Ogłowia

Dzieki dziewczyny  :kwiatek:
-bibi22- ceny są zawrotne, a to Zaldi niestety tylko COB - ja potrzebuję na wielkiego fryza  😉

anetakajper - tej Horze nigdy nie widziałam, byłaby całkiem dobra i nachrapnik chyba da sie wyjąć  🙂

No chyba, że ktoś  gdzieś widział niedrogiego rurkowego szweda z mozliwością wypięcia nachrapnika, to bym mogła dorzucic parę groszy i mieć przy okazji zapasowe ogłowie 🙂 Niestety w mojej świerzutkiej Divie nachrapnika całkowicie sie wypiąć nie da  😕
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
20 sierpnia 2014 14:04
Katasiu, a spróbuj tutaj https://www.facebook.com/SqLeatherwork?fref=ts - na pewno robili całkiem ładne zwykłe ogłowie, robią różne cuda, z prezenterką rurkową myślę, że też sobie poradzą.
Katasia, moja znajoma zamawiała kiedyś prezenterke poprzez te strone KLIK
Ewentualnie zapytaj, czy będą w stanie zrobić taką jak potrzebujesz 🙂
beatasis czy to ogłowie w tym ogłoszeniu to rozmiar COB? ciężko mi się połapać a szukam ogłowia brązowego COB no i to jest piękne tylko nie wiem jaki to rozmiar a Ty się chyba orientujesz :P
Sarenka, tam są podane rozmiarówki w tytułach  🙂
Ogłowia faktycznie śliczne, kilka miesięcy temu pewnie bym sie skusiła na zakupy  😀
A jak pisze Vollblut jak pod spodem bo nie we wszystkich jest w tytule cob, full itp to pod spodem co ma pisać żeby to COB? był xD no i fakt ogłowia ma ten ktoś cudne bo do tej pory żadne aż tak bardzo mi się nie podobało a te to jakbym normalniej a je projektowała a nawet lepsze! 😀
Sarenka, nie zagłębiałam się aż tak bardzo w ofertę tego użytkownika, ale z tego co widzę to ma on faktycznie napisane w tytułach aukcji rozmiary, a później jeszcze szczegółowo opisane rozmiar full to warmblut, a cob vollblut 😉 (ale dla pewności zapytałabym sprzedającego)
Sarenka, IMO bleaghr. koszmarek, jak oklejone taśmą izolacyjną, z daleka dokładnie tak wyglądają takie ogłowia.
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
21 sierpnia 2014 04:42
Każdemu co innego pasuje i odpowiada, ale to, to nie mój gust.
Zuzu serio? :o No to ja już nie wiem co mam robić...W necie fajnie wyglądało może z wyjątkiem tego nachrapnika... Ciężko mi w ogóle znaleźć w takim odcieniu żeby pasowało do siodła w cenie do 200 zł... Tu mogłam sobie wziaść bo by mi ktoś przywiózł z Niemiec albo na e-bayu kupił i teraz już sama nie wiem co zrobić :'(
Pierwsze jest 2 eazy za drogie 😀 a resztę widziałam ale wolę jakieś np. FP, Horze czy coś a nie angielskie i nic po za tym, to horze fajne ale te paseczki za cienkie

Ma ktoś przypadkiem zdjęcia tego ogłowia Heinick na koniu?
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
21 sierpnia 2014 12:13
Zuzu. pierwsze naprawdę ładne, ale ta cena... . Sarenka szuka takiego do 200 zł, więc odpada.
A jakie macie zdanie o ogłowiu HKM Linda???
Ja ogolnie nie polecam oglowia HKM. Mialam jedno i wystarczy. Nie wiem jak reszta ale moje bylo strasznie plastikowe :/
A pamiętasz jaki to był model? Ja zastanawiam się jeszcze nad HKM Marie lub Wave z tym że obawiam się czy odcienie nie będą za ciemne  🤔
Mialam Linde, fajna, tylko trzeba wymoczyc w oleju przed uzyciem 🙂
W rzeczywistości jest taka jasna? Dosłownie trzeba ją wymoczyć czy porządnie nasmarować? :P Łatwo do tego odcieniu dobrać jakiś inny naczółek? Bo ten to taki średni jest :P
Ja mam wlasnie Marie i nie bierz, strasznie twarda skora za ta cene na pewno dostaniesz lepsze jakosciowo oglowie 😉
Więc jakie inne propozycje macie? :P
Ja mam od prawie dwóch lat ogłowie Horze Constance w tym jaśniejszym brązie i bardzo polecam. Jeżdżę w nim codziennie i mogę powiedzieć, że skóra OK, trwałość taka, że jak nasmaruję to wygląda jak nowe, no i jest bardzo ładne, chociaż mogłoby mieć trochę bardziej wygięty naczółek. Cena bardzo spoko, zwłaszcza w zestawieniu z jakością. Chciałam jakieś foto wrzucić, ale nie mam na kompie nic prócz takiego stajennego:




Olszyn jak dla mnie constance ma strasznie cieniutki ten nachrapnik a mojemu w takim hmmm... nie do pyska? xD Nie szukam takiego od razu 5 cm szerokości ale  zdecydowanie nie tak cienkiego 😉
Katasia, nie wiem czy jeszcze aktualne, ale BR ma coś podobnego - http://br-konie.pl/premiere-prezenterka-z-cienszymi-paskami/produkt/945/
.
Ej mam pytanie. Czy będzie ktoś zamawiał coś z Hooksa? Bo mają świetne te ogłowia i nie drogie ale niestety za granicą :P Gdyby zamawiało kilka osób zawsze wyszłoby taniej 😉 link do sklepu http://www.hooks.se/Default.aspx
Ej mam pytanie. Czy będzie ktoś zamawiał coś z Hooksa? Bo mają świetne te ogłowia i nie drogie ale niestety za granicą :P Gdyby zamawiało kilka osób zawsze wyszłoby taniej 😉 link do sklepu http://www.hooks.se/Default.aspx

ej wiesz, że jest wątek o zamawianiu z hooksa? I te ogłowia nie są jakieś super dobre, a na pewno nie tanie.
Da ktoś link do tego wątku? Bo widziałam że ktoś tu o tym pisał no ale to było daaaawno temu i raczej nieaktualne a ja znaleźć nie mogę osobnego wątku o tym 😉
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2014 13:51
Da ktoś link do tego wątku? Bo widziałam że ktoś tu o tym pisał no ale to było daaaawno temu i raczej nieaktualne a ja znaleźć nie mogę osobnego wątku o tym 😉


wpisujesz w przeglądarce re-volta.pl. Jesteś na głównej stronie. Po prawej stronie pod czerwonym paskiem gdzie są ogłoszenia, galeria, katalog stajni, rewia mody i szmatoholicy  jest wyszukiwarka. Wystarczy wpisać słowo "hooks" i kliknąć w pierwszy wątek który wyskoczy  🙂
-bibi22-   Czasy się zmieniają i my też się zmieniamy.
25 sierpnia 2014 13:56
Sarenka tu masz ten watek: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,10437.0.html wystarczyło użyć wyszukiwarki 😉.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się