telefony komórkowe

Gillian   four letter word
07 września 2014 12:46
o Chryste  😵

Idę zamordować dzieciora. Dzięki za pomoc  :kwiatek:
haha, no tak to czasami bywa 😉 ja ustawienia fabryczne w swoim starym Sony przywróciłam dopiero, gdy zdecydowałam się sprzedać telefon i już nic, nawet sentyment, mnie z nim nie łączyło.. :P
ale może istnieją jakieś mniej drastyczne sposoby?  👀
Gillian, a jak dłużej przyciśniesz palcem tapetę i pojawi ci się "ekran startowy" i do wyboru aplikacje i widgety, to z nich nie da się wybrać sklepu play? Tam powinny być wszystkie aplikacje. Jeśli nie, to w ustawieniach masz pod baterią Aplikacje i tam wybierasz Wszystkie i masz długą listę wszystkiego, co masz na telefonie. Powinno być.
infantil jeszcze raz dziękuje  :kwiatek:
Poncioch próbowałam,albo ja nie umiem,albo rzeczywiście się nie ja, o mnie jednak trochę dziwi..
Gillian   four letter word
07 września 2014 16:25
Dzionka, spróbuję. Mało się nim bawiłam i nie bardzo wiem co gdzie jest pochowane.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 września 2014 18:53
Mam problem. Przyszedł mi sms od sieci, że mam nieodczytanego mmsa i żeby wysłać bezpłatny sms, to bedzie możliwe odczytanie owego mmsa. Zawsze takie rzeczy ignoruję, kasuję i zapominam. A teraz akurat rzeczywiście wiedzialam, ze ktoś mi wysłał mms i rzeczywiście do mnie nie doszedł, więc jak glupia odpisałam TAK.
No i się zaczęło... Przysyłanie mi jakiś dziwnych mms, które zżerają mi kasę na koncie. W ciągu jednego dnia pożarło mi za sprawą trzech takich mms całą 25 zl kartę.
Nie mam pojęcia jak to wyłączyć? Nawet nie wiem teraz z jakiego numeru mi to wysyłają, bo kasuję od razu ze złości. A jak nie mam kasy na karcie, to nic mi nie wysyłają.
HELP !
Wojenka, idź do punktu, który obsługuje Twoją sieć i powiedz, żeby Ci wyłączyli SMSy Premium. to powinno pomóc 🙂 w niektórych sieciach da się to zrobić przez internet
Wojenka   on the desert you can't remember your name
07 września 2014 20:37
Dzięki!
Gillian   four letter word
08 września 2014 09:52
Dzionka, zrobiłam jak pisałaś, zadziałało prawie - włączyłam sklep play i mam już tą ikonkę, ale jak kliknę to ekran tylko mrugnie raz jakby chciał się otworzyć ale nic się nie dzieje. Wł/wył. telefon ale nic to nie pomogło 🙁
Pytanie do użytkowników Samsungów (chętnie serii Galaxy): czy jest jakaś aplikacja którą można robić kopie zapasowe kontaktów na kompie? Byle nie poprzez gmail...
Gillian, hm, to wygląda na to, że ta aplikacja się zawiesiła. A jak wchodzisz w aplikacje uruchomione, to widzisz ją? Jeśli tak, to kliknij "zatrzymaj". Albo wyjmij baterię i włóż, bo wygląda jak zwykła zawiecha. Mi tak się czasem z przeglądarką internetową robi - właśnie miga i się wyłącza. Działają te dwie metody wyżej.

_Gaga, da się bez żadnej aplikacji - klikasz "eksportuj do pamięci usb", robi ci plik "kontakty.vcf" na karcie sd i ten plik potem wrzucasz do kolejnego telefonu.
Gillian   four letter word
08 września 2014 10:33
nie, nie jest uruchomiona.
Chcę kupić pewien album na iTunesie. Kosztuje 8,99$, ale na razie dostępne są 3 piosenki (album wychodzi chyba 22.09), po 0,99$, ale chcę kupić i tak cały album 😉 Skoro on jest niedostępny, a ja go teraz kupię, to piosenki mi ściągnie automatycznie po premierze?
Jak to działa? Nigdy nie kupowałam przedpremierowo

Czy to będzie taka sytuacja, jaką parę str temu miała ashtray?
fin ja tak miałam jak kupowalam Jacka White'a. 🙂 Zamowilam w kwietniu, wtedy iTunes dal mi 1 piosenke (ta, ktora byla dostepna) i sciagnal za nia pieniadze, a reszte dostalam w czerwcu, kiedy plyta wyszla oficjalnie. Wtedy wszystkie te utwory same wskoczyly mi w kolejke do sciagniecia i wtedy tez sciagnelo mi kase z karty kredytowej za nie.
Bay tak, dokladnie. Ostatnio znowu tak kupowalam. 😉
ashtray, dzięki :kwiatek:
_Gaga, da się bez żadnej aplikacji - klikasz "eksportuj do pamięci usb", robi ci plik "kontakty.vcf" na karcie sd i ten plik potem wrzucasz do kolejnego telefonu.


Dzięki, spróbuję w domu się tym pobawić
Szukam jednak aplikacji, dzięki której będę mogła też modyfikować kontakty w telefonie z poziomu komputera. Po synchronizacji telefonu z FB - wyskoczyły mi jakieś kosmosy 🙁

Nokia miała ciekawy i bardzo wygodny program Nokia Suite... i robiła lepsze zdjęcia niż Samsung Galaxy S4 🙁
Gillian mój tato zrobił to samo u mamy w telefonie, też próbowałam przywrócić poprzez widgiety,ale właśnie mrugało i dalej się nie otwierało. Także chyba jedynym wyjściem jest pójście do punktu obsługi i poproszenie o przywrócenie systemu  🙁
Także chyba jedynym wyjściem jest pójście do punktu obsługi i poproszenie o przywrócenie systemu   🙁

albo po prostu reset ustawień fabrycznych 🙂
Czy ktoś może mi polecić telefon z dobrym aparatem do zdjęć.
Obecnie mam sony z1 i jest kaszana...IPhone 5 mojego syna tez kuleje  🙁
jeśli ogólnie podoba Ci się xperia, to z2 ma lepszy aparat 😉
Wiecie może jak wlączyć żeby w tej obudowie było w tym okienku ten zegar itp? http://www.lelong.com.my/nillkin-huawei-ascend-p7-fresh-series-flip-smart-case-cover-toprankproduct-I1558785-2007-01-Sale-I.htm
Wiem, że jakoś się da bo mi się prze przypadek raz udało..
Gillian   four letter word
09 września 2014 12:06
No to ja sobie daję siana 🙁 to jest telefon że tak to ujmę ogólnego użytku u nas w domu i jakbym go zresetowała to chłop by mnie udusił. Trudno, nie będzie gier.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
09 września 2014 16:23
Dziewczyny użytkuje któraś może sony xperię T3 i mogłaby się wypowiedzieć o wadach i zaletach?
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
11 września 2014 13:20
Gillian, wejdź w ustawienia, znajdź menager aplikacji, odinstaluj w nim tę aplikację najpierw na dobre, a potem znajdź ją przez internet w komórce i zainstaluj ponownie. To chodzi o Google Play, czy sieć play miała jakiś swój sklep z grami?

edit:
Obstawiam, że chodzi o sklep google play po prostu, jest opisany w samsungu jako sklep play 😉 Z niego da się zlecać instalację gier na urządzeniu z komputera, jeżeli jest powiązane z kontem.

https://play.google.com/store?hl=pl - patrz na ikonkę w lewym górnym rogu, to taka była?
Gillian   four letter word
11 września 2014 14:08
to albo sklep play, trochę czasu już minęlo bo skasowało się przed wakacjami ale jakoś o tym zapomniałam, teraz miałam ochotę ściągnąć coś nowego i stąd problem. Generalnie pomodziłam coś, telefon zaczął wariować, non stop wyskakiwał komunikat że proces google.apps został zatrzymany, telefon się zawieszał. Chłop się wkurzył bo głównie on korzysta. Naprawiłam to jakoś i już nic nie ruszam. Jak kiedyś naprawię swoją Lumię to sobie będę grać, o.
Gillian, bo ostatnio w Androidach Google wprowadziło coś takiego, że żeby obsługiwać produkty Google, czyli właśnie Sklep Play, Gmail itp itd to trzeba ściągnąć menadżera zadań Google, czy coś w ten deseń.. tak naprawdę to g*wienko, a bez niego produkty Google nie chcą śmigać..  🤔wirek:
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
12 września 2014 07:54
kaskal94, dziwne bo ja aktualizacji nie robiłam a takich problemów nie mam. Mama, teściowa, chłop także, nikt z nas nie ma zainstalowanego menadżera i korzystamy normalnie ;-)
Gillian   four letter word
12 września 2014 09:20
kaskal94, reszta działa normalnie 🙂
w takim razie mój telefon jest dziwny..  😂 przesiadłam się na iOS i nie zamienię na żaden inny!  😍
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
12 września 2014 16:15
Kończy mi się umowa i przechodzę do Play. Mają w przystępnej ofercie telefon LG L90 przy abonamencie za 59,99zł. Ktoś ma takowy? W internecie zachwalają 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się