... ślub :) ...

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
10 sierpnia 2014 19:22
Achaja,
Gratulacje!
Czekamy na jakąś relację i zdjęcia oczywiście 🙂


W sobotę podpisałam umowę zakupu sukni 💃
Cieszę się jak dziecko  😀
Okazało się, że z moją figurą nie jest tak źle i nawet talia mi się znalazła 😎
Achaja, gratulacje!!
Achaja wszystkiego najlepszego teraz! I pokazuj foty!  🙂

Pauli foty foty!  😀
Achaja, gratulacje! Wszystkiego dobrego 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
11 sierpnia 2014 12:29
Grafi
Z przymiarki nie mam, jedynie katalogowe.

Dodam, że zdjęcie nie oddaje jej uroku w 100% 😉
Dzięki, dziewczyny! :kwiatek: Zdjęć póki co nie mam, ale jak jakieś dostanę, to się pochwalę 🙂
Pauli, piękna. Niewiele białych sukni mi się podoba, ale ta jest śliczna.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 sierpnia 2014 10:00
bera7
Dziękuję :kwiatek:
Miałam w planie odwiedzić kilka salonów z sukniami, ale po przymierzeniu tej (jechałam do salonu specjalnie po nią, choć przymierzyłam jeszcze kilka innych modeli), nie chciałam już żadnej innej 😉


Co tu taka cisza??
Żadna z pań nie szykuje się w najbliższym czasie?
Ja na razie przerwa do wrzesnia, we wrzesniu mam nadzieje uda sie zalatwic kosciol no i przymiarki sukni zaczac 🙂 czekam az mama wroci, mamy taka tradycje ze to mama kupuje corce suknie 🙂😉))
Pauli śliczna! Ja wolę lekko kremowe ale sam krój świetny. 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 sierpnia 2014 17:58
Grafi :kwiatek:
Wiadomo, każdemu według potrzeb 😉
Mierzyłam ją również w wersji śmietankowej, takiej złamanej bieli i to zupełnie nie było to.
Do mojego typu urody biel zdecydowanie lepiej się prezentuje (wszyscy w salonie zgodnie to potwierdzili), poza tym suknia ma zdobienia wykończone delikatnie połyskującą nicią (na zdjęciu tego nie widać), co widać w pełnej krasie dopiero przy białym materiale 😉

Wiecie co? Napatrzeć się na nią nie mogę, oglądałam setki zdjęć różnych modeli, ale tylko na jej widok szybciej mi bije serducho 💘

faith
A kiedy ślub?
Pokażesz swoją suknię? 🙂
Jak to jest z kolorami sukienek pań (gości) na ślubach? Moja sukienka, którą miałam mieć w czerwcu, nie będzie się nadawać na jesień niestety i muszę kupić nową. Mam na oku okazyjną, bardzo ładną, ale..czerwoną 🤔 Kilka osób mi mówiło, że nie wypada iść w czerwieni na ślub, że będę się za bardzo rzucać w oczy etc. Szukac innych kolorów?
Pauli - 4.07.2015 🙂
sukni jeszcze nie mam, mam upatrzonych kilka modeli, glownie z kolekcji Papilio, ale zobaczymy 🙂
Bez przesady 😉 Czerwony dobry kolor 😉 Ja jedynie slyszalam ze nie wypada isc w czarnej (niby przynosi pecha) i w bialej (kolor panny mlodej). Choc wszystko zalezy od panny mlodej 😉 Mi osobiscie ani czern (w pecha z powodu koloru sukienki nie wierze 😉 sama jednak nie poszlabym na wesele w czarnej sukience 😉 Uwazam ze to wesole i pozytywne wydarzenie wiec i stroje takie powinny byc 😉 ) ani biel nie przeszkadzala na moim slubie 😉
Ja byłam w niedzielę w czerwonej na chrzcinach i chociaż słyszałam, że oczywiście nie wypada, bo jak to... nikomu nie przeszkadzało. Tym bardziej na ślub.
Też mi się wydaje, że to trochę pitolenie z kolorami, ale wiecie, to ślub w rodzinie. I tak jesteśmy heretykami, bo on wziął rozwódkę z dzieckiem 😂 I jeszcze jak przyjdę w nieteges sukience i nie daj Boże będę lepiej wyglądać od panny młodej, to mnie żywcem zjedzą 😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
13 sierpnia 2014 18:18
zen
Ja świadkowałam kuzynce w czerwonej sukience (fakt, że bardzo skromnej) i nikt z tego tragedii nie robił.
Ostatnio byłam na ślubie kuzyna i tam z kolei żona brata panny młodej miała srebrno-kremową sukienkę.
Wydaje mi się, że nie ma co dać się zwariować z tymi kolorami, byle tylko kreacja nie przyćmiła najważniejszych osób tego dnia.

faith
Te suknie Papilio są urocze, takie dziewczęce i zwiewne. 
Pauli, śliczna suknia 🙂 Mówiłam, że jednak coś ładnego się w Tobie znajdzie! :p

Co do koloru sukienek - ja unikałabym tylko bieli. Reszta jak najbardziej 🙂 Oczywiście trzeba znaleźć złoty środek, bo inaczej wygląda skromna czerwona sukienka midi, a inaczej obcisła, bandażowa mini... Sama miałam na ostatnim weselu czarną w stylu retro, do tego kolorowe dodatki i raczej nie wyglądałam pogrzebowo... 😉
zen, czerwień jak najbardziej. Ja miałam kilkoro gości w białych sukienkach i wcale nie uważam tego za nietakt. Żadna z tych sukienek nie była w ślubnym stylu.
Z tym, że ja jestem z tych nieprzesądnych osób, stroniących od wielu niepraktycznych zwyczajów.
Ale się szybko zabieracie za te przygotowania! 😀 Slub w czerwcu czy w lipcu przyszłego roku a tu już wszystko zaklepane, upatrzone itp;p Ja mam w czerwcu '15, ale jedyne co na razie mam, to zaklepany kościół;p Za salą POWOOOLI się rozglądam😉

Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
14 sierpnia 2014 22:54
Achaja, :kwiatek:
Przyznam szczerze, że podchodziłam do sprawy z dużą rezerwą. Zaskoczenie było bardzo przyjemne :-D

Ulalala
Powiem Ci, że wolę kluczowe sprawy załatwić szybciej, żeby później móc wszystko na spokojnie dopieścić.
Ale ja straszna panikara jestem 😉
Ulalala ja też mam w czerwcu, ustalone prawie nic i jestem przerażona tym jak mało czasu zostało O.o toż to zaraz!
wasia   Goniąc marzenia!
15 sierpnia 2014 00:26
U nas już w zasadzie wszystko gotowe. Też szybko pozałatwialiśmy, bo w dwa tygodnie po zaręczynach mieliśmy już kościół, salę, dj i fotografa więc te kluczowe sprawy. Dzięki temu później mogliśmy skupić się na dopracowywaniu szczegółów no i przede wszystkim ten spokój ducha  😉
Pozostały nam do dogadania szczegóły dotyczące z sali, dj i fotografa. Suknia się szyje i już niedługo ostatnia przymiarka. Już nie mogę się doczekać kiedy znów ją zobaczę  🙂
Dopiero co był rok do ślubu, a tu już raptem 30 kilka dni...  😵
Scottie   Cicha obserwatorka
18 sierpnia 2014 10:47
zen, no właśnie, zależy jaki ślub. Podobno czerwonej sukienki nie należy zakładać, bo jest to kolor zarezerwowany dla panny młodej (tak jak biel)- jeśli będzie się chciała przebrać po oczepinach, to właśnie w czerwień. Ale jeśli nie jest to wesele na wsi, ludzie bardziej miastowi, to nikt na to nie zwróci uwagi.

Ja mam problem, bo we wrześniu czeka mnie typowo wiejskie wesele (np. świadkami mogą być tylko osoby nie po ślubie, a o alkohol na sali dba ojciec pana młodego i świadek- na tych weselach, na których byłam, alkohol roznosili normalnie kelnerzy). Trochę się martwię o tę swoją kreację, bo mój chłopak chce, żebym wypadła szałowo... Będę się martwić we wrześniu, ale już przeglądam stronę Mohito 😉
zen, ja bym nawet uwagi nie zwróciła czy ktoś przyszedł w białej czy czerwonej kreacji. Śmiałam się tylko do koleżanki, która jest śliczna jak obrazek, że ma się nie stroić za bardzo żeby mi swoją urodą nie przyćmiła mnie tego dnia, haha. Ale to oczywiście żarty tylko, bo nie jestem zawistna a na ładne laski przyjemnie się patrzy🙂
Dziewczyny wiem, że temat fotografów był już nieraz poruszany i większość tych których polecałyście, a którzy i nam przypadli do gustu, ma termin zaklepany. Pisałam do pięciu- czterech już zajętych a ten ostatni tak nie do końca do nas przemawia. Ujął mnie jeden - "bardzo chciałbym zrobić reportaż ślubny  w tym miejscu , jeśli zmieniłaby się data, proszę dać znać" 😉

Żeby było śmieszniej termin to 4 lipiec'15 także duuuużo czasu. Tak przynajmniej myślałam.

Znacie jakieś perełki, które przeglądając wątek pominęłam?



Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
18 sierpnia 2014 11:50
wiadb
A patrzyłaś może na fotografów, których polecała maleństwo?
Pamiętam, że bardzo mi się podobały ich zdjęcia, bardzo nastrojowe.

Heheh a nie chcesz może zmienić daty? 😁
Dziewczyny wiem, że temat fotografów był już nieraz poruszany i większość tych których polecałyście, a którzy i nam przypadli do gustu, ma termin zaklepany. Pisałam do pięciu- czterech już zajętych a ten ostatni tak nie do końca do nas przemawia. Ujął mnie jeden - "bardzo chciałbym zrobić reportaż ślubny  w tym miejscu , jeśli zmieniłaby się data, proszę dać znać" 😉

Żeby było śmieszniej termin to 4 lipiec'15 także duuuużo czasu. Tak przynajmniej myślałam.

Znacie jakieś perełki, które przeglądając wątek pominęłam?




http://www.agnieszkaporada.pl

to w ogóle mój numer jeden w fotach wszelakich ;-)
Scottie   Cicha obserwatorka
18 sierpnia 2014 12:00
wiadb, mojej siostrze robił zdjęcia ten pan: http://www.marcinkaminski.eu/ zdjęcia przepiękne, fotki bardzo szybko obrobione 🙂
wiadb, żartujesz?!?! Aż tak?! Uuu to ja chyba poproszę rodzinę żeby smartfonami cykali fotki hahahah😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się