Końska rewia mody cz. VIII (2014)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 12:17
No właśnie Rudy nie jest ciemny

o taki jest..


I szukam czegoś pasującego, biały może i gustowny, ale białego padu rajdowego nie chce 😉
wątek zamknięty
JARA, no wiem, czaaarny 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 12:51
Jara, bordo, granat, może czekoladowy brąz, a jak lubisz zieleń to limonka. Myślę, że te kolory pasowałyby najlepiej 🙂
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
05 września 2014 15:10
Dziewczyny ma któraś z was czapraki Caballa w kolorze: burgung, oberżyna, purpura, śliwka i wiśnia ? Mogłabym prosić o zdjęcia? :kwiatek: bo nie mogę się zdecydować na kolor, a chciałabym zobaczyć jak na żywo wyglądają.


Ja miałam śliwkę. 🙂


A na kasztanie to najbardziej by mi się widziała czekolada, np. z lamówką karmel. 🙂
wątek zamknięty
JARA nie na temat, ale konio wygląda na poczciwą, kochaną mordkę  :kwiatek: śliczny chłopak 😉
wątek zamknięty
budyń, dla tej maści wymarzony, pięknie 🙂 wg mnie bardzo ładnie złapałaś kolor.
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 18:58
Londstreet, dzięki wielkie! Strasznie ładny jest, a co do czekolady to nie podsyłaj mi tu takich pomysłów, bo już mi się podoba 😁
Fokusowa, Dziękuję :kwiatek: bo on właśnie jest taki złoty koń 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 września 2014 19:08
Londstreet, to śliwka ze smerfem? Fajny efekt 🙂 Ale wasza grzywa jest niezmiennie ujmująca 😜

Miałam obfocony jeden z padów - i co? Zostawiłam aparat w stajni 😵 😁
wątek zamknięty
robakt   Liczy się jutro.
05 września 2014 20:17
Jara kasztany polecam w beżach, mogę pokazać zdjęcie jutro 🙂
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 września 2014 20:27
robakt, bardzo chętnie :kwiatek:
wątek zamknięty
JARA a na przykład coś w stylu banan, delikatny jasny żółty?  jasny brąz?
wątek zamknięty
Londstreet, o matko, jakie cudne połączenie  😍
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
05 września 2014 21:04
Livia, dziękuję, tak, to śliwka/smerf. 🙂
harja, mnie się jednak odwidziało i sprzedałam ten pad, ale dziękuję. :kwiatek:

Czy ktoś wie czy nowa kolekcja Eskadrona jest już w jakimś sklepie internetowym oprócz Mustanga?
wątek zamknięty
Czy purpura albo oberżyna Caball jest podobna do bakłażana Jarpola? A ta śliwka ze smerfem super wygląda na fiordzie
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 września 2014 09:55
Londstreet zaden sklep nie ma fizycznie nowej kolekcji Eskadrona. W Mustangu mozna zamawiac przez strone, a w sklepie bedzie mniej wiecej pod koniec wrzesnia. Takie info dostalam od Pan pracujacych w tym sklepie jak tam bylam  😉
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 września 2014 11:51
Właśnie wiem, że w Mustangu fizycznie zwykle większości rzeczy nie mają, dlatego chciałam zamówić gdzie indziej, bo oprócz Eskadrona, który faktycznie będzie w sklepach pod koniec września, chciałam zamówić coś jeszcze, ale bez długiego okresu oczekiwania. 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 września 2014 11:57
Londstreet kolekcja jesienno-zimowa Eskadrona w kazdym sklepie (ktorey ma Eskadrona oczywiscie  😉 ) bedzie mniej wiecej dopiero pod koniec wrzesnia. No chyba, ze Cie zle zrozumialam
wątek zamknięty
Londstreet   Biszkopt z czekoladą
06 września 2014 12:02
Nasturcja-Renata, rozumiem, ale chciałam zamówić w innym sklepie (mimo, że też trzeba czekać) i zamówić jeszcze coś, czego w Mustangu nie ma (albo jest na stronie, ale trzeba na to jeszcze dłużej czekać niż na Eskadrona i całe zamówienie się przedłuża).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 września 2014 13:03
Anky Sangria, czyli małe szaleństwo na początek września 🙂



wątek zamknięty
Livia, ten odcień czerwieni bardzo mi się podoba!

Zgodnie z Waszymi sugestiami,  czarne nauszniki eskadron platinum i czarny caball champion. Tylko naczółek muszę zmienić na czarny prosty,  bo się gryzie z nausznikami.
wątek zamknięty
Livia, naprawdę szaleństwo 😀
anai, jak on wyjaśniał!!!! no i komplet wygląda na nim BOSKO!!!
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 września 2014 19:20
anai, to właściwie róż jest mocny, ale fakt że na zdjęciu wyszło bardziej czerwono 🙂 Dziękuję 🙂 Pięknie siwemu! Wygląda mega elegancko 🙂

harja
, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Livia, znam ten kolor na żywo, dla mnie to ciągle jakiś tam odcień zimnej czerwieni z różowym zabarwieniem 😉 ŁAdny jest.
Dzieki w imieniu szaraka. Tak mi się nauszniki platinum spodobały, że zastanawiam się nad białymi i czaprakiem do nich. Też byłoby fajnie? Bo niestety granatowych nie ma już szansy kupić.
wątek zamknięty
Livia, za nic nie widać, że to Sangria, jakaś ciepło malinowa wyszła, postaraj się bardziej! 😁

wątek zamknięty
Livia cudownie 😍
anai super elegancko, siwym pięknie w czerni :kwiatek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
07 września 2014 15:56
Burza, bo megasłońce było u nas 🙂 Ale wrzucam poglądowo, lepsze zdjęcia już są w szmato ode mnie 🙂

srokate, dziękuję 🙂
wątek zamknięty
Ja się pochwalę moją nową szmatką (choć w porównaniu z Waszymi zestawami to nic :icon_redface🙂
Stwierdziłam, że szykują się jakieś końskie eventy (w których pewnie i tak nie będziemy brać udziału, ale każda wymówka jest dobra żeby kupić nowy czaprak :emoty327🙂 i przyda się biały pad 😀



wątek zamknięty
Syn w cottonie olive.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 września 2014 18:32
Monia_lol, bardzo fajnie wygląda!
wątek zamknięty
Monia_lol, mega elegancko. Każda okazja jest dobra, żeby kupić nową szmatkę 😁
sotniax, Ekstra! Kiedyś już gdzies widziałam gniadego w tym cottonie, zrobił na mnie pozytywne wrażenie, na twoim koniu też wygląda świetnie! Co raz bardziej podoba mi się ten kolor 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.