Końska rewia mody cz. VIII (2014)

Brzask hahhahah i mam dobry humor na cały dzień 😀 zachciało mi się frytków  😜  ja bardziej podziwiam tego konia - za to co ma na głowie 😀 z moimi końmi by nie przeszło.. 😀
wątek zamknięty
Cześć revoltowicze! Dołączam do tej cieszącej się wielką sławą i radością grupy 😀
Od dawien dawna poluję na czaprak zebrę (ale taką ładną).
Zdobyłam takową, jednak nie podoba mi się może ktoś z Was wie gdzie kupić ładniutką zeberkę?
Wstawiam niewyraźne zdjęcie tej, którą już mam

wątek zamknięty
budlejowe_love aaaa to od Ciebie go kupiłam! :kwiatek: Czyli już lamówka nie będzie potrzebna 😁

Dzisiejsza Blood w banana i blue :kwiatek: Chyba zemdleję, znów mi dziś padł aparat .. po 20 zdjęciach i to jak przebrałam koninkę w hibiscusa 😵 wybaczcie jakość, w ogóle sposób ich robienia 😵 już chyba wolę robić fotki kalkulatorem, niż tym czymś ... 😂 no i dobrego fotografa mi trzeba 😁



edit: spacja
wątek zamknięty
lalasatan, zakochałam się.  😍
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 sierpnia 2014 19:37
Brzask, hahahahaha 😂 I te frytki na kopytkach 😜

srokate, no to się wyjaśniło 🙂 W Blue przepięknie 🙂
wątek zamknięty
Brzask , kaloszki są najlepsze  😍 😀

Ja się zachwycam brillantami blue i hibiscus, są nieziemskie. Ciężko oddać ich piękno, zwłaszcza blue, bo o ile hibiscus jest bardzo ładny, o tyle niebieski na żywo jest niesamowity 🙂

wątek zamknięty
srokate, w bananie super!

Capri super fajny odcień!
wątek zamknięty
srokate, cudnie w obydwu!
szkoda, ze nie mieszkasz bliżej, to bym wam chętnie machnęła jakieś amatorskie szmatofoty 😉
Burza, prawda? ekstra jest 😀
Ratana, brillanty rzeczywiście łapią za oko, szkoda tylko, ze tak szybko się szmacą 🙁
wątek zamknięty
harja, super, naprawdę ładny miętus, na zimę czad!
Edit- to w prawym dolnym rogu to polar?  💘
wątek zamknięty
Tak wygląda, ale ręki sobie uciąć nie dam 😉 Kantarów za to nie widzę jakoś. Może oślepłam od tych niebieskości 😉
Ale się cieszę, że już z uporem maniaka nie muszę szukać używanego minta ze starej kolekcji! :-P
wątek zamknięty
harja, kantary do przewidzenia, zresztą w torbie chyba widać kawałek z futrem 🙂
wątek zamknięty
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
29 sierpnia 2014 22:43
hajra, Burza, żebyście już więcej nie musiały wyszukiwać szczegółów 🙂

Reitsport Klawunde
wątek zamknięty
brązowy big square fajny!
wątek zamknięty
Monoc, dzięki! 😀 podoba się ta kolekcja, oj podoba...
wątek zamknięty
harja to prawda, ale łudzę się, że te "błyszczące" będą żyły dłuzej... 🙂
z tej nowej kolekcji polopady są ok, reszta jakos do mnie nie przemawia...
wątek zamknięty
No jednak z nowej kolekcji podoba mi się absolutnie wszystko  😍. Co nie zmienia faktu, że niczego nie potrzebuję.  😁 Uf. No chyba, że torbę na szczotki, ale niebieska nie pasuje do bordowych szczotek. Ufffff.  😜
wątek zamknięty
Dużo bardzo fajnych szmatek dla szmatowych 'klasyków' 😀

Edit- Twopart rewelacyjny! Plus polopady striped, czuję że będzie na nie szał 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 sierpnia 2014 07:56
Uff, kompletnie nie moje kolory - tylko dralon będzie mój, bo podobał mi się mój koń w starej wersji Deepblue/Nougat 🙂
wątek zamknięty
harja, dzięki! (:

Mi się nowa kolekcja bardzo podoba, ale ja już chyba wyleczyłam się z tych wszystkich, szalonych kolorów, więc te trafiają całkowicie w mój gust - granatowy cotton i brązowy big square chyba zawitają w garderobie mojego konia 😁
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
30 sierpnia 2014 10:33
Brillanty super. 🙂
wątek zamknięty
brązowy big square fajny!

potwierdzam, gwiazdka niedlugo dam rodzinie link, niech prezenty z tej strony wybierają 😀D
wątek zamknięty
Co do nowej kolekcji to polo pady w paski będą na pewno moje i derka w paski  😁 kolorystyka fajna ale mnie nie porwała.

Dzisiejszy Ed z zawodów w komplecie Nici 2012  😍
wątek zamknięty
srokate, cudnie w obydwu!
szkoda, ze nie mieszkasz bliżej, to bym wam chętnie machnęła jakieś amatorskie szmatofoty 😉


dziękujemy i zapraszam do siebie w każdej chwili 😎
dziś ok 19 stajnia także cyknę coś z hibiscusem 😅
wątek zamknięty
Offtop: Srokata - gdzie jezdzisz w zachpom?🙂
wątek zamknięty
dairoxroxi, ale mu pięknie w pasiaku!
srokate, dziękuję za zaproszenie 😉 w zach-pom zdarzało mi się być w stajni w okolicach Szczecina, to twoje rejony może? 😉
przepraszam za OT :kwiatek:
wątek zamknięty
faith, harja jeździłam w Budzistowie i Białokurach, teraz z kobyłką stoimy w Korzystnie obok Grzybowa. Do Szczecina troszkę mam, jestem z Kołobrzegu  😉
wątek zamknięty
dairoxroxi, ładnie, efekt psują tylko wystające podkładki. To taki kolor padu, że chyba żadne owijki nie pasują tak do końca co?

Mój Najczęściej Ciorany Nr1- Caball Master fuksjowy w lepszej jakościowo odsłonie. Ten model leży jak druga skóra, już chyba nie zgrzeszę Imperialem 🙂
wątek zamknięty
Burza, ja widzę tu tylko futro. Jest FUTRO, trochę padu, ale zaraz znów widzę FUTRO.
wątek zamknięty
Zuzu., co widzisz?  😁
wątek zamknięty
Burza, róż na gniadych bardzo mi się podoba! I przy okazji żeby zostać w temacie różu podrzucam swojego dzieciaka w komplecie Berry z Cofee-Berry-Apricot 🙂 Wreszcie dorobił się jakiejś przyzwoitej szmato-fotki, bo niestety zwykle każda próba zrobienia mu ładnego zdjęcia kończy się wycieczką w stronę pańci  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.