Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Wie może ktoś jak na żywo prezentują się ubrania Addicted To? Może ktoś użytkuje (bardziej chodzi mi o użytek stajenny, bo potrzebuje czegoś ładnego ale wytrzymałego)? Dziękuję z góry za wszystkie opinie 🙂


ja kupuję u nich prawie wszystko co wypuszczają 🙂
materiały są super jakości i znoszą codzienne częste prania
Dziewczyny pomocy... Ma ktoś może tą kurtkę (http://www.equishop.com/kingsland-kurtka-flax-z-kapturem-unisex,id-2680)? Jak wygląda rozmiarówka? Wg tabeli rozmiarów XXXS to rozm. 30, czyli jakiś mikrus. Ale czytałam gdzieś wcześniej w tym wątku, że jak ktoś nosi standardowo S to Kingslanda XS i że zupełnie inna jest rozmiarówka damska i unisex. Więc to XXXS unisex to jaki może być rozmiar?
ja sie cieszę, że w końcu udało mi sie strój skompletowac  😅 Frak Felix Buhler, oficerki ForRiders i bryczesy Kyron



anil22 , gdzie dorwałaś bryczesy ?  😉
Ja ostatnio dorwałam nowy frak Equiline na allegro za 350 i leży jak ulał  💃
niezła cena 🙂 kupiłam w niemczech gdzie aktualnie przebywam http://www.kyron-sport.de/  to strona firmy piekne bryczesy maja.
Sivens
Ja mogę na swoim przykładzie powiedzieć , że wypada to różnie. Ja nosze S i z KL zamawiam z damskich kolekcji rozmiar XS czy to kurtka ( akurat mam kingsland classic women jacket ) czy polar/bluzę. Natomiast z Unisexu ja zamawiam xxxs chyba , że nie ma to xxs ale to taka duża Ska mała Mka jak dla mnie.


A kyrona mozna dostac w Hippolandzie 😀 ja mam jedną parę i nie sa złe aczkolwiek nie zachwycają mnie osobiście.
Widziałyście gdzieś koszulę w takim kolorze jak ta tylko z innej firmy:

Kliknęłam dziś to cudeńko  😍
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
01 września 2014 16:28
wichrowelove też zawiesiłam na niej oko. Koniecznie wstaw zdjęcia na sobie, bo zastanawiam się czy aby nie jest krótka i zimą wywieje w niej nerki w siodle
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
01 września 2014 19:11
Dziewczyny, jakie firmy produkują krótkie fraki ujeżdżeniowe? Cavallo, Amino, i jakaś jeszcze? Szukam najchętniej w cenie poniżej 1000zł 🙂
Witam.
Zamierzam kupic kamizelke ochronna. Otrzymalam dwie propozyjce. Tylko nie wiem, ktora jest lepsza. Pomozecie?
Arivle kingsland i jest teraz na promocji  w Equishop
miał ktoś styczność z tą kurtką ? http://www.equishop.com/kingsland-kurtka-damska-letnia-bomber-classic,id-336  wiem , ze kingsland to dobra firma, ale chodzi mi o opinię na temat wygody, wykonania, czy poprostu cena jest adekwatna do wykonania czy płaci się za markę i "lans" ?


przy okazji jak spraują się koszulki konkuroswe kingslanda?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
08 września 2014 12:32
Dramka, dzięki, ale akurat ten frak kingslanda, który mi się podoba nie jest w promocji i kosztuje aktualnie 1600zł. Szukam czegoś bardziej w tym stylu:

- tu akurat animo

Chyba się zdecyduję na Cavallo, i tutaj mam pytanie, czy ktoś z was ma frak/rajtrok cavallo, jak wypada rozmiarówka? Normalnie noszę ciuchy w rozmiarze 38, brać frak 38, czy większy?
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
08 września 2014 15:04
arivle,
taki fraczek krótki ala jaskóła miała forumowa kolebka, Cavallo zdaje się,
coś może na temat rozmiarówki podpowie.
alexiss Mam taką kurtkę i nie jest na pewno warta 550zł 😉

Melduję, że fraczki Cavallo maja standardową rozmiarówkę - noszę S, fraczek S, leży super 😉 w ogóle sama jakość wykonania i krój... miód malina.

twarz i ręce do cenzury  😁
[img]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/551234_416041565099772_109150642_n.jpg?oh=8d7d92fd374dccd12406f590b670a5bc&oe=54CF2A36&__gda__=1420052711_8dceaade63ed2f9d04bb94362030b094[/img]

lepszych fot nie mam niestety.
Dramka- dzięki 🙂 to może poleci ktoś jakąś dobrą kurtkę zimową? Żeby nie marznąć siedząc którąś z kolei godzinę w stajni ?  😀
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 września 2014 08:47
alexis polecam Mountain Horse Regal. Lekka, ciepła (puch w środku) ale cienka i rewelacyjnie skrojona, nie czuję jej ani w czasie jazdy, ani przy pracach w stajni. Uwielbiam ją. Teraz jest w promocji tutaj: http://sklepkarina.pl/mountain-horse-kurtka-puchowa-regal-vest-p-4208.html
jest też w horsehouse, ale jak tam zamówiłam to musiałam zamówienie odwołać, bo ściągają ze Szwecji, raz na ruski rok i nie doczekałabym się.

juz ja tu wcześniej wstawiałam
alexis tym bardziej nie jest ciepła, jest to raczej kurtka jesienna
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 września 2014 09:39
ja w niej przehulałam całą zeszłą zimę i sprawdzała się rewelacyjnie, a mrozy u Nas były niemałe
Ciepła jest puchówka Spooks Cathleen, trochę dłuższa żeby kufer nie odmarzał 😉 Nie wygląda się w niej też jak ludzik Michelin.
Ok dziękuję wszystkim za podpowiedź 😉 zapowiada się długa zima wiec musze już powoli rozglądać się za zimową kurtką  🙄
monsun   a gdzie cukierek?
10 września 2014 12:07
Ktoś ma może kurtkę Horze Sierra albo Fair Play Jennifer? Sprawują się dobrze? Jak wypada rozmiarówka w obu wypadkach?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 września 2014 18:25
alexiss, bardzo fajne zimowe kurtki ma Euro-Star. kolekcja niedługo trafi do sklepów, więc bądź cierpliwa 😉
Dramka- bardzo fajna i cena też do zniesienia, masz ją sprawdzoną? 😀


Sei-owszem, mają fajne ale ceny przerażają  🙄
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
12 września 2014 16:14
macałam wczoraj tego softshella i powiem wam, że jest  😜 szałowy. Gruby i super zrobiony. Jak by się ostał do grudnia gdzieś w sklepach, to chyba się skuszę
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 września 2014 08:20
przepraszam za post pod postem, ale minelo pare dni, a ja mam pytanie  :kwiatek:
ma ktos ta koszule konkursowa? Jak sie spisuje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się