Poszukiwany/poszukiwana

a
widzexxcie Gafa ma się dobrze 🙂 Stoi w Lubelskim w Zakrzówku u Henryka Rapy (tak się złożyło że sama mu nagrałam zakup kucki )
aaaaaaaa
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Całkowita edycja postu
sotniax Dzięki wielkie :-D ulżyło mi, że choć Ona ma dobrze i szczesliwie sobie żyje. Bo po jej hodowcy można się wiele spodziewać. Klaczka mnie wiele nauczyła i zawsze w pamięci zostanie.
Mam nadzieje ze reszta koni tez jest szczęśliwa. I liczę na info jeśli ktoś wie.
poszukiwana klacz GRACJA

rasa: wlkp
ur: 18.04.2007
maść: karotarantowata
Ojciec: EUROBOSS
Matka: GARTA po TARANTELLO

sotniax Dzięki wielkie :-D ulżyło mi, że choć Ona ma dobrze i szczesliwie sobie żyje. Bo po jej hodowcy można się wiele spodziewać. Klaczka mnie wiele nauczyła i zawsze w pamięci zostanie.
Mam nadzieje ze reszta koni tez jest szczęśliwa. I liczę na info jeśli ktoś wie.



podsyłam zdjęcie aktualne Gafy, ma swoją ukochaną małą dziewczynkę, która zawsze marzyła o kucyku 😀 a tak serio - świetnie się dogadują to dziecko może zrobić z koniem co zechce 🙂
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
31 sierpnia 2014 21:14
Ramzeska, czytanie ze zrozumieniem się kłania. 😉 Szach na pewno nie był młp, wiem, że był własnością stajni. Napisałam u kogo możesz go szukać, bo kilka lat temu do tego właśnie człowieka pojechał z Postera mój pupil, więc zakładam, że szeryf nadal może właśnie z tym handlarzem lub np. z panem Bukowskim z Milanówka, handlować końmi.
delte



ramzeska czego nie rozumiesz? kilka lat temu kon Lanki zostal wywieziony.... i grzeczniej troche.
poza tym, podala ci informacje o mozliwym miejscu pobytu, czas zaplacic Lance  🥂  buahahahaha  😂
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
01 września 2014 17:25
widzexxcie, leci pw 😉
Poszukuję klaczy Cenna sp ciemnogniada dwie malutkie skarpetki na tylny nogach i palenia na grzbiecie. Urodzona w 1997 r. Klacz w Lipcu zeszłego roku wyjechała w okolice Poznania może komuś się rzuciła w oczy ?
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] za duże zdjęcie
klusek, zmniejsz proszę zdjęcie, bo tak się rozjeżdża, że nawet konia dobrze nie widać :kwiatek:
Witam. Poszukuję informacji o wałachu wielkopolskim o imieniu Balet po Burgos i Baletka. Wiek 13 lat, maść kasztanowata, łysinka na pysku oraz biała lewa tylna pęcina. Prawdopodobnie miał COPD, ale może nie było to powiedziane przy sprzedaży. Koń podobno został sprzedany do Borów Tucholskich, byłabym wdzięczna za jakiekolwiek informacje.


karmelka wlasnie znalazlam, moze jeszcze sie tu kręcisz- [glow=red,2,300][size=10pt]Balet[/size][/glow] jest u mnie 😉 o COPD oczywiscie nie zostalismy poinformowani a kon byl na blokadzie sterydowej.
na szczescie mieszka caly rok na dworze i w zasadzie w ogole nie ma tematu z kaszlem.
pozdrawiam
😉
whisperer, maciek - [glow=red,2,300][size=10pt]Celta[/size][/glow] jest u mnie 😉
Rydon o [glow=red,2,300][size=10pt]nefryta[/size][/glow] pytaj uzytkowniczkę NEFRYT😉
Szukam klaczy CZUKCZA byłam jej wlascicielka kupiłam j od cygana ze Szczecinka jeśli ktoś coś wie proszę o kontakt rasa wlkp wysoka
Szukam klaczy CZUKCZA byłam jej wlascicielka kupiłam ją od cygana ze Szczecinka później do niego wróciła miała coś z barkami jeśli ktoś coś wie na ten temat proszę o kontakt

edytuj posty
agaj, skoro wróciłą do Trojanka, to jest spora szansa, ze już jej nie odnajdziesz...
A co rzeznia ?
Mialas z nim do czynienia ?

brak edycji
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów
1. Miałam
2. Edytuj posty
3. Nie, no on raczej rzeźni w domu nie ma ale transport juz tak...
Nie chodziło mi o to czy ma  rzeznie w domu bo byłam i widziałamco ma ttylko gdzie trafiają konie od niego które są chore  mi wspierał ze schronisko dla koni otwiera byłam nawet w gospodarstwie gdzie miało powstac
a ja znam konie, które bezprawnie odebrał jako "schronisko" , po interwencji policji musiał oddać...
schronisko - dobre sobie  🤔wirek:
Gdzie trafiają chore konie - hm część do piachu, część do ludzi jak się uda komuś wcisnąć...
Ja nie twierdzę że on otworzył schronisko tak on mówił a ja juz wiem ze to oszust i nic więcej miala m i ma taką nadzieję że klacz komuś sprzedał bo miała super papier mnie w tamtym momencie nie było stać aby ją leczyć i żeby tylko stała w stajni dlatego ja oddalam
Facella   Dawna re-volto wróć!
09 września 2014 14:03
Proszę: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, używaj ich mądrze. Nie jestem w stanie tego czytać.
Poszukuje klaczy Demeter. Matka: NN Ojciec: Walon. Urodzona 9 maja 2003 rok. Skarogniada bez odmian. 165 w kłębie. Stała w stajni na pomorzu później została sprzedana do Niemiec, ale może się mylę.
Witam,

Czy słyszał ktoś kiedyś o klaczy MALINKA (2004) po ogierze HARTER (1996) a matce MALWA (1998)? Możliwe że okolice Wielkopolski 🙂 🙂 🙂

Będę wdzięczna za jakąkolwiek informację.
witam,
szukam informacji o koniu Pegaz Hucuł 2007 rok matka połonina ojciec proton maść myszata czy ktoś wie dzie obecnie przebywa??
Ogłoszenie grzecznościowe na prośbę znajomej.
Poszukuję ciemnogniadej klaczy SP - Nowa (Dukat/Nesada), klacz jest hodowli SK Liski, ur 1995 r. Obecnie ma 19 lat. Posiada palenia stadniny ( z jednej strony o ile dobrze pamiętam 26 a z drugiej 42) i niedużą gwiazdkę.
Wyjechała jakiś czas temu spod Olsztyna w okolice Dębnicy Kaszubskiej.
Bardzo zależy mi na tym, żeby dowiedzieć się gdzie klacz przebywa i czy ma się dobrze. Babka ma COPD w stopniu dość zaawansowanym. Słychać ją z daleka, a przez problemy oddechowe ma ogromnie poszerzone nozdrza, jest dość wymagająca w żywieniu.
Poszukuję kontaktu do obecnego posiadacza klaczy w celu ewentualnego odkupienia przez właścicielkę. Ewentualnie jakichkolwiek informacji odnośnie obecnego miejsca jej przebywania.

Nowa



Poszukuję również swojego konia:
Wałach SP, Junak. 20.04 skończył 3 lata. Matka Jasna młp (Dresk/Jaskinia), ojciec Elektor śl (Hutor-Euroska). W paszporcie skarogniady, ale w rzeczywistości bardziej kary, skarpetka na lewym tyle i gwiazdka. Dzieciak z charakteru był bardzo flegmatyczny i miśkowaty.
Wyjechał zeszłej jesieni, spod Olsztyna w Okolice Elbląga. Niestety zgubiłam kontakt do właścicielki. Podobno był wystawiony na sprzedaż, ale ogłoszenie szybko znikło, więc wnioskuję, że już go nie ma.

Czy ktoś go widział, zna? Zastanawiam się jak się mój dzieciak miewa i gdzie się obecnie znajduje.

Junak





Z góry dziękuję za wszelkie informacje.
roxxis masz zdjęcie gdzie ją widać całą ?
tak już dodaje  😉
poszukujemy informacji o dwóch klaczach, sprzedanych w ciągu ostatnich tygodni ze stajni UR w Rząsce (tzw. "dolnej"😉 w ręce handlarza (jest szansa, że konie nie trafiły [jeszcze...] do ubojni i są wystawiane przez handlarza na sprzedaż):
Padwa
małopolska, gniada, urodzona 1995, po Przedświt XIII-4, od Elana

więcej zdjęć: http://www.bazakoni.pl/padwa-przedwitxiii-4-elana
http://qnwortal.com/konie,1061-Klacz-Padwa
Gejsza
srokata, pochodzenie i data urodzenia nie znane (przynajmniej mnie ; ] )
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=196.0;attach=226332;image[/img]
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=196.0;attach=226334;image[/img]
Grzecznościowo.

Szukam siwej klaczy nazywanej Baśka, na imię miała bodajże Burza, jednak nie było ono używane, więc mogłam pomieszać. Klacz sp, masywna, pysk delikatny w stosunku do reszty. Została sprzedana z Rościszowa (dolnośląskie) do Zakopanego lub w okolice w te wakacje, podobno do rekreacji i bryczki. Znakiem rozpoznawczym może być też irokez (w dniu sprzedaży, teraz pewnie trochę odrósł)

A także konika polskiego Murat, dosyć wysoki jak na kn, wałach. Konik z charakterem, za poświęcenie czasu i odpowiednie podejście odwdzięczał się zmieniając się w 'miśka'. Sprzedany również z Rościszowa, do handlarza (prawdopodobnie do Niemczy)
opolanka   psychologiem przez przeszkody
19 września 2014 20:49
Poszukuję dwóch koni:

Wałach EPIZOD, o. Hajfing, m. Eufrazja, w 2004r (+/-) został sprzedany do Niemiec, podobno poszedł do jakiejś pani, co to na nim do lasu miała sobie jeździć. Nie znam dokładnego miejsca docelowego.
Wzrost ok. 165cm, ciemnogniady, gwiazdka na czole (zdjęcie muszę zeskanować).

I potomstwa w/w niegdyś ogiera, klacz AUGUSTA o. Epizod, m. Agape, rasa sp, ur. w 1999r.
http://baza.pzhk.pl/search.php?id=CE00039667&plec=O

poszukuję też potomstwa klaczy Chaldea, m. Chaonia, o. Unoaprile (kasztanowata, pełna krew angielska, bez odmian, ur. 25.01.1986) jak i samej klaczy.
http://baza.pzhk.pl/search.php?id=KR00009395&plec=K
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się