Stajnie na Śląsku

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
30 lipca 2014 16:45
/ciach/
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Zorilla stowarzyszenie można przekształcić w klub. Ale działają na innych zasadach, u mnie w stajni również jest stowarzyszenie, nie klub - bo Nas nie stać. Inne opłaty są. Ale dokładnie jakie są różnice - nie wiem, ale stowarzyszenie nie jest klubem.
Stowarzyszenie jak najbardziej może być klubem sportowym. Siedziałam przez chwilę w zarządzie takiego czegoś.
Gazellasta wiekszosc, a jak nie wiekszosc to sporo klubow jest zorganizowanych jako stowarzyszenia.
Jasne, ale chyba nie mają takich samych "praw"?
Tylko Solka nie jest zarejestrowana w Pzj ;/
chyba że źle szukam xd
Ja chodzę na jazdę konną w sadowie koło lublińca a lubliniec jest około 50 km od Katowic.Może stajnia trochę stara ale naprawdę tam jest moim zdaniem fajnie.
PATRYCJA10822 na pewno jest w śląskim.

Gazellasta klub sportowy będący stowarzyszeniem nie różni się niczym od takiego nie będącego stowarzyszeniem, przynajmniej w zakresie przepisów dotyczących go jako klubu. To nie ma znaczenia.
a samo stowarzyszenie od klubu? Chyba tutaj jest największa różnica.
To są inne bajki. Stowarzyszenie to forma prawna. Może być klubem sportowym lub nie, tak jak klub może być stowarzyszeniem lub nie. Tego się nie da porównać, bo to są inne funkcje.
Za bardzo mi się chce spać, żeby wymyślić dobrą analogię...
desire   Druhu nieoceniony...
03 sierpnia 2014 01:14
w kalendarzu SZJ jest napisane, że w Zbrosławicach mają być teraz zawody (2-3.08.2014), czy rzeczywiście są czy nie? W Jastrzębiu odwołane..
Ma ktoś zdjęcia z zawodów w Bojszowy ? 🙂
Donia Ania Woźnica, zwłaszcza z młodym koniem
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
13 sierpnia 2014 21:29
A ja mam dużą prośbę do facebookowiczów! Broń Boże nie jest to żadna reklama! Bardzo proszę, aby każdy kto tylko ma chwilkę czasu pozapraszał swoich "końskich" znajomych do wydarzenia dot. zawodów w Mosznej 23-24.08 i przekazał moją prośbę dalej. Walczymy, aby zawody wreszcie się odbyły!
https://www.facebook.com/events/1443973892550557/?context=create&ref_dashboard_filter=upcoming&source=49
kochani ja troszke nie w temacie ale jednak chodzi o województwo sląskie mianowicie szukam klaczy huculskiej o imieniu Largo srokatej wiem że ostatnio widziano ja w okolicach zywca, wiem ze jest odpowiedni watek jednak tu bezpośrednio moge rozmawiac z ludzmi ze sląska . Jesli ktos miałby jakiekolwiek informacje błagam was o pomoc
Pewnie się powtórzę.... ale szukałam czytałam i nic nie znalazłam..... a mianowicie szukam stajni w okolicach Żor lub konia do jazdy u osoby prywatnej.... u wujka GOOGLE nie dowiedziałam się dużo liczę na pomoc 🙂
May tu kogos z okolic czestochowy? dokladnie z Poraja potrzebuje namiary na stajnie rekreacyjna fajna i w miare niedroga
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 sierpnia 2014 14:29
May tu kogos z okolic czestochowy? dokladnie z Poraja potrzebuje namiary na stajnie rekreacyjna fajna i w miare niedroga


ja jestem z okolic 😉
Jak już pisałam wcześniej - znajdę gdzieś w okolicy stajnię rekreacyjną, fajną ale niezbyt drogą żebym mogła pojeździć trochę z koleżanką?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
21 sierpnia 2014 15:08
w samym Poraju jest jedna stajnia, obok - w Kamienicy Polskiej też jest.

wyślę pw zaraz  😉
Trzyma ktoś konia w Czankach w Międzyrzeczu i jest mi w stanie powiedzieć jak wygląda pensjonat "od środka"?
Ogłoszenie
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Ogłoszenie
Livia   ...z innego świata
26 sierpnia 2014 09:11
A my zapraszamy do przeczytania regulaminu i do ogłoszeń.
14 września  16 piknik olimpijski w Parku Ślaskim!!

http://parkslaski.pl/aktualnosci/2635-blisko-stu-medalistow-igrzysk-na-duzej-lace-piknik-olimpijski-pierwszy-raz-poza-stolica.html

W programie pokazy jeździeckie, konkursy, spotkania z zawodnikami, pokaz mody i wiele innych atrakcji związanych z innymi dyscyplinami np. skoki na skoczni narciarskiej 😀 http://parkslaski.pl/aktualnosci/8-podstrony/2634-piknik-olimpijski-program.html
ktoś się wybiera na ten piknik? 🙂
Ja 😉 Może w końcu wypali spotkanie rv ?
Ponownie szukam trenera ujeżdżenia. Gdyby ktoś mógł kogoś polecić , kto jest w stanie dojechać do Imielina było by miło  😉 zależy mi aby miał doświadczenie  w pracy z młodymi końmi. Wiadomo najlepiej wyniki sportowe, ale niekoniecznie. Może ktoś z małopolski ?
A Marcin Kural z Udorza?
Nie dojedzie tak daleko na pewno 😉 Nikt dojeżdżający nie przychodzi mi do głowy 🙁
desire   Druhu nieoceniony...
03 września 2014 09:28
Donia Aleksandra, A. Woźnica nie dojeżdża ??
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się