomówka, ale to długa i niefajna historia 😉

Zdjęcia zrobię jutro i wstawię. Przejrzałam te na komputerze, ale wszystkie mocno nieaktualne.

Diakonka, ładne mebelki. My też zdecydowaliśmy się na białe.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 13:26
Do tego sa tanie, a na Allegro jeszcze tańsze 🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
14 sierpnia 2014 13:33
Diakonka też się zastanawiałam nad tymi mebelkami z ikea. Ostatecznie kupiliśmy komodę drewnianą a szafę odnowiliśmy. Łóżeczko mam z ikea

Kurczak mam m.in. kucyka i mężu mój już snuje plany co do Mileny i Cookie 🙂
a tu pokoik jeszcze nie skończony. Zasłonki w szaro białą kratkę się szyją, firanki też. Drugiej str pokoju nie pokażę bo bałagan 🙂 jak posprzątam to pokażę.


Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2014 13:45
leosky, cudowny!

Ja mebelki wybrałam z kolekcji Pinio Marsylia. Niestety drogie i gdyby nie pomoc dziadków, to na pewno byśmy sami ich nie kupili. Długo zastanawiałam się czy jest sens wydawać aż tyle, ale stwierdziłam, że skoro dziadkowie są skorzy do pomocy, a mebelki posłużą nam dobrych "parę" lat, to niech będą. Zakochałam się w nich.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
14 sierpnia 2014 13:49
Kurczak u nas podobnie. Komodę  kupili nam moi rodzice bo nie była tania. Ale lite drewno i jak się kiedyś nie będzie Milenie podobała to wezmę sobie ją do sypialni. Wózek też nam kupili 🙂 więc jestem im bardzo wdzięczna i lżej nam trochę
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 13:59
leosky, śliczny pokoik. Skąd ta komoda?
Kurczak, obczailam te Pinio Marsylia w necie, obłędne!
Ja chyba bede musiała dokupić druga szafę.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
14 sierpnia 2014 14:16
Diakonka tu kupowałam. I ale jajo - przecenili je! Kiedy kupowałam były droższe.
http://artseries.pl/biala-komoda-szafka-stylowa

Pinio Marsylia też ładne
ja jeszcze rozważałam z tej serii
http://allegro.pl/komoda-witrynka-biala-sosnowa-belluno-meble-zych-i4486786589.html
leosky czy ty możesz mi wytłumaczyć jak 5-letniemu dziecku jak namalować takie drzewko. CZym, jaki pędzel, jak szblony czy coś innego żby te "listki" były takie równe.
maleństwo   I'll love you till the end of time...
14 sierpnia 2014 14:46
leosky, ależ pięknie! Kuuuurczę, że też nie mamy tego trzeciego pokoju 🙁
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
14 sierpnia 2014 15:39
leosky, doczytałam jeszcze Twój poprzedni post. Kucyka nie mamy, mamy hucuła i wlkp., ja bym chciała kucyka dla Hani, Niemąż marzy o grubasie, więc przepaść ogromna między marzeniami 😉 Pewnie stanie na grubasie. Na hucule w sumie mała też będzie mogła jeździć jeśli będzie chciała. Ja zaczynałam właśnie na nich.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
14 sierpnia 2014 16:01
kotbury nie miałam szablonu. Znalazłam pomysł w necie i po swojemu namalowałam. Gdybyś mieszkała bliżej niż na 2gim końcu świata wpadłabym i mahła ci takie w 2-3h. Farba jest zwykła biała do ścian. Pędzel też taki do ścian i trochę cieńszy co by te listki miały równe krawędzie 🙂 Planowałam jeszcze dwa koty siedzące tyłem na 2giej ścianie ale jakoś czasu brak. Może kiedyś powstaną 🙂
Weź sobie ołówek i narysuj delikatne kontury. Nie jest jakieś mega skomplikowane to drzewko. Można iść za głosem "serca", "natchnienia". Jak wyjdzie tak wyjdzie 🙂

Kurczak nasz kucuś to kobitka z "określonym poglądem na świat". Dogaduje się na szczęście z naszym wielkim koniem (po śląskiej kobyle). I ja generalnie nie będę popychać dziecka w stronę tego sportu, trochę ze strachu o nie. Ale jak będzie chciała to też nie zabronię 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 16:46
Dziewczyny takie praktyczne pytanie-co lepiej sie sprawdza dla niemowlaka do spania: śpiworek czy kołderka? I go dla kilkumiesięcznego dziecka?
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
14 sierpnia 2014 17:01
Diakonka, spiworek, dziwcko macha imtensywnie odnozami wszelkimi i sie odkrywa, u maluchow jest tez ryzyko uduszenia ( jak im sie glowka nakryje to sie same nie odkryja). Moj do tej pory spiworkowy
Diakonka, na początku jak dla mnie jedyny i słuszny jest spiworek.
A w ogóle na samym początku spowijanie
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
14 sierpnia 2014 17:32
Tez sie zgadzam, ze spiworek, choc moja nie miala i nie ma. Kilka razy w zimie jej zalozylam, ale ceni sobie komfort i przestrzen wiec szybko odrzucila 😉
Ja natomiast śpiworków praktycznie nie używałam.

Dziewczyny chce któraś za kw nowe praktycznie pseudo crocsy granatowe rozmiar 21?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 sierpnia 2014 18:08
ja na wstępie chciałam zaznaczyć, że equi i maleństwo proszone są o nie wrzucanie więcej swoich fotek  😁 przez Was popadam w depresję ze swoją nadwagą ...  😎

Agnieszka śmiało możesz kotecka , piesecka czy cokolwiek miziać 🙂 tylko nie całuj ich po dupce  😉 ja też nie miałam kontaktu z toxo a w ciąży biegałam z klatką - łapką i wyłapywałam dzikie koty w okolicy na sterylkę  🤣
a u Nas wesoło  😉 Bolo zdecydowanie rządzi moim życiem i regularnie mnie trenuje jak np. szybkie wybieganie w pół nago z łazienki 😉 i takie tam .
bera7 zazdroszczę koni pod domem !!!!! I tego, że wsiadłaś ! FOCH !
Isabelle napisałaś całą prawdę o macierzyństwie - ja jestem na samym początku a już chwilami psioczę pod nosem , że nie mogę czegoś spokojnie ogarnąć tylko w biegu  😉 no ale cóż ... będzie pewnie jeszcze gorzej  😁 no i nie zazdroszczę Diakonce - Ty to będziesz miała podwójnie  😎
szafirowa zdrówka dla Jasia życzę  :kwiatek:
Kurczak i następna z własną stajnią no  😉 ile bym dała za taką możliwość .. no ale mój mąż nieugięty i nie da się przeprowadzić na wiochę  🙄
Diakonka o takie mebelki ma moja przyjaciółka - bardzo ładnie wyglądają w pokoiku Uli . Co do nakrycia brzdąca to faktycznie śpiworek lepszy .. u Nas już była akcja "nakryta głowa" - ja mało zawału nie dostałam  🙄
leosky a wiesz, że i ja myślałam o czymś takim na ścianie - ale pokoik Bolka jest w części salonu oddzielony parawanem i generalnie nie miałam gdzie namalować coś takiego .... może kiedyś jak uda nam się coś tutaj oddzielić dla Bola to coś naskrobię ... ale to odległe czasy !
ehhhh pokoik jak marzenie  🙂 super dla dziewczynki ! btw. a ta sowa coś robi ??  😀

A my wczoraj byliśmy w medincus-ie na badaniu słuchu i niestety mamy lekką wadę w prawym uchu, nic strasznego ale już się martwię jak to będzie itd  🙄 przy badaniu wyszło, że Bolek nie słyszy jakieś tam częstotliwości dźwięku - niby nic a jednak coś jest . Kontrola na 3 miesiące . Czyli już mamy 3 sprawy do skontrolowania ... oby nic już nam się więcej nie przydarzyło  🙄

a tutaj Bolek z panem Kotkiem

i na huśtawce - rzecz zbawienna na 5 minut jak np. muszę iść do kibla a syn się drze  😀


a i bym zapomniałam mam do oddania 7 opakowań Bebiko HA - popytajcie może czy ktoś z Waszych znajomych nie ma za dużo kasy a karmi swoje maleństwo tym mlekiem - oddam za koszty przesyłki  🙂
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
14 sierpnia 2014 18:41
zduśka sowa sobie po prostu stoi. Sama ją uszyłam  🙂

dziewczyny przyszły mi dziś te pieluszki wielorazowe na wkłady z mikrofibry z napami. I kurde nie mogę się połapać z tą regulacją na nóżki.
chodzi o te
http://nappy.pl/gzooby-style-pieluszka-z-kieszonka-sowy-niebieskie-p-170.html
Seksta   brumby drover !
14 sierpnia 2014 20:07
maleństwo mówiłam że kg po ciąży spadną,  mówiłam?  😀
diakonka mamy te same mebelki w pokoiku W, są super 🙂 dobry wybór.
zduska kojarzę ze znajoma uzywa bebiko ha więc jeśli pozwolisz zapytam i dam znac 🙂
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 20:18
Dziewczyny ratunku,mój gin na urlopie,jutro święto,mam problem.Co na swędzenie okolic intymnych? Czym mozna sobie doraźnie pomoc? Do lekarza ide dopiero w poniedziałek...
wasia   Goniąc marzenia!
14 sierpnia 2014 20:22
Diakonka
Proponuję Clotrimazolum.
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 20:23
Mozna w ciazy?
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
14 sierpnia 2014 20:23
Diakonka ja używałam pliva fem - żel do higieny intymnej.
Srokate to zapytaj.
In.   tęczowy kucyk <3
14 sierpnia 2014 20:30
leosky, gorny rzad z dolnym - najmniejszy rozmiar, srodkowy z gornym - dla wiekszego dziecka, rozpiete - najwieksze.
wasia   Goniąc marzenia!
14 sierpnia 2014 20:31
Diakonka
Ulotka głosi, że tylko w I trymestrze odpada. Doraźnie, na szybko, poza tym i żelami do higieny intymnej to niewiele przychodzi mi do głowy
Diakonka, z clotrimazolem ja bym uwazała
moze tantum rosa sie podmywaj?
zduśka, jaka rozkosz!
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 sierpnia 2014 20:38
Wysłałam męża po Clotrimazol i PlivaFem.Thnx!
Mazia   wolność przede wszystkim
14 sierpnia 2014 20:42
zduśka ale fajny Bolek!!! Ale chyba niezły z niego klocek, wygląda bardzo okazale  🤣
Jeszcze odnośnie zmian ciała po ciąży, bo o tym niedawno była mowa. Chciałam od razu odpisać ale Asia łapała tylko krótkie drzemki. Nie zawsze ciało kobiety po ciąży ulega jakimś niekorzystnym zmianom. Takie wcześniej były opinie. Ja jestem szczuplejsza niż przed ciążą, nie mam żadnych ciążowych rozstępów, moje cycki mimo karmienia piersią nadal wyglądają normalnie. Kilka moich koleżanek też zachowało świetną formę po ciąży i karmieniu, tak więc bez obaw na zaś 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się