Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

[quote author=Murat-Gazon link=topic=785.msg2169009#msg2169009 date=1409132892]
To mnie wkurzyło!!!  👿
http://ogloszenia.re-volta.pl/konie/szczegoly/16702?q=&plec=&masc=&rasa=25&lokalizacja=&przeznaczenie=&cena=&strona=

[/quote]
A miałam wkleić i pytać czy to ten, co miał niedawno przyjechać...
To Andaluzja - tego nie ogarniesz.
to niedowidzący ogier miał zostać reproduktorem?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
27 sierpnia 2014 20:36
a macie pewność, że ta Andaluzja nie jest osobą nudzącą się (nie wykluczając że podczas kończących się już wakacji) i kimś w typie Esencji?  🤣
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
27 sierpnia 2014 21:16
to niedowidzący ogier miał zostać reproduktorem?


Podobno był to uraz mechaniczny, który chyba nie wyklucza konia z bycia reproduktorem (pomińmy już wygląd, osiągnięcia itp) ?
Ja jestem prawie pewna, ze Andaluzja to Sahara i jeszcze innych nickow uzywala, mozliwe ze Esencja.
larabarson, bardzo dziękuję za podpowiedź. a teraz wy mi podziękujcie 😎
Katija The Troll Slayer  😅
larabarson, bardzo dziękuję za podpowiedź. a teraz wy mi podziękujcie 😎

Ban? :-)
mnie nie wkurza, raczej żałośnie śmieszy, ze komuś przeszkadzał link do konkursu gdzie namacalnie można wygrać fajny plecak
rozumiem, ze niektórzy są mocno sfrustrowani i wolą kogoś podkablować cichaczem niż mu wprost napisać
może dlatego nie kumam, że ja wyrosłam ze szczeniackich czasów
Cieszę się, że pomogłam w słusznej sprawie 😀
A można przy nicku osoby zbanowanej dać informację o tym? Bo ktoś, kto nie śledzi będzie usiłował dyskutować z taką osobą.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 sierpnia 2014 09:59
Wkurza mnie, ze czyjes szczescie jest wysmiewane przez kogos, kto tej rzeczy za szczescie nie uwaza. Serio...?
CzarownicaSa, chyba wkurza nas ten sam wątek... Każdy cieszy się z tego, co ma i w takim stopniu, jak uważa za słuszne, ale niektórzy mają "wyższe standardy" czy coś...  🙄
No i Hiacynta wywołała burzę, a ja za nią obrywam...  😎
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 sierpnia 2014 10:07
Mundialowa dokladnie :/
Murat-Gazon, ale nikt (chyba nikt) nie mówi tu konkretnie o Tobie. Ostatnio chyba za często śledzę niektóre wątki na RV i niemal za każdym razem uderza mnie łatwość wydawania skrajnych opinii i negowanie tego, co dla innych jest powodem do radości.
Więc żeby nie było personalnie - wkurza mnie wyolbrzymianie i umniejszanie, o 😉
mundialowa chyba że tak :kwiatek:
a to w końcu KIM jeszcze była Andaluzja? Esencją?
Isabelle była jeszcze Czoko  😉
a Sahara?

Czyli Andaluzja byla Czoko i Esencją? ale jaja.
i jeszcze Saharą  🤣
zapomnieliście o ESENCJA POWRACA <3

edit:
i 542703740273 innych wcieleniach 😂
i nie wiem po co to... po kiego grzyba komuś pierdyliard kont?
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
28 sierpnia 2014 12:03
no po to, żeby się nie nudzić  🤣  ciekawe jak tam idzie jej budowa stajni z mini padoczkami  😎
Niech żyją pierdylionowe wcielenia i osobowości 😀

Miało dziś nie być personalnie, ale muszę i powtórzę pewnie za innymi - Facella. Facella mnie wkurza  😎
bo po kolei jej konta były banowane więc zakładała nowe 🙂
In.   tęczowy kucyk <3
28 sierpnia 2014 17:46
Niech żyją pierdylionowe wcielenia i osobowości 😀

Miało dziś nie być personalnie, ale muszę i powtórzę pewnie za innymi - Facella. Facella mnie wkurza  😎

Czy ona w ogole cos potrafi napisac nie jeczac przy tym jaki swiat jest zly i niedobry a ona taka biedna ofiara wszechswiata?
a Ty In. potrafisz coś napisać poza wpadaniem do różnych tematów pokopać, pojechać po kimś? Już baaaardzo dawno nie widziałam nigdzie Twojego "normalnego" postu, który nie byłby wjeżdzaniem do jakiegoś wątku z niemiłym komentarzem. Naprawdę jesteś taka niepozytywna, że tylko negatywy możesz komentować?
[quote author=mundialowa link=topic=785.msg2169968#msg2169968 date=1409223926]
Niech żyją pierdylionowe wcielenia i osobowości 😀

Miało dziś nie być personalnie, ale muszę i powtórzę pewnie za innymi - Facella. Facella mnie wkurza  😎

Czy ona w ogole cos potrafi napisac nie jeczac przy tym jaki swiat jest zly i niedobry a ona taka biedna ofiara wszechswiata?
[/quote]

potrafi, w wątku o foto, nawet potrafi poradzić coś z dobrej woli... popatrz no...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się