Zdjęcia Naszych Koni cz. VII (2014)

tajna wzielo cie na te izabele widze 😀 ale bardzo ladne egzemplarze, klaczka naprawde sliczna🙂😉)
ash wypasiony ksieciunio, doslownie 😀
srokate pozdrowionka, tym razem od siwej pod siodlem, rodzinne urocze!!😀
amazonka alez fajne cudaki 😀 mega oryginalne 🙂😉))
anai faktycznie masz troche marwari!😀

To moje spod siodla, najswiezszy rzut, w klusie byl troche foch i sie nadymala, ale w galopie za to relaks 😀 Siwe skonczylo tydzien temu 5 lat, niemal dorosla pannica 😀







ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
22 sierpnia 2014 23:25
eterowa "bliźniak" jak zawsze w formie i pięknie się prezentuje  😜
harja ach te jego delikatne jabłuszka...  😍
anai szare jest piękne 😉
maliniaq boska jest!  😍  tfu, tfu! żeby nie zapeszyć 😉
chilloutxd jak poszło? 🙂  super foty  😀  może się kiedyś takich dorobię 😉
amazonka*  😜  fantastyczne!
ash śliczny  💘  sentyment mam do karych ehh ...
faith super się prezentujecie 🙂 widać efekty pracy  🏇  ps. zapragnęłam zielonego kompletu dla mojego łosia  😍

jakieś nowe fotki wpadły więc wrzucam 🙂



chodź młody, spadamy stąd 😉



i pastwiskowo ...



i moje ulubione zdjęcie z tej sesji...  😎


ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 sierpnia 2014 00:38


ElaPe, a co z niej taki chart sie zrobil?




Trudy podróży za ocean. Jesteśmy z kobyłą w Nowym Jorku od połowy czerwca. Już trochę nabrała ciała od tego czasu.

ElaPe, o wow! To czemu nic nie piszesz? Nieźle, to nas stałe / na dłużej? Dawaj do wątku o stajniach, jak Wam się tam stoi? To stajnia w mieście (Central Parku)?
ElaPe, na stale, czy tylko czasowo? Podlaczam sie pod pytanie quanty, w jakiej stajni stoicie?

strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
23 sierpnia 2014 09:43
a ja się z ciekawości zapytam jak zniosła podróż?  🙂
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
23 sierpnia 2014 14:05
hej hej hej  😅

mało ostatnio tu zaglądam, ale chyba czas to zmienić 🙂 Pozdrawiamy z Siwcem z nowej stajni 🙂









ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 sierpnia 2014 14:36
Jakoś tę podróż na szczęście Negocjacja zniosła, ale schudła bardzo. Wyjechała ze stajni 12 czerwca, 13-go dojechała do stajni Klattego w Niemczech gdzie stała do 18 czerwca. Stamtąd zawieziona została do Amsterdamu skąd wieczorem 18 wyleciała do NYC, na lotnisku Kennedyego wylądowała 19 czerwca rano. Potem dwa dni ścisłej kwarantanny w stajni 150 km od lotniska a w sobotę 21 czerwca przewieziona została do kolejnej stajni z kwarantanną w stanie New Jersey, ale już tam można było ją normalnie odwiedzać. Tak że pierwszy raz od wyjazdu z Polski zobaczyłam ją 22 czerwca. W tej ostatniej kwarantannie stała do 7 lipca, a 8 lipca przyjechała do stajni już docelowej na Long Island pod Nowym Jorkiem.

Tu krótki filmik z naszego pierwszego spotkania na obczyźnie w stajni kwarantannowej w New Jersey. Więcej napiszę w wątku o różnych dziwnościach w zagranicznych stajniach.

ElaPe, o rety, to niezłą podróż miała kobyłka. Szybko zaklimatyzowala się w nowym miejscu? super filmik 🙂
mbalicka, przepiękne zdjecia!
ceffyl, one się pojawiają i znikają, ciekawa jestem, czy znikną całkowicie 😉 drugie zdjęcie ze źrebakiem wymiata, co za złośnik! 😀
srokate, specjalnie dla ciebie fota z dzisiaj - nieplanowanie stępowałam PumCass Suchego, bo dziś ona wsiadała - co tam, że strzemiona za długie 😉
tajnaa, a jak tam gniada, na chodzie? coś jej nie pokazujesz.

harja, no nie może być, nareszcie Suchy nie solo!
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 sierpnia 2014 00:07
Harja: myślę że się zaaklimatyzowała już. Ja w sumie też choć łatwo nie było.

Więcej o naszych przeżyciach za Oceanem dałam tu [url=http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,823.msg2166695.html#msg2166695]http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,823.msg2166695.html#msg2166695[/url]
harja - na koniu!!!  😍
Katharina   "Be patient and trust in the process"
24 sierpnia 2014 11:21
faith mam dla Ciebie małopolskiego półbrata Twojej siwej 🙂 Też po Ostragonie i też 5 latek 🙂

Więcej zdjęć z wątku o koniach małopolskich 🙂



Ojaki podobny!!!😀 mega, mimo ze malopolak😀
Time, Burza, no, przełamałam się, choć nie cierpię zdjęć ze swoim udziałem :-P 😀
ElaPe, bardzo ciekawa relacja, chętnie będę czytać!
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
24 sierpnia 2014 19:49
nasz młodziak



harja nie wierzę, pierwszy raz Ciebie z koniem widzę! Dziękuję za fotkę specjalnie dla mnie, jesteście uroczy 💘
Burza, sprzedałam ją koleżance, chodzi dzielnie skoki 🙂 ja się bałam skakać, poza tym nie miałam czasu na nią z racji dziecka i siadało jej na głowę z braku roboty. Mam ją pod okiem teraz i jestem dumna jak cholera, bo dziewczyny super się dogadują 🙂
tajnaa, ooo szok..
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
25 sierpnia 2014 20:59
Condina wow, jaki maluch! Będzie sportowiec;d

Mistrzyni obiektywu ( w moich oczach hihihi)


strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
25 sierpnia 2014 21:09
derby świetne ujęcia  🙂  na pierwszym wygląda jak rumak z jakiejś bajki, a na drugim "dziubek"?  😁

a ja wczoraj zrobiłam zdjęcie Dżambi leżącej, pierwszy raz mi się udało ale dlatego, że zdjęcie robione z okna 😉 
ceffyl   Niektórzy ludzie są taktowni. Inni mówią prawdę.
25 sierpnia 2014 22:44
mbalicka  piękne zdjęcia  💘  a siwiec jeszcze piękniejszy!  😍
ElaPe odważnie, ja bym chyba spanikowała na samym starcie 😉  stałe przeniesienie, czy wyniosło Was w jakimś określonym celu?
harja No nareszcie! Ciebie trudniej na koniu zobaczyć niż mnie!  🤣  Pięknie! 😀
a Siwy rozbiera wszystkie zwierzaki z "odzienia" 😉 kantary żyją krótko, derki z towarzyszy ściąga się od zadu na wstecznym 😉 Jukatan jako jedyny się uchował ale on mimo swoich 4 miesięcy charakterek ma zdecydowanie przywódczy 😉
Condina  😍 😜 👍   języka w gębie mi zabrakło .. Gratki, źrebol jest nieziemski!
Derby  😂  świetne ujęcia  😀

wcisnę się jeszcze z fotami z niedzieli i znikam   🤣  siwy skakał niewidzialne 😉



Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 sierpnia 2014 22:53
harja , siwy jest przeuroczy!

ceffyl, super klimatyczne foty


A ja przypominam się z rudzisławem w wersji:

Dresaż



Jump


Brzask, ależ Killer pięknie wygląda na tej pierwszej focie, daj więcej fot!
ceffyl, odkąd jestem na forum, zdarzyło się to po raz pierwszy 😁 i nie wykluczam, że ostatni 😉
śmieszny ten twój koń 😀 oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Brzask, :kwiatek:
ale latacie, woah 🙂
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 sierpnia 2014 17:35
Burza , dzięki, na razie dostałam tylko takie. Jak będę miał wszystkie to pewnie coś jeszcze wrzucę.
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
26 sierpnia 2014 19:32
ceffyl... jest klimacik .. super  😀
Wszystkie Wasze foty cudne - szczególnie siwe 💘 Chciałam się jeszcze pochwalić, że dziś o 1 w nocy dojechałam z moją kobyłką do nowego domku, dziś już śmigała ze starym kumplem po padoku także jutro obfocę tak, że będziecie miały mnie dość na tym forum 😂
Rudy z dziś, nowe miejsce i chodził na turbodoładowaniu  🤔 
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
26 sierpnia 2014 21:06
monia, twój rudy jest mega w moim typie  💘

A takie jedno jeszcze mam. Jutro powinnam dostać resztę  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się