szkółki jeździeckie, rekreacja w okolicach Warszawy, Warszawa

Cóż, może Ty miałaś to szczęście i ten zaszczyt, że tylko te max. 2 treningi zostały odwołane, ale nie ma tego złego co na dobre nie wyszło. W perspektywie czasu zdążyłam zauważyć, że każdej ze stron wyszło to na dobre, bo dzięki temu, że podjęłam etap samouka i koń zaczął lepiej chodzić, ja lepiej siedzieć, także od razu cały obrazek prezentował się korzystniej 😉.
Warto nadmienić, że właścicielka chyba nie zdaje sobie sprawy, że swoją osobą i swoim zachowaniem reprezentuje stajnię, robiąc jednocześnie całkiem dobrą antyreklamę, w momencie kiedy do obiektu przyjeżdża osoba z zewnątrz i przygląda się sytuacji z boku. Potem powstaje obraz obiektu w głowie człowieka, niekorzystna opinia, które odbierane są z kolosalnym oburzeniem.
W imieniu 3 pensjonariuszy,  którzy stają w wierzbowym gaju juz 3 lata powiem  tak: z tego co wiem współpraca z Tobą była naprawdę trudna, byłyśmy świadkiem rozmowy kiedy to właścicielka stajni wprost powiedziała Ci ze współpraca z osobą taka jak ty nie ma najmniejszego sensu, nikt nie ukrywał ze Twój charakter negatywnie wpływał na atmosferę w tej stajni oraz ze współpraca z Tobą  jest naprawdę ciężka.  Sam fakt tego ze potrafiłas przy mnie obgadywac osoby które są mi bliske świadczy  o tym w jaki sposób traktujesz innych. Znam właścicielkę stajni praktycznie od powstania tego klubu i jest to osoba która szybko mówi to co myśli i znacznie ułatwia to współpracę, mimo że mówiono Ci ze ta współpraca nie ma sensu to i tak w to brnelas  robiąc na złość innym. Kiedy ktoś wprowadzał by w mojej firmie taki zamęt sial plotki i wszystkich nastawial przeciwko mnie też bym pozbyla się takiej osoby. Mi nic nigdy nie zrobiłaś starałam się żyć ze wszystkimi dobrze ale post wypisane na forum po tym co się stało to dla mnie szczyt świadczący o niedojrzałosci i nie mogę patrzeć obojętnie na to jak ktoś obsmarowuje mają stajnie publicznie a wiem ze to nie stajnia zawiniła. SZCZERZE POLECAM WIERZBY GAJ DLA OSÓB KTÓRE SĄ OK wobec INNYCH! Stoję tu od powstania klubu i jestem bardzo zadowolona a właścicielka to osoba dbając o dobro konia nade wszystko.
otaris, wybacz, ale jesteś ostatnią osobą, która może mi zwracać uwagę, a o niedojrzałości świadczy fakt, że spraw skierowanych personalnie do JEDNEJ osoby nie potrafisz rozwiązać na priv.
Zauważ jednak, że jestem 9-tym z kolei dzierżawcą, który ze stajni odszedł w tak krótkim czasie. Nie sądzisz, że to o czymś świadczy?
Nawiasem jesteś chyba ostatnią osobą, która powinna mi zwracać uwagę na jak to stwierdziłaś 'obgadywanie ludzi', bo sama chyba coś o tym wiesz 😉. Innych traktuję tak, jak sobie na to zasłużyli i z takim szacunkiem, jaki otrzymałam od drugiej strony 😉. Nie jestem święta, nikt nie jest, a brnęłam w to dalej z nadzieją, zmieniając swoje podejście o 180 stopni, że cokolwiek uda się zmienić. Niestety bezskutecznie, mimo moich usilnych prób, nie zauważyłam zaangażowania od drugiej strony. Klient to Klient, pracuję w korporacji i nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś podobnym, pozdrawiam 🙂
Pcheeczka   Wodze w dłoń i na koń!
30 sierpnia 2014 21:23
Ja jako właścicielka innego konia trzymanego w Wierzbowym Gaju również bym chciała go polecić.  Warunki  są świetne, treningi systematyczne. . Nie mam się do czego przyczepić 🙂 A wspomnę że konia trzymam tam już 2 lata 😉
Stoję w wierzbowym gaju już 3 lata i do tej pory nie mam stajni ani właściciele nic do zarzucenia Twoje zachowanie jest śmieszne.  Piszesz na forum publicznym rzeczy nie całkowicie zgodne z prawdą.  Wszystkie twoje słowa należałoby przesiać przez sito. Obradujesz ludzi jesteś fałszywa osobą która w oczy się śmieje a za plecami obraduje krytykujesz innych tylko nie siebie. Taka osoba nie jest w żadnym środowisku dobrze widziana wiec nie dziw się czemu współpraca z tobą była wyjątkowo trudna.  Wielokrotnie widziałam Twoje jazdy na koniu i nie były one mile dla oka nie jestem w stanie znieść gdy ktoś wyrywa się na koniu. Przed napisaniem takich postów powinnaś się zastanowić. Właścicielka stajni jest osobą ugodowa i nie ma spraw w których nie można się dogadać wszystkich warunków umowy dotrzymuje o każdego konia traktuje jak swojego wyjątkowego gdy z moim koniem się coś działo zawsze byłam o tym informowania i zawsze go do doglądała. A stoję tu naprawdę długo praktycznie od samego powstania klubu i mam pewne rozeznanie w tutejszym życiu. Właścicielka jest osobą sympatyczna jest wiele spraw za które jestem jej serdecznie wdzięczna. W sytuacji gdy mój kon był dysfunkcji z chęcią udostępniła mi własne konie na wyjazdy w teren dla mnie i dla moich znajomych.

Polecam wierzbowy gaj dla osób które są uczciwe i w porządku wobec innych ludzi

Ludzie traktują nas tak jak my ich traktujemy. 
ruda12345, jak już coś robię i w coś brnę, nie widzę sensu, żeby przedstawiać faktów, które mijają się z prawdą. Nie od dziś wiadomo, że w stajni krążą plotki, które zazwyczaj tworzy 'zarząd' 😉. Decydując się na dzierżawę przychodziłam z super nastawieniem, pierwszy miesiąc przebiegł dokładnie tak jak sobie wyobrażałam, byłam jedną z bardziej zadowolonych dzierżawców. Moje nastawienie/zachowanie się nie zmieniło, z czasem atmosfera w stajni ulegała stopniowemu pogorszeniu. Zapewne gdybym nie była kimś o cholernie silnej psychice, to zapewne wylądowałabym na jakimś oddziale zamkniętym w szpitalu psychiatrycznym, bo tak jak napisała Pialotta, to co działo się i to co dzieje się, przechodzi ludzkie wyobrażenia. Gdyby faktycznie w stajni panowałaby zdrowa atmosfera, nikt nie miałby problemów z komunikacją między sobą, bo daję słowo, że osobiście robiłam wszystko ze swojej strony, by uniknąć kolejnej sprzeczki. Jak wspomniałam wcześniej, kilkakrotnie byłam przepraszana za bezpodstawne, ostre oskarżenia skierowane w moją stronę, mające przeróżne podłoże. Zdaję sobie sprawę z tego, że każdy może mieć zły dzień, bo samej mnie takowe się zdarzają, ale jeżeli powtarza się to 3ci, 4ty raz w ciągu kilkunastu dni, to chyba jednak drobna przesada 😉.
Całkiem możliwe, że pensjonariusze traktowani są na innych zasadach, z tego co czytam faktycznie może tak być, dlatego na ten temat złego słowa powiedzieć nie mogę, bo sytuacja nie jest mi znana, ale pamiętajcie, że to wątek nie o pensjonatach 😉. Jeżeli jednak chodzi o dzierżawę to na swoich doświadczeniach przekonałam się, że po prostu nie warto szargać swoich nerwów, tracić pieniędzy i cennego czasu. To forum, każdy ma prawo do wystawienia własnej opinii, a jak wspomniałam, jeżeli ktoś ma tę odwagę to zazwyczaj dobre wychowanie i kultura mówią, żeby sytuacje skierowane personalnie do jednej osoby, kierować do niej osobiście. Dziewczyny, trochę więcej kultury, szacunku i dystansu 😉
Mi się kojarzy tomi tez jest ciężko uwierzyć bo tyle razy słyszałam o wierzbowym gaju w super latywach. Bardzo zależało mi żeby przyjechać ale zawsze mi było nie po drodze a kiedy już mieszkałam w wolominskim znalazłam lepszą,  spokojniejsza,  prywatną stajnie bo jednak szczerze mówiąc nie lubię jak jest multum osób. Jedna z sióstr zaprosiła mnie na fejsa, rozmawialiśmy, wydała mi się ok. Bezpośrednio jednak nie. Osobiście rozmawiałam za to z revoltowiczka lata temu,  kiedy obie zaczynalysmy jeździć i wtedy nie było szans na dogadanie się między sobą. Czasy się zmieniły, wydoroslalysmy i po tym co powiedziała,  jak odbywały się do niej właścicielki.. Brak słów.
Skoro tyle osób odeszło, ciekawi mnie ze nikt nie słyszał z Was w jaki sposób mówiły one do niej, że rzygać się chce jak myślą o niej? A nie myślą tak kiedy się pieniądze bierze? Nie chce się wypowiadać o stajni której nie znam w taki sposób - jednak jeśli rzeczywiście takie zachowanie było wobec klienta to przykro mi świadczy jedynie o braku profesjonalizmu. Krzyki, wyzlosliwianie się na innych osobach? Niedopuszczalne. Po prostu kpina. Powtarzam, jeśli to prawda to ciesze się, że nie trafiłam do wierzbowego. Uważam stajnie za dobrą, nawet pp zdjęciach da się ocenić ze jest infrastruktura, można jeździć i się szkolić, są możliwości. Miejsce z potencjałem, nie ma lepszej stajni w tych okolicach bo co? Stajnia u Rozwoda,  Humorek? Jeśli nie znalazlabym tego konia, którego mam, tej osoby z którą jeżdżę pewnie i ja bym trafiła do WG.
Serio ? Jestem kolejnym przykładem zjechania w WG . Na początku fajnie a potem jakieś dzikie podejrzenia i wmawianie czegoś czego nie powiedziałam... Popieram revoltowiczke to stajnia do której nigdy ani bym nie wstawiła konia a napewno bym nie wydzierżawiła - nie ufam właścicielce ani nikomu kto do tamtego zakłamanego , przesiąkniętego plotami towarzystwa należy , MOIM SKROMNYM ZDANIEM SZKODA CZASU I HAJSU WOKÓŁ, KTÓREGO CAŁY INTERES SIE KRĘCI - Pozdrawiam
No to już grubo się dzieje. Coś musi być na rzeczy skoro jest tyle negatywnych opinii. Każda właściwie mówi o tym samym.

NataliaH96, to może opisz swoją sytuację bliżej skoro wszystko jak mówisz wokół "hajsu" się kręci zwłaszcza że Tobie została zaproponowana darmowa jazda. Ale osoby chcące poznać sytuacje bliżej zapraszam na pw bo jak już kiedyś napisałam forum to nie miejsce na wyjaśnianie spraw osobistych. Każdy kij ma dwa końce, co do Revoltowiczki pragnę nadmienić iż to ja zrezygnowałam ze współpracy z nią, a z jakich powodów ona i ja doskonale wiemy. Chętnych zainteresowanych zapraszam w odwiedziny.
SPROSTOWANIE:
Dzięki Beacie (revoltowiczka) , i jej ciągłym namowom do tego aby dodać negatywny komentarz na temat WG , napisała do mnie właścicielka stajni . Okazało sie że cały konflikt wypłyną nie od kogo innego jak od Beaty . Dziękuje Ci bardzo za zniszczenie mojej współpracy i zmarnowanie 2 miesięcy tylko dlatego , że miałaś taki kaprys - chciałabym abyście nie dali sie tak jak ja i wiele innych osób omamić bajkom jakie opowiada ta dziewczyna , jest fałszywa i potrafi strasznie namieszać . Przepraszam , za negatywny komentarz i powiem Wam jedno - NIGDY ALE TO NIGDY NIE SŁUCHAJCIE SIE INNYCH - przyjedźcie - zobaczcie - oceńcie . Zapraszam do WG !
MOIM SKROMNYM ZDANIEM SZKODA CZASU I HAJSU WOKÓŁ, KTÓREGO CAŁY INTERES SIE KRĘCI - Pozdrawiam


SPROSTOWANIE:
NIGDY ALE TO NIGDY NIE SŁUCHAJCIE SIE INNYCH - przyjedźcie - zobaczcie - oceńcie . Zapraszam do WG !


NataliaH96, aktualnie to Ty robisz największe zamieszanie i zdecyduj się jaką postawę sobą reprezentujesz, bo wypowiadamy się na temat stajni - w końcu do tego służy forum. Nie chcę cytować tego co pisałaś, bo to nie o to w tym chodzi, jednak na przyszłość proszę przemyśl, by dobrze dobierać swoje słowa. Tyle ode mnie na obecną chwilę, wracając do tematu WG - w imieniu swoim i osób, które odeszły - cóż, do postu nie skłoniłyby nas plotki mijające się z prawdą, bo nie w tym nasz cel. Szkoda jednak, że ocena stajni przeobraziła się w atak personalny, życzę na przyszłość więcej odwagi, ku temu by powiedzieć coś prosto w twarz 🙂
Nie rośmieszaj mnie - jak chcesz to i w twarz mogę Ci powiedzieć co myślę 🙂
Pozatym kochaniutka jakbyś nie wiedziała to ośrodek jeździecki składa się NIE TYLKO z budynku ale również ludzi , którzy tworzą pewną atmosferę , atmosfera w WG jest świetna i może nie byłoby tematu ani tej dyskusji gdyby nie osoba panosząca swoje herezje jak wirus . Jesteś zakłamaną , nie znającą żadnych zasad moralności dziewczyną na której temat szkoda słów - jedyne co moge to splunąć bo tyle mam do powiedzenia w ramach wdzięczności za to co naopowiadałaś właścicielce stajni .
Pozatym przestań sie nad sobą użalać bo ktoś sie na Tobie poznał - straszne no wyszły Twoje kłamstwa i co teraz ? Ludzie będą wiedzieli jak potrafisz namącić i spieprzyć wszystko na czym komuś zależy ?
Najlepsze co możesz zrobić w tej sytuacji to w końcu zamknąć tą krzywą jadaczke i nie pogrążać się bo i tak większość z tego co widzę to wie o Tobie wystarczająco dużo Panno idealna .
I prosze Cie nie prubój teraz na mnie zwalić winę robienia zamieszania bo jesteś w tym mistrzem i szczerze mówiąc bedzie bardzo cieżko cie przebić 😉 nie odwracaj już kota do góry ogonem bo z każdą wypowiedzią robisz sie coraz bardziej żałosna hehe noi oczywiście bardzo cie prosze żebyś wiecej nie zawracała dupy bo wyobraź sobie , że właścicielka ma lepsze rzeczy do roboty niz przejmowanie sie Tobą i Twoimi kłamstwami .
Medal dla Ciebie kłamczucho - mam nadzieje , że każdy kto to czyta juz wie kto był przyczyną złych chwil w WG - tej osoby juz nie ma wiec nie ma również problemu - ZAPRASZAM SERDECZNIE !
Wiesz, chętnie podjęłabym z Tobą dalsze rozmowy,  ale obie wiemy, że poziom wypowiedzi jaki sobą reprezentujesz jest smieszny, brak mi czasu i ochoty na podejmowanie dalszych dyskusji 😉. Brak Ci honoru, pokory, wychowania i KULTURY. Trochę podrosniesz i przyznasz rację starszej kolezance 😉. Usatysfakcjonowana, osiągając swoj cel, na obecną chwilę rezygnuje z prowadzenia dalszych rozmów, ktore doszły do momentu, kiedy do niczego nie prowadzą. Pozdrawiam raz jeszcze, mam nadzieję ze nikt więcej nie bedzie musial przekonac sie na wlasnej skorze dlaczego temat zostal poruszony przeze mnie w taki sposob.
Strasza koleżanka powiadasz ? No ciekawe , po pierwsze nie przypominam sobie żebyśmy były KOLEŻANKAMI , a po drugie Twój przypadek idealnie świadczy o tym , że nie wiek świadczy o człowieku . Gdybyś była tak jak mówisz strasza i mądrzejsza to może nie bawiłabyś sie w plotki i wymyślanie bajek 😉 honor , pokora i kultura - no to teraz wgl pojechałaś - wiesz wgl co oznaczają te słowa ? A może mam ci poszukać w słowniku ? Poprzeglądaj kierunki na uczelniach moze znajdziesz "DEWOCIARSTWO ZAWODOWE " - tam z pewnością sobie poradzisz i nie będziesz potrzebowała aby ktoś za Ciebie pisał poprawki np MŁODSI z angielskiego
A Wy czasem nie powinnyście już iść do szkoły? Zaraz rozpoczęcie roku. Brzydko wygląda spóźnienie w pierwszy dzień, pierwszej klasy gimnazjum....
Natalia, z całym szacunkiem ale rozmawiałaś z właścicielką i momentalnie zmieniłaś zdanie? Ciekawe co Ci powiedziała, co obiecała 😉
Trochę to dziwne, chyba bez sensu w ogóle zaczelas pisać skoro tak łatwo wpłynąć na ciebie. Najpierw revoltowiczka cię namówił, teraz Ruffian.
Swoje zdanie masz? Niepoważne cyrki ktoś tutaj urządza.
NataliaH96,  Prawda jest taka że jesteś również mało wiarygodną stroną w tym sporze. Raz nie szczędzisz słów na jednej stronie sporu, za chwilę, w kolejnym poście zmieniasz swoje nastawienie o 180 stopni. Wygląda to tak jakbyś nie miała własnego rozumu, tylko pisała to co ktoś Ci kazał, a sama nie umiesz pomyśleć.  Ile Ty masz lat? Samodzielnie myśleć uczą na początku edukacji...

Żeby nie było, nie mówię też, że revoltowiczka., ma rację, bo sytuacji w ogóle nie znam i nie wnikam.

Czytam wasze wpisy jako osoba nie znająca zupełnie tej stajni , ale już szczerze mówiąc odechciewa się tego czytać, bo o ile na początku ktoś podawał argumenty, potem już niestety tylko wyzwiska i epitety.
Akurat w tej sytuacji miałam prawo zmienić zdanie - nie znacie - nie oceniajcie a "pociski " są na poziomie równym zero .
nie znacie - nie oceniajcie

Jeśli decydujesz się na pisanie czegoś publicznie to decydujesz się też na to, że będzie to ocenione. A ocena będzie na podstawie tego co i jak napisałaś. Póki co nic pozytywnego w tym nie ma.

Przepraszam, nie wytrzymałam.

Może jako podsumowanie (i mam nadzieję zakończenie) tej dyskusji przytoczę powiedzenie:

Prawda zawsze leży gdzieś pośrodku.
Znajomej córka lat 13, po powrocie z obozu jeździeckiego jest miszczem świata jazd w teren i szukam stajni prowadzącej rekreację KONIECZNIE z jazdami po lesie... Puszcza Kampinoska wchodzi w grę. Nie wiem jaki naprawdę jest poziom jeździecki dziewczynki, więc sensowny instruktor byłby wskazany. Stanisławów albo HorseWorks jeżdżą w teren? Czy stajnia Masta ma rekreację? Albo Zaborów? Czy w stajni w Korfowem poprowadzą jazdę dla dziecka?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
01 września 2014 11:17
Small Bridge , stanisławów jezdzi w teren, i ma bezpośredni dojazd do lasu.

HW jeśli jezdzą w tereny to mają bardzo słaby dojazd do lasu 30min do samego lasu przez drogę asfaltową na przykład.
Zaborów na rekreację.
A Wy czasem nie powinnyście już iść do szkoły? Zaraz rozpoczęcie roku. Brzydko wygląda spóźnienie w pierwszy dzień, pierwszej klasy gimnazjum....


Przepraszam, że nie w temacie, ale musiałam! Misiek69, jesteś moim Mistrzem!  🤣 Dobry humor na cały tydzień gwarantowany 🙂
Wydaje mi się że jeżeli chodzi o panią revoltowiczke wchodzi w grę urażona duma.  Dziewucha arogancka,  niemiła i wyniosła.  To raczej do niej i  jej odzywek trzeba było się przyzwyczajać- nie do właścicielki. Nic dziwnego że żaden pensjonariusz/ dzierzawca nie ofiarował jej pomocy odnośnie dojazdu. Wręcz przeciwnie, mając trzy wolne miejsca nikt nie miał ochoty spędzać z nią czasu. Z tąd właśnie wynikały jej problemy z rzekomym 2,5 h dojazdem do stajni. Atmosfera w stajni zawsze była rewelacyjna, do czasu pojawienia się wyżej wymienionej pani. Odejście dzierzawcow nie do końca wiązało się z rzekomymi problemami z właścicielką.  Moim zdaniem ogromny wpływ miała stworzona przez revoltowiczke konwersacja na fb- jednym zdaniem stworzyła grupowa nagonke na właściciela i doszukiwala się wyolbrzymionych problemów.  Podsumowując: dziewczyna żyje internetem- volta,  facebook, męczyła ciągłymi wiadomościami każdego kto nie miał jej ochoty odpisywać. Obsmarowujac stajnie chyba nie zdaje sobie sprawy ze sama robi sobie antyreklame.  Jak najbardziej polecam wierzbowy gaj: ludzie mili
i pomocni, konie z potencjałem a ceny nie wysokie 🙂
a o kulturze osobistej Revoltowiczka powinna mieć najmniej do powiedzenia ponieważ w  sytuacji gdy niechcący niedoświadczony jeździec zajechał jej drogę  usłyszał wiązankę "patrz kurw* gdzie jedziesz, ja pierd***. Pojeban* jesteś?!". KLĘKAJCIE NARODY I USTĘPUJCIE MIEJSCA pani B.  🙇 zero szacunku dla osób od siebie starszych, bezczelna dziewczyna.
edytuj posty
Eeee... mozecie przejsc sobie na priv? Kłóćcie sie po cichu, a nie na forum. Po co rozgrzebywac takie sprawy? Nie lepiej kulturalnie? Revoltowiczka w pierwszym poście napisała, co się jej nie podoba (ma prawo) kolejna osoba moze napisac w obronie, co się jej tam podoba... i na tym koniec... stajnia nie ucierpi, jesli sie tematu nie bedzie maglowało. Mysle, ze dla właścicielki stajni to tez nie jest przyjemne... zajmijcie się szkołą, jazdą konną, układaniem puzzli... a na forum więcej kultury, bo dolewacie tylko niepotrzebnie oliwy do ognia.
To prawda ze panna Beata jest osoba ciezka i ma pretensje do kazdego i sama uwaza sie za boga.Zarowno pod wzgledem jezdzieckim jak i osobowym.
Ludzi traktuje jak gowno.

Poprzedni dzierzawcy tez mieli z nia klopoty dlatego tak czesto zmienia konie.

Szukam dobrego instruktora dla dwójki początkujących dorosłych w Warszawie, najlepiej okolice Ursynowa, Piaseczna itp.
Czy możecie kogoś polecić? Najbardziej zależy nam na jakości szkolenia.
marb1208, Stajnia Wilanów . Indywidualne podejście do każdego.😉
Cześć  😉
Czy ktoś orientuje się czy Akademia Jazdy Konnej ABC w Warszawie prowadzi zajęcia dla studentów SGGW czy to oddzielna stajnia (szkółka)?
Oodzielna instytucja😉acz praktycznie kazdy kogo stac moze probowac skorzystac z jazdy🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się