Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Orzeszkowa, a co to jest HT? 🙂 kojarzysz ile wysyłka? Oglądałam starty dwa dni temu na żywo, z dyszkę drożej prawie pod domem, takie fajne?
Burza, sklep horse-trade
http://www.horse-trade.pl/pl/p/Bandaze-START-polarowe-op4szt/376
Na allegro chyba też mają aukcje z tymi owijkami + bezpłatna dostawa.
Milla, dzięki. Strasznie jasne na zdjęciu sklepowym 🙁
Burza, imo zdjęcie na stronie sklepu nie oddaje koloru (zwłaszcza to pojedyncze, na zbiorczym jest już lepiej) - w rzeczywistości to ciemna czekolada. Mogę zresztą zrobić Ci foto 😉
Orzeszkowa, poproszę! 🙂
na fb yard equites ogłoszenie o promocji w sklepie stacjonarnym z okazji 1 urodzin (-20%) 22.08

ma ktoś jakieś przecieki czy coś via www też bedzie?  😎
Niektóre kolory Arwili w cenie 78 i 90 zł Reszta 110zł
http://www.sklep.swiatkonia.pl/pady/22-pad-york-arwila.html#/kolor-aspen_green

Pady Jarpola po 99 zł z kolekcji 2011 z tego co widzę (dwie strony)
http://www.sklep.swiatkonia.pl/7-czapraki-pady-dla-koni#/page-2/price-40-100
Yard Equites przygotował super promocje urodzinowe, m.in. -50% na drugą rzecz Spooksa  😅
Szkoda ze tylko stacjonarnie...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2014 10:20
W Yardzie każde zakupy za minimum 200zł to los, a każdy los wygrywa. Nawet na zakupy przez internet do godz. 18.
na GWAŁT potrzebny kod rabatowy do empiku, posiada ktoś?? Będę BARDZO wdzięczna...🙂 :kwiatek:  👀
Hej 🙂 mam pytanie  : Czy ktoś z Poznania lub okolic potrzebuje coś z grene ? Za jednym zamówieniem do sklepu stacjonarnego wychodzi 30 zł kurier, więc jak więcej rzeczy się zamówi będzie taniej 😀.

Pozdrawiam Ala
Jakieś promocje na popręgi ujeżdżeniowe lub puśliska?
BERGO:
3 czapraki w cenie w (horze)
siodlo rimini -20% (kod: rimini20)
wszystko hippica - 15%
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2014 15:52
Rzuciły się może komuś bryczesy Pikeur Graciella blackberry w promocyjnej cenie? :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
20 sierpnia 2014 17:22
Co do akcji urodzinowej Yarda to zamówienia internetowe również podlegają rabatom 🙂
- 20% na wszystkie dostępne stany magazynowe i 10% na pielęgnacje. Spooks tak samo podlega - przeliczenie poprawnej kwoty zostanie przesłane wtedy na maila 🙂
Losowanie nagród obejmuje zamówienia złożone do godziny 18 🙂
super 🙂
na zakupy marsz...

a te rabaty to na jakieś hasło - 20 %, bo rozumiem ze spooksa sklep ręcznie nalicza i odsyla na maila, a reszta na hasło czy jakaś inna metoda- nie mogę znaleźć info na fb
Widział ktoś może promocje na wszystkie pady arwila yorka ? True blue mi po głowie chodzi  👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 21:04
Ma ktoś kod rabatowy do GNL? Bo własnie przez Klami bankrutuję.
JARA na haslo rokkonia jest -8%  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 21:34
Już dostałam na pw, dziękuję  :kwiatek:
No i jest promocja na dział 24h. 🙂
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
20 sierpnia 2014 22:32
Mam nadzieję, że nie zrobię  🚫 Czy może ktoś z Wrocławia robi/ będzie robił zamówienie z konik.com.pl? Proszę o pw  :kwiatek:
CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 sierpnia 2014 10:11
izkadul  niestety kod tego nie ogarnie więc każde złożone zamówienie będzie ręcznie przeliczane i od razu mailem wysyłana będzie poprawna kwota zamówienia 🙂 
Rabat 20% nie obejmuje pasz, suplementów i produktów pielęgnacyjnych - na nie jest 10 % 🙂
Jest gdzieś promocja na Saracen/Dengie lub ich wysyłkę ??
CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 sierpnia 2014 13:12
Evson - jutro w Yard-Equites rabat 10% obejmuje też pasze.
Gdzie darmowa wysyła oprócz Decathlonu  👀
JARA w GNL jest teraz promocja 15% na wszystko co mają w dziale 24h 🙂 może tam coś dla siebie znajdziesz.
ha! wiedziałam że kiedyś dorwę veredusy w promocji  😅
Podzieli się ktoś kodem do Pro-linen ? :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się