PSY

no właśnie moje włosy są najlepsze do ciumkania 🙂 Poza tym totalnie rozczula mnie w nocy, jest do nas cały czas przytulona w różnych konfiguracjach. Moja ulubiona to jak przykleja się do moich pleców jak śpię na boku a głowę kładzie na mojej szyi. Nawet Kuba ją woła do łóżka, no szaleństwo. Nidy wiemy, że niedługo to będzie 30 kg miłości ale jak można sobie tego odmówić  😀 No i jest super mądra i niesamowicie szybko się uczy.
Ja z ciężkim sercem nie wpuszczam do łóżka... Leżymy sobie na kanapie wieczorem, ale spać trzeba każdy u siebie 🙁
Poza tym bałabym się, że zeskakując coś sobie zrobi...  🤔wirek:
Bandos, wbrew pozorom ta niewielka niby różnica wieku robi bardzo dużo. Dzieciaki zmieniają się z dnia na dzień i to w oczach! A co dopiero porównywać tygodniami. 🙂 Więc spokojnie, na wszystko przyjdzie czas. 🙂

ps. po co skakać z łóżka kiedy śpi się w najlepsze do samego rana? :P Buka i Nemo też śpią na łóżku..razem z matką , oczywiście  👀 😁
Bandos, poza tym idzie zima więc dodatkowy ocieplacz się przyda 🙂

ciągle mi ktoś mówi, że flaty na zdjęciach wyglądają na smutne. A tutaj proszę, Szajba uczy się od Pixie uśmiechu samoyeda:
k_cian, to prawda... po 1,5 tyg zmieniła się bardzo. Zaczyna się wydłużać, rośnie jej sierść. Obrastają coraz bardziej uszy, portki. Budzę się codziennie rano a tu wita mnie większa niż wieczorem psica.

dziewczynka, mój poprzedni pies - Gama była dość duża, Tara będzie większa 🙂 Wolę jednak poleżeć z nią na kanapie, a spać bez niej 🙂 Gama bardzo liniała, jak kładłam twarz do poduszki po smarowaniu kremem to mi się wszystko przyklejało. Zresztą jak pojawił się K to Gama sama się ewakuowała.

Powiem wam, że przez pierwsze dni jak przywieźliśmy Tarę, miałam mieszane uczucia... że może to za wcześnie. Na dzień przed pojechaniem po psa przeglądałam forum Dogomanii. Trafiłam na zdjęcie Lapońskiego Psa Pasterskiego, który w brązowej maści wygląda jak Gama... Jak już mała była w domu ile razy się z nią bawiłam, to mi się łzy cisnęły do oczu. Jednak szybko minęło. Drugi pies to najlepsze co można zrobić. Dom bez psa jest zimny i pusty. Mała jest fantastyczna. Bałam się, że będę porównywać. Daleko mi do tego. To zupełnie inny psiak.
Voltopiry, we wrocławskim schronisku będzie fajny event, wpadajcie, będę robić wykład o pielęgnacji domowej psów jeśli chcecie się ze mnie pośmiać 🙂 😉

https://www.facebook.com/events/320523738108981/?fref=ts
koniarze i psiarze ze Starej Miłosnej, zagubiona suka wilczaka była tam widziana!! https://www.facebook.com/events/481409438662436/482662305203816/?ref=notif&notif_t=plan_mall_activity
Retna   nic nie zmieniać
22 sierpnia 2014 23:23
Przypominamy się 😉 Bawiłam się z psami na łące, jednocześnie starając się zrobić im zdjęcia... dość trudne wyzwanie 😁

Cookie:




Bibi:




Whiciu:




Biedrona (znalazła sobie kość i nie chciała się bawić z resztą 😀):




I razem:


Bari nie brał udziału w zabawie, bo spał 🙂
Pochwale sie 😅 Nasz nowy, dlugo wyczekiwany chlopczyk wreszcie jest z nami!!!
Poki co, Niuniu szczerze go nienawidzi 😁
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
23 sierpnia 2014 08:42
Retna
Piękne zdjęcia, stadko tez niczego sobie.
Takie chwile są rzadkie, ale jakie miłe... Zaspany flecik 🙂

Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 sierpnia 2014 12:28
Kogo spotkamy na DCDC na Polu Mokotowskim?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
23 sierpnia 2014 22:13
czy nadając imię dla szczeniaków np na literę P mozna nazwać szczeniaka P'Floody?
(imię przykładowe) czy nie ma takiej szansy? Szukam imienia dla psa na F i kompletnie nic na F mi nie pasuje;(

Mogę użyć F' +imię, które będę używać?
A może Forrest? Forrest Gump?
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
24 sierpnia 2014 09:46
czy nadając imię dla szczeniaków np na literę P mozna nazwać szczeniaka P'Floody?
(imię przykładowe) czy nie ma takiej szansy? Szukam imienia dla psa na F i kompletnie nic na F mi nie pasuje;(

Mogę użyć F' +imię, które będę używać?


Imię, które bedzie używane moze byc dowolne, imię rodowodowe masz w papierach i wcale nie musisz tak wołać psa na codzień.
ushia   It's a kind o'magic
24 sierpnia 2014 13:53
no przeciez na F jest najpiekniejsze psie imie swiata: FAFIK  😜
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
24 sierpnia 2014 13:54
Najpiękniejsze to jest Fuks 😉
karesowa   Rude jest piękne!
24 sierpnia 2014 13:55
Od trzech tygodni nie mam psa, Figa po moim ślubie została u rodziców a ja muszę mieć psa, bez psa mi po prostu źle. Długo szukaliśmy z mężem rasy która będzie do nas pasować. Pies miał być z natury łagodny, chętny do spacerów po lesie, raczej duży niż mały i przede wszystkim miał zostawać na podwórku pod naszą nieobecność. Mamy dom z ogrodem, blisko lasy, pola-chcieliśmy zwierzaka który będzie z tego korzystał i cieszył się tym. Było kilka propozycji, ale ostatecznie nie mogliśmy podjąć decyzji. Aż do wczoraj... zupełnym przypadkiem trafiłam w necie na hodowczynię ogarów polskich. Po 4 godzinach rozmowy upewniłam się że o takim psie marzyłam. Za ok tydzień odbieramy maleńką Filipinkę. Będę odliczać dni. A czy ktoś z forum ma może Ogara??
Najpiękniejsze imię psa na F jest tylko jedno: FADZIK  😍
Bischa   TAFC Polska :)
24 sierpnia 2014 20:20
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
24 sierpnia 2014 20:56
Dzięki dziewczyny🙂

Imię mam🙂
karesowa no to gratulacje. 🙂 Ja jakieś tam ogary znam. Generalnie fajne psiska tylko musisz się liczyć z ich instynktami. A do czego służyły ogary chyba wiadomo - psy gończe.

a Nemo nadal u nas






k_cian - czekaj bo jeszcze zostaniesz z trzema psami  😎 A wiesz... Czas płynie, przywiązujesz się  😁 Piękny!
karesowa gratulacje, znam tylko jednego ogara ale totalnie mnie zauroczył, suczka jest piękną i super mądra 🙂
k_cian ależ one szybko rosną, a Nemo piękny, w weekend robiłam mu reklamę i nawet podałam numer, może zadzwonią. Trzymam kciuki za chłopaka 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 sierpnia 2014 08:16
karesowa, moja Bulka wychowala sie z ogarem, uderz na forum ogarkowo.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 sierpnia 2014 08:45
Ktoś tu jest gwiazdą  😎



fot. Marta Goch (forumowa Cierpienie)


fot. Łukasz Kopaczyński / modelka Ania Słodkiewicz
wpadam tutaj przypadkiem  :kwiatek:  Czy są na forum osoby mające styczność z berneńczykami ? Chciałabym uzyskać ogólnie info o rasie, jakie są mocne i słabe strony tych psów. Z góry dziękuję!
JARA Cudowne pierwsze zdjęcie 🙂
k_cian, aaaaaaa wielki !! Tara wczoraj wydała mi się też już całkiem sporym szczeniorem...

JARA, autografy rozdaje?


Tara była dziś rano pierwszy raz na dłuższym spacerze i witała się z psami. Radość flacia nie ma granic... Szczególnie jak po drodze występuje zjawisko powszechnie znane jako KAŁUŻE!!!
Bandos oj tak, Szajba nie ominie żadnej kałuży, często też zawraca i przebiega jeszcze raz  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się