telefony komórkowe

efeemeryda, http://allegro.pl/imak-etui-crystal-case-iphone-5-5s-sklep-fv23-i4520598438.html polecam 😉 mam taki na xperię moją 😉

A tak przy temacie case'ów, jest jakaś firma, która produkuje case'y takie kolorowe, z fajnymi wzorkami, albo w kształtach różnych (typu batman, stitch) na inne telefony niż iphone?
Libeerte, widziałam sporo takich na telefony innych marek, poszukaj na allegro albo po prostu na jakimś stoisku z akcesoriami 😉
u mnie niestety tylko takie zwykłe gumy w różnych kolorach, ale z reguły jakieś czarne, albo jasne, które zaraz się brudzą 🙁
Libeerte, na allegro jest tego tyle, że można dostać oczopląsu  😁
I podejrzewam, że jak wpiszesz w google coś typu 'wymyślne case'y na telefon' to też Ci sporo wyskoczy 😀
to ja jakaś ślepa jestem 😁
Libeerte, nie wiem jaka xperia, ale poszukaj tu: [url=http://www.aliexpress.com/wholesale?SearchText=xperia+case&catId=0&initiative_id=SB_20140825032709]klik.[/url]
[quote author=Ktoś link=topic=76.msg2167102#msg2167102 date=1408908734]
Dzionka, kup sobie iphona 😁

mi właśnie umarł służbowy szajsung i będę nalegać na iphona :P

[/quote]

Zaczynam rozglądać się za nowym telefonem. Mam samsunga s3. Dla mnie w tel najważniejszy jest aparat i internet. W samsungu aparat jest fajny i uwielbiam nieograniczone możliwości segregowania zdjęć (jak w kompie, tworzenie folderów, szybkie przenoszenie zdjęć z jednego folderu do drugiego). Jak to wygląda w iphonie? Jaką pamięć macie w iphonie? Bo brak możliwości włożenia dodatkowej karty pamięci to  obok ceny kwestia, która mi się na wstępie nie podoba.  Trochę się obawiam, przy moim zacięciu do pstrykania fotek, że pamięć tel będzie za mała.
Dostępne są warianty 16 GB, 32 GB i 64 GB w Iphone 5s.
Ale po większej ilości zdjęć telefon może się zaciąć raz na ruski czas.
Ja jednak zakupiłam Iphona 5, w mega promocyjnej cenie i jestem zachwycona jego płynnością działania i możliwościami. Nigdy więcej androida i windowsa.
nopebow z Windowsa trzeba umieć korzystać i go pielęgnować 😉

Bo to tak samo jak z lustrzankami. Ludzie kupują super sprzęty za tysiące a wykorzystają tylko 5% tego sprzętu. Tak samo jest z telefonami.
Według mnie, iOS jest po prostu znacznie bardziej intuicyjny. Poza tym, Lumia zawieszała mi się co chwile, nie mogłam nawet zwyczajnie odebrać połączenia. Teraz używam obu (iPhona i Nokii) bo mam dwa numery, więc mam porównanie. Znacznie wygrywa Iphone 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 sierpnia 2014 20:42
anai, no ja miałam, w sumie nadal mam tego służbowego s3 (naprawili mi go  :marze🙂 i mam teraz prywatnie iphona 5s- robi genialne zdjęcia (wszystkie mojego autorstwa na fejsie to iphone),internet super - i na wi fi, i na karcie sim - odbieram nim też służbowe maile, powiadomienia o spotkaniach, używam jako nawigacji, dyktafonu na spotkaniach - mimo tego szajsunga....szajsung jest za wolny.

iphone robi filmy HD, jest intuicyjny, szybki i niezawodny. nie zawiesił mi się jeszcze, mimo grania Marysi całymi godzinami w Sonica 😉

no nie umiem dogadać się z szajsungiem mając iphona....ba, Wojtek, który nie rozumiał mojego zachwytu, od pół roku też ma i też już sobie życia bez niego nie wyobraża 😁
Ktoś, a jaką masz w nim pamięć?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
25 sierpnia 2014 20:51
chyba 16gb
Dzięki. Muszę go sobie chyba pomacać w salonie 😉
Nie wiem czy pomacanie wystarczy... Ja mam swoja 5s-ke od 2 miesięcy i zdecydowanie juz na nic innego nie zmienię 💘 !
Sisisa, aaa dziękuję bardzo!  🙇
Ja wróciłam dzisiaj z salonu z lumią 635, choć jechałam przekonana do motoroli g. W ciągu kilku godzin zakochałam się w tym telefonie  😜
Po dłuższej przygodzie z lumią 800 (którą zawsze będę zachwalać za płynność działania, wytrzymałość i aparat) przesiadłam się na lumię 1020. Zastanawiałam się pomiędzy iOS a WP (androida nie biorę pod uwagę) i  po porównaniu lumii 1020 z iphone 5s stwierdziłam że lumia wygrywa  😉
Ja znalazłam właśnie dwa bardzo duże minusy Lumii: nie da się importować kontaktów Z telefonu na SIM i nie da się usunąć konta bez przywrócenia ustawień fabrycznych. Nosz  👿 Raz w życiu wpisałam dobrą datę urodzenia i żąda konta rodzica, którego nie mamy  😵
A mój szajsung został dzisiaj w serwisie i coś mi się wydaje, że czeka mnie zakup telefonu 😵 Do końca umowy mam niecały rok, więc będę musiała kupić coś z rynku po prostu. Załamka, dopiero co go kupowałam :/ Jednak kąpiel w wódce wyszła mu bokiem 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
27 sierpnia 2014 18:22
Dzionka, a weź z tymi Szajsungami... Od 11 lat mam (a raczej miałam) telefon NA KARTĘ w Orange i byłam BARDZO zadowolona (za 25 zł na miesiąc miałam: 1000 smsów do wszystkich sieci, 2 gb internetu i 25 minut darmowych DO WSZYSTKICH sieci), jednak telefon musiałam sobie sama kupować- no i kupowałam na allegro.
Bardzo lubiłam Samsungi, więc kupiłam Samsunga Galaxy Trend no i po kliknięciu "KUP TERAZ" zaczęły się problemy... Telefon sprowadzany niby z USA, kupiony 31 października przyszedł do mnie... 27 grudnia... Na początku miałam podejrzenia, że jest podrabiany, bo: ładowarka padła w ciągu 24h, słuchawki po 3 dniach. Po 3 miesiącach popsuło się wejście do MicroSD, ogólnie telefon zaczął strasznie zamluać, przycisk pod ekranem zaczął się przesuwać w różne strony. Po czym miałam np. 50% baterii a on sam zaczął się wyłączać. Reklamacja- owszem, ale znowu będzie to trochę trwało, bo musiałam telefon odsyłać do sprzedawcy na allegro, który był pośrednikiem... Po czym okazało się, że bateria mi napuchła od klimatu Grecji (nie był nigdy zalany, ot złapał wilgoć..) no i musiałam się udać do salonu Play, żeby przenieść się do abonamentu- wzięłam LG 2 mini i nie zamierzam zmieniać go na żaden inny (no, może na Iphone'a kiedyś).
W międzyczasie musiałam zarejestrować kartę w Orange- babka stwierdziła, że urządzenie wykrywa taki telefon (szajsung), ale ona pierwszy raz taki model widzi (miałam model DUOS- na 2 karty sim)... 3h później miałam już LG 😉 Nigdy więcej Szajsungów i kupowania przez net!
Ma ktoś xperię Z2 ?? Jakies opinie ?
Scottie, mój też kupiony przez allegro i też od początku problemy. Mulił na dzień dobry straszliwie. Też się wyłącza bez przyczyny, zawiesza i ma dziwne akcje. Ok, zalałam go w styczniu, ale to niczego nie zmieniło w jego funkcjonowaniu - tyle tylko, że straciłam gwarancję :> No a teraz usunął mi wszystkie fotki z karty sd i przestał komunikować się z komputerem, świetnie.
Niezłe przeboje miałaś - na pewno  coś z tym szajsungiem twoim od początku było nie tak

Klami, mój tata, bardzo sobie chwali 😉 Bateria trzyma mu 2 dni przy siedzeniu na necie, nawigacji itp., szybki, nie zacina się, dobry aparat, świetna jakość rozmów 😉 W etui nawet mu spadła kilka razy i na szczęście się nic nie stało 😉
Macie jakieś sposoby/pomysły na noszenie dużych telefonów??

Czy tego typu etui zaczepione o spodnie zapewni komfortowe i bezpieczne przechowywanie telefonu w czasie jazdy konnej?


Dotychczas miałam małą  sony ericsson xperie neo v - mieściła się w kieszeni, ale już taki rozmiar sprawiał dyskomfort i nie raz wypadła mi z kieszeni jeansów - i tak też skończyła swój żywot...
Jestem więc zmuszona kupić jakiś telefon, ale niestety nie ma nic godnego uwagi wśród mniejszych smartfonów, a najciekawszy póki co pod względem technicznym (i również cenowym) jest sony xperia s, który jest dużo, dużo większy...
No i się zastanawiam jak tu żyć z taką cegłą, bo jestem drobna, więc analogicznie mam małe spodnie i małe kieszenie:P

Poza stajnią noszę telefon w "saszetce" czy "nerce", jak kto woli 😉 albo w torebce. Do jazdy konnej skuteczniejsza raczej byłaby opaska na ramię, tak mi się wydaje przynajmniej 😉
na ramieniu chyba taki telefon byłby bardziej narażony podczas siodłania, czyszczenia koni i innych czynności w stajni... :/
wer, ja nosze w kamizelce zawsze telefon, w wewnętrznej kieszeni. W bryczesach mi się nie mieści, saszetki mi się nie chce zakładać - a w kamizelkę wkładam, kieszonkę zasuwam i spokój.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się