Olsztyńscy voltowicze

Niedługo przeprowadzam się na studia, co prawda nie Olsztyn, a Szczytno. W ogóle oprócz Pasymia nie bardzo znam tamte tereny...
Są jakieś stajnie w okolicach Szczytna? Czy mam już zacząć oswajać się z myślą, że na czas studiów koniec z jeździectwem? Ktoś coś wie?  :kwiatek:
mils   ig: milen.ju
15 sierpnia 2014 22:45
Novum, w Kobyłosze - ok. 10km od Szczytna. Plac, hala, pastwiska z tego, co wiem.
Są konie w ośrodku wczasowym Energopolu, tuż przy Pasymiu; mogę też polecić  Sasek Mały koło Szczytna.
Luteja  na energopolu konie sa ale jazd nie ma kto prowadzic, nie mowiac o tym co to sa za konie 😀
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 sierpnia 2014 23:20
agnesix- Stajnia Pegaz w Nowych Kiejkutach.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 sierpnia 2014 10:15
Dziewczęta, przychodzę do was z pytaniem, czy znacie może godnych polecenia wizażystów najchętniej z okolic Morąga?
Chodzi o makijaż ślubny, powoli zaczynam się rozglądać, ale w samym Morągu szału nie ma...
czy jest tu ktoś z Olsztynka? wiecie może w jakich godzinach jest czynna w sobotę cukiernia z najlepszymi jagodziankami 🙂?
Jakie są ceny ,i w jakich stajniach za godzinę jazdy , treningu w warm. --mazurskim  🙂?
Jolaa 9 albo 10 : ) ale czy najlepsze to nie wiem
Czy znacie jakies stajnie pensjonatowe,ktore przyjmuja w pensjonat mlode ogiery?  Pilne:/
mils   ig: milen.ju
21 sierpnia 2014 20:49
U Robsona można trzymać ogiery, ale nie wiem czy są tam jeszcze miejsca.
U Robsona można trzymać ogiery, ale nie wiem czy są tam jeszcze miejsca.
  Ja tam niedawno dzwonilam i nie chca ogierow...,poza tym maja ogrodzenia na pastuchy a nie trwale...🙁
aha, a to gorzej, jak jest pastuch niż żerdzie?
aha, a to gorzej, jak jest pastuch niż żerdzie?
  Nie wiem czy gorzej czy lepiej,ale wole jak jest stale ogrodzenie,bo nie chce zeby moj poszedl z tasmami...,a nieraz widzialam takie przypadki ze pastuch pod pradem a zrebak albo idzie z tym albo jest po drugiej stronie...:/
a ja bardzo często widuję przypadki jak koń idzie ze stałym ogrodzeniem, turla się pod nim, wychodzi między żerdziami, albo wyskakuje. a przy prawidłowo podłączonym pastuchu nie widziałam nic takiego. konie, które nie boją się prądu to mit. może być za słaby pastuch, albo źle zrobione ogrodzenie. nie ma kozaka na dobre, wysokie, kopiące ogrodzenie z taśmy.
Znacie moze jakiegos dobrego i sprawdzonego weterynarza oraz kowala z Olsztyna?
Andaluzja co do kowala to polecam Tomasza Patynę 🙂
Stajnia w Gutkowie "Pod Olchą" oraz SKJ "Revel" organizują zawody. Więcej szczegółów https://www.facebook.com/events/829122700432290/permalink/829123797098847/
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
25 sierpnia 2014 13:13
Andaluzja, ostatnio przejeżdżałam obok Robsonów i zauważyłam, że mają nowe padoki/pastwiska, są one ogrodzone jakimś stałym płotem 😉
Nobelowa12345 ale Andaluzja napisała, że do Robsona nie przyjmują ogierów
dziewczyny gdzie w Olsztynie można kupić buty Timberland? W HD w Aurze lub na starówce przypadkiem ich nie mają?  :kwiatek:
Zna moze ktos stajnie w Kierzbuniu,a moze trzymal lub trzyma tam swojego konia? To jest dobra stajnia pensjonatowa czy raczej nie warto sobie nia zawracac glowy? 
Nie warto. Konie w Kierzbuniu mają sarkoidy,  poza tym zimą większosć kaszle...Jedyne co fajne to latem pastwiska...
Lenulka to prawda? Mialas tam swojego konia?
Lenulka, który koń w Kierzbuniu ma sarkoidy? Bywam tam co jakiś czas, z różnymi końmi miałam do czynienia, ale u żadnego sarkoidu nie widziałam.
Nie warto, jest wszystko dla kasy, ale ten fałsz i obłuda właścicielki szybko zaczyna świecić 🙁 Konie w Kierzbuniu mają sarkoidy, a mówi się że to zaraźliwe, poza tym zimą większosć kaszle...Jedyne co fajne to latem pastwiska...
  A skad masz taka opinie o tej stajni? Mialas tam swojego konia?
Andaluzja mój koń stał w Kierzbuniu jakieś 5m-cy, z tym że ze 3 lata temu, żadnym sarkoidem, grzybem ani kaszlem się przez ten czas nie zaraził. Jak chcesz więcej info to napiszę Ci na PW.
Hej. Mam pytanie 🙂 Ma ktoś może jakies namiary do stajni w Dorotowie ? Bo nie mogę nic znaleźć w internecie. Podobno buduja tam hale ?
A może ktoś trzyma konia w Mycynach ?
Nobelowa12345   Nobel - moje szczęście :D
30 sierpnia 2014 15:49
sergiolina, chodzi Ci o stajnię u Popisów? Tą z placem pełnym przeszkód? Jeśli tak, to może napisz na fb do Gabrieli Popis 😉
Od 8-12.09. będę w SK Liski, przy okazji chcę pozwiedzać okolicę, mimo, że to mój kolejny pobyt, nie znam tam wielu miejsc wartych odwiedzenia( oprócz Galin, Judyt). polecicie coś? :kwiatek: Chodzi zarówno o miejsca "końskie", jeździeckie jak i inne- przyrodnicze, jakieś rezerwaty, pomniki przyrody.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się