"Nie ogarniam jak..."

Bischa   TAFC Polska :)
18 sierpnia 2014 16:04
Nie ogarniam, jak ludzie związani ogólnie i zawodowo z medycyną, mogą ślepo wierzyć weterynarzom 🙁
JARA wszystko odpada i upada jak się słyszy jakie oni zmiany chcą wprowadzić... z Anglii próbują zrobić dla siebie drugą Palestyne, Pakistan i inne dziadostwo..
flosia, a Polacy z Anglii kolonię Warszawską. Ja mieszkając w Anglii nigdy nie spotkałam się z ich agresywnymi akcjami, a wszystkie które organizowali były uzasadnione. Pisząc o jakiejś narodowości w ten sposób, nie komu innemu, lecz sobie wystawiasz ohydne świadectwo.
A oni mogą szydzic z Polaków, Żydów, Brytyjczyków itp ? I nawet odmawiają im jakiejś usługi drwiac ?

flosia, wybacz, ale mając w pamięci ostatnio oglądane zdjęcia zaszlachtowanych palestyńskich dzieci, jestem w stanie zrozumieć ich akcje demonstracyjne. Naprawdę. 
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 13:31
Reklamy w radio płynów do higieny intymnej i leków na infekcje intymne są obleśne, ale wczoraj wszystko przebiła reklama (również w radio, bo nie wyobraża sobie jak by miala wyglądać w tv) .. żelu do pielęgnacji odbytu. Dżizas!
z nawilżaczem?  😁
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
20 sierpnia 2014 14:17
takie reklamy w radio są najgorsze jak jedzie się samochodem z przyszłymi teściami  😀iabeł:
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 sierpnia 2014 14:26
JARA słyszałam to dzisiaj w TV, całe szczęście (a może i nieszczęście?) gotowałam wtedy obiad i nie patrzyłam  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 sierpnia 2014 14:29
A reklama z KONAREM, który nie może ZAPŁONĄĆ?
Nie posiadam telewizji, aczkolwiek płyn do pielęgnacji odbytu dopadł i mnie - podczas obiadu rodzinnego. Siedziałam tyłem do telewizora, więc nie dane mi było doświadczyć tego w pełni.
O płynie na szczęście i zapewne - póki co, nie słyszałam, ale niepłonący konar dopada mnie za każdym razem, gdy włączam TV. Nawet zaczęłam się zastanawiać, dlaczego zalecają zażywanie godzinę przed, skoro "efekt po... masz na zawołanie" 😁 Wcześniej prześladowały mnie jakieś paskudztwa "daj mi nogę, daj mi nogę, daj mi nogę!" 😵
Retna   nic nie zmieniać
20 sierpnia 2014 14:40
Bo bez nogi, bo bez nogi żyć nie mogę! 😀
To tak głupie, że aż wpada w ucho 😉
A wpadnięcie w ucho = zapamiętaniu 😉
Jeśli przerażają mnie pomysły marketingowców, to znaczy, że muszę się przebranżowić? 😀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 15:03
A reklama z KONAREM, który nie może ZAPŁONĄĆ?


Tak! To też słyszałam! Okropne.. chociaż może za parę lat będzie mi niezbędne?  😂
to chyba źle zrozumiałem 😉
JARA Chyba Twemu Chłopu  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 sierpnia 2014 18:41
A może Jara chce nam dać delikatnie do zrozumienia, że niedługo będzie Jarem?  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 sierpnia 2014 19:53
Uplawy, pieczenie i swedzenie pochwy....Tej reklamy...no nie ogarniam...
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 19:58
Jak rozpoznam czy to infekcja bakteryjna czy wirusowa ?
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 sierpnia 2014 20:00
Dyskretnie :-D
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
20 sierpnia 2014 20:35
Nieprawda! Nie musisz rozpoznawac, bo Iladian bla bla bla to dzial ana wszystko,o!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 sierpnia 2014 20:37
Ciekawe czy jak działa na infekcje bakteryjne pochwy to i na intelekcje gardła też? 😂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 sierpnia 2014 20:41
JARA, zależy jak gardła używasz 😀
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
20 sierpnia 2014 20:41
JARA, hmmm... historia zna przypadki zjadania czopkow, wiec czemu by nie sproboiwac globulek dopochwowych? 😁 tylko tak na logike, to musialabys trzymac w buzi caly czas, bo to sie przez blone sluzowa ma wchlonac 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 sierpnia 2014 20:45
szafirowa, jak landrynki 😀
globulki do ssania  😂
Polki to podobno najpiękniejsze kobiety w Europie....dopóki się nie włączy tv - zgaga, upławy, grzybice, nietrzymanie moczu itd. 😀
Kiedyś była taka reklama jakiegoś środka ( na grzybice pochwy i te sprawy właśnie), który polecała niejaka 'Żanet Kaleta'. Ja sobie myślę ' dlaczego akurat Żanet? Że niby z francuskiego czy coś... aż nagle mnie olśniło. Przecież 'Żaneta Kaleta' brzmiałoby zbyt kretyńsko (i w dodatku mało wiarygodnie) 😂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 sierpnia 2014 23:54
Ciesze sie, ze nie mam radia ani telewizji 😀

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się