Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

moze Asia Żuk dojedzie?
Mam pytanie z innej beczki. Chciałabym pogalopować brzegiem morza - czy polecacie jakieś stajnie/ośrodki które mają taką ofertę? Po wpisaniu w google wyskakuje ich cała masa ale chciałabym pojechać do jakiegoś sprawdzonego miejsca.
czarna_kalina, jest o tym cały wątek:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,7854.0.html
To super, że jest wątek ale specjalnie pytam w zachodniopomorskim bo nie chcę jechać nigdzie daleko.
czarna_kalina, u nas to możesz brzegiem zalewu 😉
a morza -  w kopaniu (albo cisowie - zawsze mi się te wioski mylą, są obok siebie) jest stajnia. pewnie nad morze jeżdżą. byłam tam raz pooglądać - wyglądało rozsądnie
Wie ktoś może gdzie w okolicach Gryfic (max 30km) jest jakiś pensjonat/hotel, który ma miejsce i przyjmie hucuła? Nie mam szczególnych wymagań; siano, słoma, owies, padoki i inny koń do towarzystwa bądź konie. Może to być również osoba, która ma przydomową stajnię i wolny boks albo chociaż kawałek padoku.. Wszystkie ogłoszenia przeszukałam i nic nie znalazłam.   🙄
ja znam: Bardzo dobre warunki. Dam Ci tel. na pw
Czy ktoś ma namiary na jakąś pralnię, która niedrogo pierze końskie syfowo?
Bo z tego co mi wiadomo, ta na ul. Tuwima już jest od dawna nieczynna.
pralnia centralna za derke chyba 40 zł było ale już nie pamiętam

http://www.zumi.pl/1335444,Pralnia_Centralna_Sp._z_o.o.,Szczecin,firma.html
horse_art dziękuję za odpowiedź 🙂
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
09 września 2014 09:17
Kto się wybiera do Barzkowic?  🙂 Ja będę z moją Kuzynką i jej dwoma klaczami na wystawie w sobotę  😀
Ode mnie ze stajni się wybieramy sporą ekipą 🙂 Jedna jedzie swoje pierwsze zawody (mini LL), a druga ma zamiar pomykać w N i P, plus zabieramy też kilka koni najprawdopodobniej na wystawę, ale wybieramy się w niedzielę.
Jak wypadły Barzkowice w tym roku? Co ciekawego się działo? Jakie konie były wystawiane?
Byłam w sobotę, z ogierów były młp Bajerant, sp Romario, oraz hol Teclo. Z zimnokrwistych zaś kary Bajor, kary Max i gniady Belus. Może dodam filmy z tej wystawy. Jeszcze nie wiem jak spisała się nowa kamera. Same Barzkowice wpisuję do swojego kalendarza na przyszły rok. Fajna i duża impreza. Każdy dla siebie coś znajdzie.
My też z klaczką jedziemy w przyszłym roku się pokazać 🙂
Jeden z ogierów w Barzkowicach -
srokaty Romario.
jakoś dziwnie zadnimi nogami chodzi, albo mi się zdaje.
Powtórzę pytanie, ale tym razem szukam również trochę dalej - ktoś zna jakiś pensjonat do 60-50km od Gryfic? Może być nawet jeden wolny boks albo nawet niekoniecznie boks.
w Gąbinie za Trzebiatowem, Zagórcze, Rewal, Nowielice...
Jest tego trochę
A u mnie sie stajnia buduje i rozwija 😀
Boksy angielskie rosna w oczach, beda 4 z czego 2 wolne dla ludu ze tak to ujme, a do tego tworzy sie lonzownik 😀
Hej, stoi z was ktoś w Erani? Jutro będę tam, a fajnie by było kogoś poznać z voltowiczów 🙂
A ktoś napisze mi cos może o Gąbinie za Trzebiatowem?  😉 Warunki, atmosfera, właścicielka - cokolwiek  :kwiatek:
Hej, stoi z was ktoś w Erani? Jutro będę tam, a fajnie by było kogoś poznać z voltowiczów 🙂


Stała izoldek ale to było lata świetlne temu, ja pracowałam kilka lat temu jako instruktor przez wakacje.
seczuanowa, w sensie, że ja 😉 no i fakt, to było daaawno temu. Nikogo z voltowiczów tam nie ma.
Ciekawe dlaczego.  🤣
seczuanowa, w sensie, że ja 😉 no i fakt, to było daaawno temu. Nikogo z voltowiczów tam nie ma.


Hahaha sorry 😀 za dużo nicków masz 😀
No z tego co wiem, to posiadłość została sprzedana tydzień temu. Byłam w tej stajni, byłam na plaży z Agatą, bardzo fajna dziewczyna. Konie zadbane, w stajni czysto.
No z tego co wiem, to posiadłość została sprzedana tydzień temu. Byłam w tej stajni, byłam na plaży z Agatą, bardzo fajna dziewczyna. Konie zadbane, w stajni czysto.


Ooo, ciekawe kto kupił  👀
Cierpienie - ja w tej stajni stałam (wytrzymałam całe 5 miesięcy AŻ), obie jesteśmy z Kołobrzegu z Sonkową... także ten. Pozory potrafią cudownie zmylić. Serio.
Prawdę mówiąc nigdy nie słyszałam dobrej opinii na temat tej stajni.. Ale dla turystow może i fajnie. Hotel, blisko plaża.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się