Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)

mtl   I M Equestrian
05 sierpnia 2014 13:30
Ogarnelam nowy filmik - ja i Siwy 2 tygodnie temu:
mtl, ale latacie! 😀
mtl   I M Equestrian
06 sierpnia 2014 15:24
Jeszcze jeden filmik, juz z oglowiem i na innym koniu 😁
A my, dzisiaj, po czterech wspólnie spędzonych latach musieliśmy się pożegnać  😕

dlaczemu?? smutny ten filmik, nie znam Was a mi tak smutno  😕
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
10 sierpnia 2014 20:20
mtl super! 😅
A ja zapraszam do obejrzenia filmu z rozgrywki w naszym pierwszym konkursie klasy N 😉
🏇
Zora90, obłęd w ciapki!
Zora90, toż to już nie pony games tylko kozacka jazda! 😍
Sobotni terenik 😍
filmik mega  😀
Siesiepy   Ponczek bez rączek
14 sierpnia 2014 10:37
Shantowa, następnym razem jadę z wami. Bosko!  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 sierpnia 2014 17:20
Shantowa ooo to Ty też z Końca Świata! Ślicznie tam macie  😍 Bardzo mi się stajnia podobała.
Siesiepy zapraszamy 😀
Facella bo to raj na ziemi 🙂
Wczoraj byla przeprawa do stawu za mostem, szkoda, ze go pro nie wzielam bo byla by moc.. Ale następnym razem 🙂
ja się czasem bawiłam w obróbkę 😉


ale daleko mi to takich cudeniek 🙂😉 :
🤔wirek:
pamięta ktoś jaki był tytuł filmiku z gościem zajeżdżającym konia??
filmik był na hali takiej blaszanej chyba, z poustawianymi przeszkodami, facet w skokówce siedział pierwszy raz na koniu (w sensie dla konia pierwszy raz) a siedział jak przyspawany do siodła, pomimo ze koń prawdziwe rodeo odwalał 🙂
Poszukaj w tym wątku. Z pół roku temu był tu wrzucany. Z tego co pamiętam, to tych filmów było kilka.
wiem, że było kilka, mi chodzi o ten jeden konkretny, jak go zobaczę to będę wiedzieć, że to ten, ale tak z głowy nie potrafię bardziej sprecyzować  :/

szukałam w wątku i znalazłam jeden odnośnik, ale do nieaktualny fb (treść została usunięta) 🙁
To było na 100 % na Facebooku, wiec może juz go nie być.
joanna_kwiat89   Decyzja oswojenia niesie w sobie ryzyko łez.
18 sierpnia 2014 09:51
nie ten, to najprawdopodobniej ten sam facet (hala te bardzo podobna), ale na moim stały przeszkody i był bardziej hardcorowy 🙂

tak czy inaczej ma pole wyjściowe do poszukiwań, dzięx  :kwiatek:

Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
18 sierpnia 2014 14:10
🤔wirek:



o masakra , ciekawe czy jeździec cały i zdrowy?

edit:
ależ się ten koń dobrze bawi:
Dramuta12, o ja cię... to było mocno nieprzemyślane... Dlaczego jeździec nie wstaje, przecież koń nie spadł na niego?
Zawsze kręcę filmiki z treningów (żeby widzieć, co jest do poprawy), ale tym razem wzięłam kamerkę w teren. I bardzo jestem dumna z efektu:
anai śliczne tereny, ładny filik! :kwiatek:
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
24 sierpnia 2014 10:04
https://www.facebook.com/photo.php?v=759176867454917&fref=nf

kolejna moda, tym razem oblewanie się wodą... na koniu  😵  o co chodzi? Najpierw te facebookowe picie piwa, później wstawianie zdjęć z dzieciństwa, jedzenie jabłek przeciw Putinowi, teraz oblewanie się wodą  👀
Retna   nic nie zmieniać
24 sierpnia 2014 11:13
Ale głupia baba 😀
Ogólnie w tym oblewaniu się wodą "Ice bucket challenge" chodzi o to, że nominuje się ludzi do wpłacenia 100 dolarów na fundację zajmującej się stwardnieniem zanikowym bocznym (to ALS właśnie) - żeby się "wymigać" i zapłacić tylko 10 dolarów, należy oblać się kubłem lodowatej wody. Chyba Zuckenberg jest współtwórcą tego. Tylko z tego co wiem, to miało być dla celebrytów. Ogólnie akcja niegłupia, bo fundacja zarobiła podobno już całkiem sporo pieniędzy.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 sierpnia 2014 19:11
Nieprawda, to nie Zuckerberg to zaczął, a właśnie chory na ALS, który nominował sam siebie. Nazwisko mi wyleciało z głowy. Vin Diesel nominował Putina i coś cisza  😤
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2014 19:15
a siatkarz, też mi wyleciało z głowy nazwisko nominował Tuska  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się