Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Choco petrol + nowy krój z nowych kolekcji... Ale to była jedna z moich ulubionych kolekcji, więc chociaż będzie na czym oko zawiesić jak powstawiacie foty szmatek jak się obkupicie  😜
wątek zamknięty
Budlejowe_love   - Kuc Grupy D ? - Tak owszem 177 cm w kłębie <3
18 sierpnia 2014 23:15
Ja mam jobla na punkcie choco-petrola jeśli będzie podobny w realu to lezę i kwiczę z bólu że nie stać mnie na wykupienie całej kolekcji ...
wątek zamknięty
To i my się przypomnimy w baaardzo starym petrolu 😉

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
19 sierpnia 2014 09:21
Hala, fajny ten Lemon 🙂

xxagaxx, ładnie, ale brąz mnie nie przekonuje na siwych i karych 🙂

keirashara, dobrze, że piszesz, bo sama miałam fazę na Blackberry w wersji big square...

wątek zamknięty
Mam podobną opinie co do big square. Mój Hibiscus śliczny ale też na specjalne okazje bo się masakrycznie mechaci 🙁 Na pewno nie kupię już, poprostu nie jest wart swojej ceny. A jak się sprawują brillanty z tych nowych kolekcji? Faktycznie lepszy materiał?
wątek zamknięty
O, a ja lubię swojego Big Square Black, nic z nim się nie dzieje… 😉
wątek zamknięty
Czy komuś udało się dobrać jakieś owijki do Caballowego karmela? Czy pozostaje mi zakup czekoladowych pod kolor lamówki?

wątek zamknięty
nagana, ja mam Busse cognac. Nie są identyczne ale dają radę na codzień. Plus i tak mam do nich jeszcze jedną szmatę.

wątek zamknięty
Ramires, bardzo ładny ten petrol. 😉
Paris w brillancie copper
wątek zamknięty
Siwens w ES Max Hazel, naszej nowej treningowej szmacie. Już zapomniałam jak bardzo uwielbiam zamszowe ESy 😍

wątek zamknięty
Nirv, koszmar 😉 zdejm to!
wątek zamknięty
Siwe w brazie to nie jest zdecydowanie dobre polaczenie...
wątek zamknięty
faith, świetne- ale nie w takim ciepłym brązie 🙂
wątek zamknięty
Może to kwestia tego, że światło już było bardzo ciepłe, na żywo znacznie lepiej wygląda i mi osobiście się podoba jako czaprak do ciurania na co dzień 😉
wątek zamknięty
Nirv, bo one są boskie jakościowo 🙂 ja bym go zobaczyła w cobalcie 🙂
wątek zamknięty
Burza, weeeź, mam kilka nieodżałowanych szmat, między innymi anka cobalt, razem z sunshine, alt rosą, oraz ES stripe navy/brandy. Jako, że ostatnio wyprzedałam sporo czapraków to teraz planuję coś jeszcze dokupić, tak, żeby pasowało i Mireczkowi i Dariuszowi, tylko jeszcze nie mam pomysłu co. Chyba zaszaleję z jakimiś Caballami/Jarpolami.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2014 13:50
Burza, ale elegancko!

Nirv, wybacz, ale ten brąz mi kompletnie do siwego nie pasuje. Dużo lepiej byłoby choćby w ESowym Peacocku 🙂

wątek zamknięty
Livia, weź tu dorwij skokowego Peackoka 😁 chyba dawno go nigdzie w ogłoszeniach nie widziałam. To też kolor który mega mi się podobał, miałam na Pamsa ujeżdżeniowego.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
20 sierpnia 2014 13:57
Nirv, to była propozycja koloru, możesz zamówić np. Jarpolowy chaber albo kobalt - są dość podobne i też będą piękne 🙂 Niestety bardzo rozumiem ból powodowany przez szmatki, których niemal nie można już dostać 🙂
wątek zamknięty
Livia, i tak chyba zrobię - pewnie zamówię jakiegoś Caballa w końcu, chyba, że wpadnie jakaś okazja Eskadronowa w ogłoszeniach 😉
wątek zamknięty
Nirv, uderz do gabb. 🙂 chyba potrzebuje hajsów a ma peacocka i inne ciekawe ESy 😀
wątek zamknięty
czy znacie jakies owijki lub ochraniacze , które kolorystycznie będą pasowały do yorka mazarina blue??
wątek zamknięty
anil22, też szukałam (ale odpuściłam, dla mnie zbyt jaskrawo by było z owijami na siwku) i na zdjęciach w necie podobnie wyglądały Busse blue iris, jak na żywo - nie wiem. Z tym mazarine jest taki kłopot, że ma coś z fioletu, ale jest dosyć ciemnym i żywym niebieskim, taki cornflower. Może niebieskie niebieskie, jakieś chabrowe czy royal blue będą wyglądać ok. 😉
wątek zamknięty
oglądam z kramera własnie i mnie zastanawiają te http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B530311_NV.jpg

http://www.kraemer-pferdesport.de/$WS/kraemer-pferdesport/websale8_shop-kraemer-pferdesport/produkte/medien/bilder/gross/B530420_RO.jpg

pasowałyby któreś? a jak nie to trudno będe śmigac bez 🙂
wątek zamknięty
Pierwsze zupełnie nie, a te drugie... Hm, chyba jaśniejsze i bardziej niebieskie. Ale nie wiadomo jak w realu, można spróbować. 😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 sierpnia 2014 13:06
Dziewczyny są jakieś nie eskadronowe owijki które pasują do Cottona Hibiscusa ? Zastanawiam się czy brąz od lamówki czy kolor samego czapraka 😉?
wątek zamknięty
Nigna moim zdaniem brąz nie będzie pasował, bo nawet jak z daleka się patrzy na czaprak to rzuca się w oczy biała lamówka, a jeszcze jak masz ciemnego konia to nie widać tej brązowej lamówki. Chyba lepiej szukać w odcieniu Hibiscusa
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
21 sierpnia 2014 13:54
RatiNa: Mam siwego konia więc ten brąz się dość mocno rzuca w oczy, aczkolwiek też raczej stawiałabym na kolor czapraka nie lamówki 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
21 sierpnia 2014 17:28
Nirv - ten ES fuj fuj! A moze Caballa gołębiowego z granatem? Do obu panów by pasowało 🙂
Ja lubiłam ten polopadach na Lolku i bardzo lubie na Fuerte 🙂

Nigna -  weź pod kolor czapraka 🙂 brąz nie bedzie robić takiego fajnego efektu 🙁
wątek zamknięty
Nirv, właśnie, zdejm to i oddaj mi!  😁 kocham te serie ESów!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.