Tabliczki na boksy- jakie macie?

.
MiLLi   Puszo Pusz Pusz ;)
24 marca 2014 08:39
Wczoraj, przez prawie 5 godzin dłubałam pierwszą w życiu tabliczkę 😉
W konia jestem zadowolona, za to rozmieszczenie napisów- nie.
No ale trudno 😉 Kolejna, mam nadzieję, będzie lepsza 😀
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=592193944208084&set=a.592193750874770.1073741833.281704171923731&type=1&theater&notif_t=photo_comment
Konik NN więc dałam tylko imię i numer do właścicielki. Nie wiem czy to nawet przypomina taką standardową tabliczkę...
Co sądzicie?
Pytanie głupie, ale może ktoś jest mi w stanie pomóc  🙂
Szukam tabliczki dla konia, personalizowanej lub po prostu zmywalnej, z miejscem na:
[list]
[li]imię konia[/li]
[li]datę urodzenia[/li]
[li]rasę[/li]
[li]nr tel. właściciela/weterynarza i/lub nazwisko[/li]
[li]zmywalną część dot. karmienia/innych wskazówek[/li]
[/list]

Czy ktoś się z taką spotkał? W stylu najchętniej prosta, elegancka, przejrzysta. A może znacie firmę, która takie robi na zamówienie niedrogo? Potrzebuję kilkunastu sztuk  🙂

edit: będzie pewnie z dostajni.pl - strona mi się nie otwierała i myślałam, że już nie istnieją, a to mi się coś w przeglądarce zablokowało  🤬
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
30 kwietnia 2014 20:27
Jak Wam się podobają moje ostatnie? 😉



Pierwsza ma wyjątkowo kiepskie zdjęcie 😉 Reszta mi się podoba, chociaż w drugiej i trzeciej coś mi nie gra ze zdjęciami - tzn. z łączeniem.
eterowa, dla mnie za dużo kombinacji z czcionkami. Nie pasuje mi ta przy imionach rodziców. Kolorystyka fajna + zgadzam się z Dworciką (;
eterowa, Tequila bardzo fajna! tylko zmieniłabym czcionkę wszystkiego poza imieniem konia na coś prostego i czytelnego.
xxKooniexx   Wprowadzam do doliny łez, teorie sensu życia.
20 sierpnia 2014 22:16
to ja się pochwalę moimi 😉
Widia, ale ładnie wyszła na żywo! 🙂😉
Shilton, a skąd wiesz ? :ppp
Bo Ci robiłam ją przecież 😉)
to ja też się pochwalę. jako, że moi chłopcy mają wspólnego pradziadka Grannusa  😜 to mają mocno genealogiczne tabliczki 😉

eterowa, ładnie to się rozwija, ale ogarnij te czcionki. przekombinowane są strasznie. i ujmują dużo ładnym tabliczkom. nie może być tak, że zastanawiasz się jak to przeczytać, albo musisz się wpatrywać w zawijasy, żeby coś zobaczyć.
Widia, bardzo ładna.
Olson, klasyczne. z tym przodkiem trochę przekombinowane, ale rozumiem czemu 😉
Katija - bardzo dziękuję 🙂Shilton - to wiele tłumaczy hahaha
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
21 sierpnia 2014 22:54
Olson bardzo ładne tabliczki 🙂
ja się pokażę z dwiema wybranymi z tych co robiłam i zapytam o opinię 🙂


Pierwsza jest super, druga już taka jakaś. Nawalone tych koni na kupę, wywaliłabym tego najmniejszego pod szyją, a tego w tle dała może bardziej do lewej. Albo też do kosza : P
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 sierpnia 2014 07:18
ja się pochwalę moimi tabliczkami🙂


A to ja pokażę moją.  😉
Miałam sobie kiedyś zamówić jakąś ze zdjęciem, ale czas mija i nie mogę się zebrać...  🙄
derby, dobrze rozpoznaje widzimisię?
Murat-Gazon, to samo- uprościłabym czcionkę, poza tym, jest bardzo elegancka w tej czerwieni.
Katija dziękuję  :kwiatek: Czcionka miała być stylizowana na arabską, to i tak jest kompromis między stylizacją a czytelnością.
Olson ja też tak chcę! Mój jest po Landcordek po Lavall I po Landgraf I. Ale ja na tabliczce nie mogę mieć tak napisane, bo wszystkie konie w stajni mają mieć takie same.  👿
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
22 sierpnia 2014 11:33
katija tak, zrobiła nam prezent widzimisię😉
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2014 16:56
Sklep do stajni.pl ma urlop do końca miesiąca???
Ash, na to wychodzi 😉 Chciałaś zamówić nową tabliczkę? 🙂😉
ash   Sukces jest koloru blond....
22 sierpnia 2014 17:08
no właśnie potrzebuję taką samą jak już mam, ale dla drugiego konia.
ash   Sukces jest koloru blond....
02 września 2014 08:37
Czy ktoś wie jaki wymiar maja tabliczki z do stajni.pl?
Wczoraj zapomniałam zmierzyć 🙁
Mam standardową bez zdjęcia
Szukam takich umocowań na boks w które wsunę zalamionowaną kartkę z imieniem konie, rodowodem taką tabliczkę. Sęk w tym że nieraz konie zmieniają boks i nie chce tabliczek na stałe tylko właśnie jakby same ramki a żeby środek można było zmieniać. Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłam, widziałam je w pewnej stajni niemieckiej i właścicielka mówiła że kupiła na e-bayu. A u nas jest coś takiego dostępne? Gdzie szukać i pod jaką nazwą?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
24 listopada 2014 10:47
amazonka*,
tutaj napotkałam:
http://hesz.com.pl/index.php/pl/akcesoria-stajenne

co prawda są z fiflakami-ohydkami ale może na zamówienie zrobią takie proste najprostsze.
Ktos gdzies pytal o tabliczki na boks z żywieniem. Ta w koniku zawiera sporo informacji, mam tylko nadzieje, ze miejsce na logo jest puste, bo niby po co np mi logo sklepu 😉
http://konik.com.pl/tabliczkanaboks
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się