moda, ciuchy etc...

Diakonka, pierwsza 😉
widziałyście gdzieś podobny szal w zbliżonej kolorystyce? Na jej blogu jest napisane, że szal jest Cubus'a ale u mnie niestety nie mam tego sklepu 🙁

hanexxx O ile się nie mylę widziałam podobny w Reserved z bardzo fajnego materiału.
Znalazłam bluzę, którą widziałam na Quebonafide i tak się cieszę!  💘

naana, aaa *.* gdzie? *.*

edit:
już mam, nie zauważyłam napisu 😁
naana piękna!  Ale cena okropna ;p
Dziewczyny wiecie gdzie kupię tanio suknię ślubną (niekoniecznie ślubną ale białą)?  👀
Pursat   Абсолют чистой крови
06 września 2014 17:11
naana, czy w Twojej rękawy też są takie długie? 😉

edit:



Jedna z ulubionych moich rzeczy. 🙂
Pursat też ją właśnie kupiłam i żałuję, że nie robią jej w rozmiarze xs. Moja ma za długie rękawy i ogólnie mogłaby być ciutkę mniejsza. 😉
Pursat, dopiero zamówiłam i jestem pewna, że rozmiar S na moje 1,66m wzrostu będzie za duży, zwłaszcza za długie będą rękawy, ale jestem w tej bluzie zakochana i mieć muszę.  💘 Długość tej bluzy jest większa niż w koszulce S warszawkiej lali (w której właściwie tonę), więc będzie ciekawie  😀iabeł:
Pursat, ashtray, ile macie wzrostu?  😉

Ja mam 158 cm 😉 Mysle, ze przy Twoim wzroscie S-ka bedzie ok. Dla mnie jest za duza, chociaz nie jest to dla mnie zbyt duzym problemem, bo do rurek albo spodniczki jest ok. Nie lubie sie ubierac w stylu gora + dol obcisle. Bardzo czesto celowo kupuje za duze ubrania (unisex albo meskie). A rekawy zawijam i tez jest ok 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
08 września 2014 09:33
Ja mam 171. Obszerność mi również nie przeszkadza, tylko te rękawy trochę. 😁
Mama mówi, że będę wyglądać jakbym ojcu bluzę zabrała  😂 Ale jak się sama o tym nie przekonam, to chyba nie będę mogła spać. Pisałam do hazel w sprawie XS i sytuacja wygląda tak, że nie dość, że jak wiadomo XS nigdy nie było, to i nie będzie  🤔 Zostaje mi czekać na tą, a w razie czego zwrócić, bo widzę, że nie ma u nich z tym problemu.

na tą też się czaję  😜
Ash, masz jakieś zdjęcie w niej, które mogłabyś mi podesłać na pw lub tu?
[[a]]https://www.mybaze.com/pl/product/54413/torba-bawe%C5%82niana-shopper-szoperka[[a]] 😍
naana oj nie mam, bo kupilam ja niedawno i na razie lezy w szafie i czeka na chlodniejsze dni.
Pursat   Абсолют чистой крови
08 września 2014 13:29
[[a]]https://www.mybaze.com/pl/product/54413/torba-bawe%C5%82niana-shopper-szoperka[[a]] 😍


Fajna!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
09 września 2014 20:04
Płaszcza szukam na zimę. Jako że zakupy doprowadzają mnie do obłędu i głębokiej depresji to pytam.
Generalnie to jak najprostszy, szary, super by było, jakby miał jakąś zawartość wełny. Ciepły tak średnio, mam kurtkę z jakąś tam membraną Supr-tex 5000 (cokolwiek to znaczy) i gdy wepnę do niej polar to często jest mi za ciepło. Więc nie musi być gruby.
taliowany raczeeej nie, bo z tego co przymierzałam- wszystko pięknie, ładnie, ale jak zakładam mój rozmiar 38 to się nie dopnę w cyckach, a wcale dużych nie mam.
do połowy uda max, bo niska jestem 😉
upatrzyłam sobie taki:
[img]http://i6.ztat.net/large/4B/E2/1P/00/1C/11/4BE21P001-C11@14.jpg[/img]
tylko kosztuje te 5 stów (i też nie wiem jak z jego grubością, czy nie za cienki, bo stacjonarnie nie ma w sklepie) a ja wolałabym jednak wydać mniej. widziałyście coś podobnego w nieco niższej cenie?

no i gdzie warto w takich poszukiwaniach po Katowicach, ew. Krakowie się przejść 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 września 2014 07:37
madmaddie, co to za kurtka, w której bywa ci ZA CIEPŁO? Tez chce, jestem strasznymi marzluchem i dodatkowo pracuje na powietrzu (no zima na hali 😉 ) pokaz!
Tez mnie to wlasnie zaciekawilo! 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2014 08:16
dziewczyny, taka: http://www.activsport.eu/product-pol-15919-Kurtka-damska-SELLA-oasis-green-M.html
tylko, że mi jest ogólnie zawsze za ciepło. jak idziemy z uczelni w lutym zjeść coś w czasie okienka, to nie zakładam nic, ciepło mi. w palarni wszyscy marzną a ja w sweterku 😉 więc myślę po prostu, że to mój organizm, ale fakt faktem, kurtka wiatru nie przepuszcza.
ale jak coś to polecam takie, mam ją prawie 5 lat i nadal jest w dobrym stanie, a ja strasznie niszczę ciuchy 😉
Zazdroszcze. Mi jest ciagle zimno 🤔
madmaddie   Życie to jednak strata jest
10 września 2014 08:24
w moim przypadku niby fajnie, z drugiej strony strasznie się męczę latem 😉
Averis   Czarny charakter
10 września 2014 15:08
Szukam dobrego stanika lub nakładek na piersi do sukienki bez pleców. Możecie mi coś polecić w rozsądnej cenie?
Ale kicha. 20 dni do kolejnego naszego większego wyjścia, a tu nic nie wynieśliśmy z poprzedniej sytuacji. Mamy zaproszenie na bardzo eleganckie przyjęcie. A w szafie co? Dżinsy, podkoszulki, swetry i trampki. Potrzebuję ubranie eleganckie zarówno dla faceta jak i dla siebie. Najlepiej, żebyśmy wtedy też do siebie w miarę pasowali. Myślałam o garniturze dla Gadziny, tylko nie wiem, czy zamówić mu granat czy grafit. Czerń jest za bardzo pogrzebowa moim zdaniem. A dla siebie... No nie wiem. Nie umiem się zgrabnie poruszać w szpilkach. Nie wiem, jak inni będą ubrani, ale też nie chciałabym się przestroić. Czarne rurki i biała koszula odpadają, nie chcę się wtopić w tłum kelnerek 😉 Jestem niska i mam grubawe nogi, więc sukienka nad kolano odpada. Masakra, nie mam w ogóle pomysłu na nas dwójkę...
Szukam dobrego stanika lub nakładek na piersi do sukienki bez pleców. Możecie mi coś polecić w rozsądnej cenie?


Wejdź na wątek ze zdjęciami revoltowiczek. Ostatnio miałam suknie bez pleców i... Kupiłam w aptece szeroki plaster - kilka prób plastrów na cycki i dało rade. Nawet wiecej niż dobrze. Tnie sie paski plastra i cycki owija, podnosi, od spodu i do góry na skos. Trzyma dobrze. Zwykły plaster za 4 zł.
Averis   Czarny charakter
10 września 2014 18:10
Dodofon, wow, spróbuję. Tylko ja mam dość przylegającą sukienkę z cienkiego materiału. Mam trochę czasu na udoskonalenie owijania 😉
dodzilla, dla mnie czarna rozkloszowana sukienka + fajne dodatki (np. modne ostatnio duże naszyjniki) to zestaw uniwersalny. Jeśli nie lubisz szpilek, zainwestuj w dobre, skórzane baleriny. Dla faceta garnitur - ja osobiście wolę granatowe od grafitowych 😉 O ile nie jest to przyjęcie typowo wieczorowe (tzn. ze smokingami i długimi sukniami), to powinno być super. A swoimi nogami się nie przejmuj, na pewno nie są aż takie złe, jak Ci się wydaje 😉
No ale mała czarna i granatowy/grafitowy garnitur? Gryzie mi się :/ A co do nóg - mam zepsuta zastawke w lewej pachwinie i cała nogę mam w pięknym, tłustym, odstającym żylaku, który niebawem idzie do rwania... Może poszukam dziś jakiejś kiecki...
dodzilla, jeśli musicie być bardzo dopasowani kolorystycznie, to najwyżej kup sukienkę (albo w lżejszej wersji dodatki do sukienki) pod kolor krawata, ale osobiście nie lubię takich dopasowanych par... Za słodko mi wtedy :p
O dodatkach pod kolor krawata nie pomyślałam! Geniuszu mój :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się