kącik zaprzęgowca

BASZNIA   mleczna i deserowa
21 lipca 2014 19:40
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.429910273817612.1073741851.338022989673008&type=1

Fotorelacja z Sierakowa, z Dni Konia.

Między nami mówiąc organizacja....makabra. Nieskromnie trochę, ale ziemia a niebo z Nowym Tomyślem.
Właśnie na TVN lecą "Ugotowani". Wśród uczestników Iza. Iza jest wróżką i zajmuje się powożeniem. Przyznawać się dziewczyny, która to z Was?  😉 Ja bym chciał tych racuchów spróbować i tej sałatki z wędzoną fetą.  😉
Właśnie na TVN lecą "Ugotowani". Wśród uczestników Iza. Iza jest wróżką i zajmuje się powożeniem. Przyznawać się dziewczyny, która to z Was?  😉 Ja bym chciał tych racuchów spróbować i tej sałatki z wędzoną fetą.  😉

Misiek69 oczywiście na bryczce 🙂
No pewnie!!! Jak można inaczej?  🤣
Jako, że panuje tu straszne milczenie postanowiłem się pochwalić nowym nabytkiem 🙂
Ładniusia! Gratulacje.
konik123 jest możliwość, żeby przesunąć siedzenie powożącego na środek ?
konik123 jest możliwość, żeby przesunąć siedzenie powożącego na środek ?

jasne 🙂
Misiek69 dziękuję  🤣
konik123 fajna bryka ! meldujemy że Twoja 'stara' sprawuje się bardzo dobrze 🙂 Ślązaczki nie mają z nią problemów 🙂

nie próbowaliśmy jej jeszcze w parze ale wszystko przed nami 🙂



Bardzo się cieszę, że jesteście zadowoleni 🙂 to naprawdę porządny sprzęt 🙂 chyba z rok dojrzewała we mnie decyzja żeby ją sprzedać 🙁  poszalałem z bajerkami w nowej i też dużo lżejsza nie wyszła.... ale ma miekkie koła  🙂 jak bedą testy w parze, to poproszę foty 🙂
Odznaka powożenia 17-18 wrzesnia w Stadninie Koni Szymanów 🙂
konik123 A ty masz już zdjęcia całego zestawu? 🙂
konik123 A ty masz już zdjęcia całego zestawu? 🙂

takie na szybko z telefonu 🙂 koń trochę jak ....... no pięknie  😉  wygląda  🙂
Perspektywa trochę zaburzona, ale ładnie jest. Zestawik prezentuje się GIT!!
Perspektywa trochę zaburzona, ale ładnie jest. Zestawik prezentuje się GIT!!

I jeździ fajnie, trochę skrzypią tylne wahacze ale podobno musi się dotrzeć..... zobaczymy  🙂
pełen zestaw  😉
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
22 sierpnia 2014 08:06
Co to za uprząż ?
Co to za uprząż ?

Andersz Pleszew
elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
22 sierpnia 2014 13:20
Bardzo ładnie się prezentuje, czy jesteś zadowolony ?
Bardzo ładnie się prezentuje, czy jesteś zadowolony ?

Dzięki  😀
Jasne. mam ją 5 lat, jeżdżę sobie dla zabawy 2-3 razy w tygodniu, w różnych warunkach, pastuję..... wstyd się przyznać co 4-5mcy. a wygląda całkiem nieźle. jedynie natylnik od wewnątrz się wytarł,  nie ma dziur tylko widać że pracuje  🙂
Kto był na Mistrzostwach Europy juniorków i Międzynarodowych singli Książ w miniony weekend ?
Impreza bardzo udana. Poziom bardzo wysoki, Europa przybyła licznie.  90 zaprzęgów! Było na co popatrzeć ,szczególnie poniaki w maratonie wymiatały aż miło.
Oczywiście Kwiatki wygrali międzynarodowe.
No i nasi młodzieżowcy spisali się dzielnie - trzy medale !!! Szkoda, że jakoś tak mało się pisze o tym sukcesie 🙁
Hej.  Pewnie przewinął się już tu ten temat, ale nie mogę odnaleźć - napiszcie mi proszę co z dokumentów jako luzak na bryczce potrzebuje, żeby startować? :kwiatek:
saganek Ja luzakowałam i w mniejszych, i w międzynarodowych i nikt mnie i żadne dokumenty nie pytał. Jedyne co to moje imię i nazwisko do zgłoszenia. Tak od siebie to tylko dodam, że ubezpieczenie się przydaje 😉
No tak, ale podobno od tego roku się to zmieniło... Trzeba opłacić składki- licencje, przejść się do sportowego lekarza ... no nic jutro przewertuję strony PZJu.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych (ja ze swoim koniem dopiero raczkujemy w temacie).
Chciałam kupić uprząż dla swojego konia. Jeździmy w zaprzęgu dla zabawy mocno rekreacyjnie stąd chciałabym aby uprząż była w miarę nie droga i w miarę dobrej jakości. Wiem, że nie kupię jakości daw-maga za tysiąc zł. ale chciałabym wypośrodkować coś fajnego i dobrego w niezłej cenie.
Napiszcie mi proszę czy w ogóle tą uprząż : http://allegro.pl/uprzaz-szorowa-szory-konna-bryczka-singiel-konia-i4551628771.html brać pod uwagę albo coś od tego sprzedawcy http://allegro.pl/uprzaz-singlowa-roz-full-jedyna-w-polsce-i4549536210.html ?
Najbardziej chciałabym kupić jakiegoś używanego daw-maga albo Andersz Pleszew za 2 czy 2,5 tys ale strasznie ciężko jest takie znaleźć.
Jeśli szukasz czegoś w cenie ok. 2,5 koła to już lepiej dołóż jeszcze 500 i kup nową biothanową uprząż Ardena. Ja jej używam i sprawuje się super. Jest bardzo wygodna, łatwa w czyszczeniu i estetyczna. Polecam gorąco.
Mam pytanie do bardziej doświadczonych (ja ze swoim koniem dopiero raczkujemy w temacie).
Chciałam kupić uprząż dla swojego konia. Jeździmy w zaprzęgu dla zabawy mocno rekreacyjnie stąd chciałabym aby uprząż była w miarę nie droga i w miarę dobrej jakości. Wiem, że nie kupię jakości daw-maga za tysiąc zł. ale chciałabym wypośrodkować coś fajnego i dobrego w niezłej cenie.
Napiszcie mi proszę czy w ogóle tą uprząż : http://allegro.pl/uprzaz-szorowa-szory-konna-bryczka-singiel-konia-i4551628771.html brać pod uwagę albo coś od tego sprzedawcy http://allegro.pl/uprzaz-singlowa-roz-full-jedyna-w-polsce-i4549536210.html ?
Najbardziej chciałabym kupić jakiegoś używanego daw-maga albo Andersz Pleszew za 2 czy 2,5 tys ale strasznie ciężko jest takie znaleźć.


Ta pierwsza to nie mam pojęcia,nie widziałem. Drugą miałem w ręku  zrobiona z gównolitu 😤 wygląda marnie,  wykonana jest nie ze skory, a z mielonki skórzanej. Daj sobie spokój. Chcesz zaoszczędzić to kup dobrą roboczą koło 1500- 2tys wyjdzie, nie będzie tak piekna, ale posłuży latami.
Misiek ja dzwoniłem nie tak dawno do Ardena i wycenili mi na 2780 na mojego dziada 🙂 czyli warto poczekać.
Misia997 Pamiętaj że szory pracują w cięzkich warunkach, pot, deszcz, kurz a i przechowywane nie są w domowej szafie 🙂 gorszej jakości skóra nie daje rady 🙁 a mielonka to już totalne nieporozumienie.
Dzięki za info.
konik123 a mógł byś wrzucić jakiś link do takich szorów roboczych dobrej jakości w powyższej kwocie. Zupełnie nie wiem jak takie szory szukać.
Cały czas wyrzuca mi w google piękne szory wyjazdowe tylko cena od 800 zł do 6500 zł  😉
poszło na PW
Witam,
Czy mógłby mi ktoś podać numer telefonu do Pana J. Święcickiego z Książa? Bardzo proszę o info na priv.
z góry dzięki!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się