Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

mils   ig: milen.ju
28 lipca 2014 17:26
Dziewczyny, z takimi dwoma pytankami tylko przychodzę. Zostaję jednak przy wersji: koń w brązie + granatowy czaprak, u mnie będą brązowe buty z granatowym frakiem, kaskiem, ewentualnie koszulą. Dobrze będzie? Bo granatowych butów nie znajdę w dostępnej dla mnie cenie, a czarny mi się gryzie. 😁 Drugie jest takie czy ktoś ma koszulkę Horze Ines? Jak się sprawuje, oddycha w miarę? Mam teraz koszulę z Cavallino i po kilkunastu minutach  słońcu cała jestem mokra, włącznie z koszulą. ;/
Wie ktoś może czy mogłabym jeszcze gdzieś dostać kurtkę Pikeur Equita? Może ktoś z was chce sprzedać? Choruję na nią  😍
Ma ktoś bryczesy Animo z sylikonowymi lejami? Warto kupić czy raczej nie bardzo? 
equidore - warto 🙂. Animo dla mnie są dużo wygodniejsze niż Pikeury i ES 🙂. Wada  😉 -  lej  bardzo mocno sie trzyma siodła  😉.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
30 lipca 2014 08:13
mils, ja mam horze ines i jestem zadowolona. szczególnie w tym przedziale cenowym to absolutny hit 🙂
jedyne co to nie zawsze idealnie się układa na ramionach przy kołnierzyku.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 lipca 2014 13:01
Monika228 google mi wypluł, że u nas w ogłoszeniach jest  😉
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/127410
Dziewczyny, możecie polecić jakieś wytrzymałe i w miarę tanie rękawiczki?
Dziewczyny, możecie polecić jakieś wytrzymałe i w miarę tanie rękawiczki?

Podłączę się do pytania - sama nie wierzę już w firmę FairPlay - mam drugą parę z tej firmy i się strasznie szybko niszczą....
Nasturcja-Renata ale niestety czerwona  🙁
Udało mi się w końcu kupić idealną, wymarzoną koszulę, której poszukiwałam od dłuższego czasu:

Założyłam ją wczoraj na zawody i nie kryję swojego rozczarowania. Właściwiości materiału oczywiście super, oddychająca, mimo 35C nie była mokra. Jednak jakie było moje zdziwinie, gdy spojrzałam na bok koszuli ..



Najlepsze jest to, że stało się tak tylko z jednej strony, cały ten srebrny ozdobny pasek zmechacony, sznurek podtrzymujący to wszystko wyszedł .. a  z lewej wszystko na swoim miejscu. Dodatkowo startowałam w fraku, także nie wiem, jak to się mogło stać. Czy podchodzi to pod reklamację? Nie wiem, co z tym zrobić, a jak już wydaję tyle za koszule, to oczekiwałabym, że nie zniszczy się po pierwszym użyciu  🤔wirek:
Witam 🙂 Wie ktoś jak jest z rozmiarówką bryczesów Euro-Star w porównaniu do Pikeur. Chodzi głównie o rozmiar 36 w Pikeur mi pasuje (troche za krótkie ) a jak w ES by było ? 🙂
Figowa-pani, najprawdopodobniej będzie ok, jeśli pikeur krótki, szukaj ES 72.

Jak rozmiarówka KL jeśli chodzi o kamizelki? Bryczesy, które mam Kingslanda, mają jakieś kosmiczne rozmiary, stąd moje obawy 😉
Bryczesy, które mam Kingslanda, mają jakieś kosmiczne rozmiary, stąd moje obawy 😉


rozwiniesz?  :kwiatek:
olek, normalnie noszę 72 (ES), 36 (Pikeur). Kingslanda mam 34 i są jeszcze luźne. A w łydce wiszą.
Szukam fraka tak do 400zł. Zależy mi na tym, żeby był elastyczny i w miarę przylegający, nie może też być szeroki w ramionach. Macie jakiś pomysł?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 sierpnia 2014 09:36
corraline, a jaki kolor?
Perfect Horse, Harry's Horse (te trochę grubsze)
w kwestii koszulek na upały- Perfect Horse, mam 2 i jestem zauroczona🙂 wreszcie nic się nie klei, nie ciągnie, oddycha, nawet po fraczkiem daje radę, no i mam w moim ulubionym kolorze- chabrowym😀
sei czarny. Ten Perfect Horse wydaje mi się taki hmm... ciepły
sei   . let's grow old together & die at the same time .
15 sierpnia 2014 23:16
Perfect Horse jest chyba najcieńszy na rynku 😉
Nic innego miękkiego i elastycznego nie przychodzi mi do głowy... nawet wychodząc poza te granice cenowe, to np. spooks jest grubszy i 'cieplejszy' niż PH.

Karla, mam od nich t-shirt i też złego słowa nie powiem 🙂
z PH mam polarek, koszulkę na zawody i polóweczki i są świetne😀
deborah   koń by się uśmiał...
21 sierpnia 2014 21:52
huzarova, ja bym reklamowała...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
22 sierpnia 2014 11:58
widzieliście nowe koszulki od Jarpola? Chyba się skuszę na taka granatową  💘
http://jarpol-konie.pl/dla-jezdzca/koszulka-damska-riding.html
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2014 16:59
Nasturcja-Renata, koszulki koszulkami, bo tez są super, ale widziałaś boską sukienkę????
ja oszalałam na jej punkcie!
Gdzie ta sukienka  😀???
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2014 21:05
figaro2046, na fb pojawiło się zdjęcie kilka dni temu. Będzie w sprzedaży od wtorku 🙂🙂🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2014 17:54
ash nie widziałam sukienki  🙁 nawet przejrzałam profil Jarpola na FB, ale nic nie znalazłam
Nasturcja-Renata, bo to chyba Deb na swoim wstawiła.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 sierpnia 2014 18:01
xxagaxx dzięki  🙂 rzeczywiście ładna. Zerknę zatem ww wtorek na stronę
Nasturcja-Renata, na modelu zyskuje jeszcze więcej 😉 Ale nie będę tu Deb zdjęć wstawiała, pewnie we wtorek się więcej na stronie pokaże.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
23 sierpnia 2014 18:18
a ja polecam Fixdesign 💘
piękne rzeczy i jakościowe też są super
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się