Kącik WKKW

Mam nowy dekoder i na 414 jest coś innego.  A miałam nadzieję,  że w końcu będę mieć ten kanał 🙁
anai OT masz ten sam problem co ja- czyli zły dekoder, dzwoniłam w tej sprawie do nc+ i niestety jedynym wyjściem z tej sytuacji jest zakupienie nowego dekodera, wtedy Class Horse jest na kanale 414 i odbiera normalnie 🙄

Edit: o kurczę, to jak masz nowy to już nie kumam o co chodzi... Jak do nich dzwoniłam to facet rozmawiając ze mną sprawdzał do na dekoderach jakie tam u siebie mają i u niego wszystko było ok...
o i znalazłam tez pierwsza czesc dzisiejszej relacji klik w sumie ponad 3h krosu🙂 zabieram się za oglą∂anie🙂
WD-HI2 - przegląd?

Vacat nie wyszedł do przeglądu 🙁
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2014 11:11
Magdzior, materiał niedostępny  🙁
Szkoda Vacata 🙁

Facella wczoraj działało a w innejprzeglądarce? jak będę w domuto sprawdzę 
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2014 14:22
Na IE też nie działa. Jak materiał niedostępny, to pewnie usunęli video ze strony i tyle...
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
31 sierpnia 2014 15:41
Facella, u mnie działa...
Mi wczoraj na safari nie działało a na chrome tak
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
31 sierpnia 2014 17:07
Jest gdzieś dostępny kros Jacka Jeruzala??
Facella   Dawna re-volto wróć!
31 sierpnia 2014 18:07
Teraz już działa  😀 ale wczoraj autentycznie miałam komunikat "materiał niedostępny"
Ehh nie wiem czemu, ale nie lubię, jak Idzi komentuje...
Czy ktoś mi pomoże?
Potrzebuję dobrego trenera WKKW, który wprowadzi mnie w sport, ale musi być w wielkopolsce.., najlepiej Poznań i okolice.
Z góry dzięki 😉)
asior   -nothing but eventing-
02 września 2014 19:01
Paweł Warszawski.
Czy ktoś mi pomoże?
Potrzebuję dobrego trenera WKKW, który wprowadzi mnie w sport, ale musi być w wielkopolsce.., najlepiej Poznań i okolice.
Z góry dzięki 😉)

Monika Warych
Polecam Pawła Warszawskiego 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 września 2014 08:11
Ja tylko na chwilę, bo chciałam się pochwalić, że na mojej super kobyłce pojechałam moje pierwsze P i jestem zadowolona. Czworobok oczywiście mógł być lepszy ale trochę nerwy mnie zjadły. W parkurze jedna moja zrzutka i kros bez problemów.  W L też dobrze było. Czworobok z wyższą notą niż ostatnio, w parkurze moja zrzutka i kros bez problemów. Normalnie kocham te moje baby :-)
Ja z P klasy tez bardzo zadowolona, i z ** tez, po takiej przerwie, jedynie czworobok pozostawial wiele do zyczenia, niestety....

A mlode konie daly popis w L klasie, Koniczyna zdecydowanie nie lubi 1 i 2... a pozniej juz skacze, a 2 pozostalym nie spodobal sie row..
Facella   Dawna re-volto wróć!
08 września 2014 10:35
crazy widziałam wyniki, gratulacje  :kwiatek:
Jak mi się podobają wyniki PP  😍
Constantina, lecisz jak burza przez te klasy 🙂 Brawo 🙂
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
08 września 2014 15:08
Constantina, lecisz jak burza przez te klasy 🙂 Brawo 🙂


A wiosną mówiłam, że nie będę startować w WKKW, bo to absolutnie nie dla mnie. Jak na razie P mi wystarczy 😉 Trzeba popracować nad ujeżdżeniem, bo konie jeżdżę krótko (4-latkę od maja a 5-latkę od sierpnia) i jeszcze kuuupa pracy przed nami.
Jedzie ktoś może z okolic Poznania lub przez Poznań do Strzegomia 26-28.09 i ma wolne miejsce w przyczepie?  👀
Nie mam od siebie kompletnie transportu, a strasznie chciałabym jechać  🙁
Są juz gdzies jakies wyniki po czworobokach MPMK ?
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
19 września 2014 19:57
Będą tutaj ale nie wiem dokładnie o której  🙂
http://www.autumn.stragona.pl/pl/wyniki.html

Tu są jeszcze
[url=http://www.cheval-tech.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=310🤔trzegom-19-09-2014&catid=42:najblizsze-zawody&Itemid=103]http://www.cheval-tech.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=310🤔trzegom-19-09-2014&catid=42:najblizsze-zawody&Itemid=103
[/url]
Facella   Dawna re-volto wróć!
20 września 2014 15:37
Są juz gdzies jakies wyniki po czworobokach MPMK ?

Kogo wypatrujesz? Kostka?
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 września 2014 18:35
Masakra na mistrzostwach młodych jeźdźców - nasi nie ukończyli krosu... http://janssen.sportcg.net/2014/valesabroso/leaderboard01.html
No właśnie siedząc w domu śledziłam wyniki i jestem przerażona tym, co się tam zadziało, ktoś wie co było przyczyną?  👀
Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
20 września 2014 22:11
Z Irtysza spadła, Devin miał upadek, a pozostała dwójka zaliczyła po trzy wyłamania....
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 września 2014 11:40
Co z jeźdźcami? Co z Devin (Devinem? Odmienia się?)? Cali?
Nic , sa w drodze do domu juz.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się