UCZCIWI sprzedawcy i kupujący na volcie

PLUS dla princb  :kwiatek:
Daję plusa dla blacka  Jestem zachwycona bryczesami, które wyglądają lepiej niż na zdjęciu w ogłoszeniu.  :kwiatek:
witam
daję plusa KaMa963 transakcja przebiegła ok, towar ok, kontakt mailowy ok.
polecam
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
13 sierpnia 2014 16:12
Plus dla sprzedających Pecora oraz justarius za przyjemny kontakt i szybką wysyłkę.
Retna   nic nie zmieniać
13 sierpnia 2014 19:14
Plus dla monia, wszystko sprawnie i szybko 🙂
Polecam użytkowniczkę :lenka1z
Bezproblemowy kontakt, sprzet zgodny z opisem w 100%.

Hala124
OGROMNY PLUS dla [size=10pt]BigBoy[/size]
miło, błyskawicznie i wszystko jak w opisie 🙂
Duży plus dla  Wintermelody jako kupującej.
Dobry kontakt, miło i pozytywnie 🙂
Polecam!
ms_konik mega + jako sprzedawca!🙂
.
Duży + dla sprzedającej akoko szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, bdb kontakt i gratisy  😀
Livia   ...z innego świata
15 sierpnia 2014 18:21
Wielki plus dla Muchozol - tak ekspresowej transakcji chyba jeszcze nie miałam, dziękuję 🙂
+ dla faith jako sprzedawcy 🙂 Wszystko szybko i sprawnie 🙂
wielki + dla sprzedającego thenel - wysyłka szybsza niz ekspresowa 🙂
grant (sprzedający) -  :kwiatek:
Zaległy plus dla Monia_lol - świetny, bardzo miły kontakt, szybka wysyłka oraz wielki plus dla OK. - za rewelacyjny kontakt i realizację transakcji, wszystko przebiegło zgodnie z moim życzeniem :kwiatek:
Plus dla Caira jako sprzedającej. Szybka wysyłka po wpłacie na konto oraz bardzo dobry kontakt 🙂
plus dla trener jako kupującej za pobraniem - to już druga transakcja i obie bezproblemowe  🙂
Polecam sprzedającą jankesiara :kwiatek:
Duży plus dla zmak, wysłałam za pobraniem, wszystko odebrane tak jak trzeba. Ogólnie bardzo polecam 🙂
DUŻY plus dla Nika91 jako sprzedającej :kwiatek:
Ogromny plus dla Cavalii,  szybciutka przysyłka i brak problemów w komunikacji :-)
+  dla: blucha , Siwa Folblutka , smoluchowa i willow - dla sprzedających  :kwiatek:  POLECAM  ich sprzęt jeżdziecki - zgodny z opisem i zdjęciami!  😍 Dziękuję za zaufanie  😀 !!!! Kupowałam za pobraniem.
Ogromny PLUS dla trener jako kupującej za pobraniem. Świetny kontakt i bardzo pozytywna osoba 🙂
Arsen jako sprzedający siodła+osprzęt - uczciwy re-voltowicz. Bez problemu przyjął niepasujące na mojego konia siodło, natychmiastowo zwracając pieniądze. Do tego bardzo dobry kontakt.
POLECAM!
PLUS dla monika. Super kontakt, bezproblemowo. POLECAM  :kwiatek:
plus dla scirocco jako kupującej. bardzo dobry kontakt, bezproblemowa, szybka transakcja. polecam. 🙂
Plus dla harja jako kupującej, świetny kontakt, szybka i sprawna transakcja 🙂
Plus dla Nirv jako kupującej
duży plus dla "trener" jako kupującej, transakcja za pobraniem szybko i sprawnie
Duzy plus dla justarius jako sprzedającej, towar zgodny z opisem, miły kontakt i szybka wysyłka 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się