Konie czystej krwi arabskiej

szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 07:29
zduśka u mnie trwa rowniez debata nad zakupem malej 😉 Znajoma rowniez wciaz o nia pyta - zobaczymy , moze cos pojdzie teraz w dobra strone 🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 września 2014 07:41
szamanka  :kwiatek:
Do mnie też trafia sporo osób, pytają ale nic z tego nie wychodzi. Sama bym ją kupiła ale nie mam takiej kasy  🙁 strasznie mi jej szkoda bo klacz niesamowicie ufa człowiekowi... Tak jak Wojenka Kawusi... Taka kochana klacz  😕
Oby nie zaznała krzywdy człowieka.
Nawet ostatnio chodziła mi po głowie zbiórka kasy na nią... No ale co później. ? Ehhh
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 08:14
wiem co dalej! juz pisze w tej sprawie!  💃
Magda jeszcze nie napisala, wiec ja to zrobie. Handlarz dal czas do niedzieli, jesli nikt jej do tego czasu nie kupi to idzie na hak 🙁 I to naprawde nie jest z jego strony rzucanie slow na wiatr, bo facet prowadzi skup bydla i koni na rzez i w poniedzialek bedzie jechal z transportem.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 08:37
Masakra... Mojemu Szymonowi bardzo sie ona podoba, szkoda kobylki  😕
Napiszcie konkretnie cena i gdzie stoi ja mam zainteresowanych tylko nie wiem jak z odległością. I co jej dolega? Jeżeli sytuacja jest tak krytyczna to zaraz do nich zadzwonie ale potrzebuję konkretów
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 11:05
Stoi w Kolbuszowej Gornej - okolice rzeszowa, koles chce za nia 2 tys
Kurczę daleko. Ja powiedziałam cenę 1,5 bo chyba zduśka o takiej pisała. No nic zapytam ale odległość wielka.... 😕
Jak się będzie podnosil z ceną, to jej nie sprzeda. Ale jeśli słowa, wstępnie danego koleżance Zduśki dotrzyma, to klaczka pójdzie do ludzi.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 12:59
Wklejam miesieczne "zestawienie' Kon w niedziele i kon 15 sierpnia- widac cos roznice?



Z roznych ujec to ciezko ocenic🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
11 września 2014 13:37
No jest taka cholera ze nie ustawi sie nigdy jednakowo :P
Pozdrawiam 😉
Moja chyba mostanowila zmienic rase, przedstawiam: Koń Brudnej Krwi Arabskiej  😁
Niestety, zła wiadomość... znajomi nie mogą w tej chwili jej wykupić ale mogą dać jej dom,utrzymanie,lekarza  i wszystko co potrzebuje. Pewnie nic to nie pomoże ale gdyby...Jeśli byłaby zbiórka to ja wezmę udział.
Niestety, okoliczności niezależne od nikogo czasem wchodzą w drogę no i odległość... 🤔
Faith- dobre
Marengo- jakie cudeńko
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 września 2014 16:55
klacz ktoś zadatkował, więc nie pójdzie na mięso - takie info przekazał mi handlarz. Mam nadzieję, że to prawda .. szkoda, że nie chciał zejść z ceny bo klacz miała by dom u znajomej mi osoby .. a tak to wiadomo kto dał lepszą cenę ten bierze - no życie

edit. a czy faktycznie za tą dwójkę sprzedał to chyba się nie dowiem.. bo wychodzi na to, że ściemnia aby mieć lepszą cenę i tyle ...
Faith tam na dole za ogrodzeniem jest jakieś jezioro?
Murat-Gazon Staw jest 🙂 2 nawet wlasciwie, ale bardzo otrzcinowane 🙂

To jeszcze na czysto mloda pokaze:P
Nie ma dostępu do brzegu, żeby z koniem wejść?
Zduśka czyli nie wiemy kto zadatkował? Nikt ze znajomych? Ale najważniejsze, że nie pojedzie na hak
Oby znalazła dobry, odpowiedzialny dom a my może z czasem się usłyszymy co u niej, może ktoś się czegoś dowie albo sam właściciel się odezwie.
Zduśka czy mogę zapytać ile źrebiąt ma Twój Callisto?
[quote author=zduśka link=topic=752.msg2179476#msg2179476 date=1410450910]
klacz ktoś zadatkował, więc nie pójdzie na mięso - takie info przekazał mi handlarz. Mam nadzieję, że to prawda .. szkoda, że nie chciał zejść z ceny bo klacz miała by dom u znajomej mi osoby .. a tak to wiadomo kto dał lepszą cenę ten bierze - no życie

edit. a czy faktycznie za tą dwójkę sprzedał to chyba się nie dowiem.. bo wychodzi na to, że ściemnia aby mieć lepszą cenę i tyle ...
[/quote]
Ważne, aby trafiła w odpowiednie i kochające ręce. Nic więcej do szczęścia jej i nam nie potrzeba, aczkolwiek czas pokaże czy tak w istocie będzie.
Handlarz z krwi i kości zawsze podniesie cenę i nawet zagra na emocjach jak zawodowy wirtuoz, oni tak już mają.
Murat nie za bardzo wlasnie, ale obejscie ciagle sie zmienia wiec moze i zejscie do wody sie pojawi🙂 lada dzien mamy miec cavaletki nowe i boksy sie beda budowac...🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
11 września 2014 18:08
faith w panierce jej do pyska  😀
berula te co ja znam to 2 klaczki - a co wcześniej krył to nie znam  🙁

no mam nadzieję, że pójdzie w dobre ręce bo zgłaszały się naprawdę różne osoby .. aż mi ciarki po plecach przechodzą o jakie rzeczy się pytali  🙄 .. ale z drugiej strony lepsze takie ręce niż hak ...
zduśka i jak z tą klaczką? Wiesz coś więcej?

faith jak mi się marzy jakiś staw w okolicy albo chociaż płytka rzeka... A jeszcze jak obejrzałam ostatni filmik derby z wątku o terenach, to już w ogóle - "ja tez chcęęęę!".  🙂

edit: mapy satelitarne to jest dobra rzecz, oglądam okolice nowej stajni - jest staw!!!  😅 Już obczajam na mapie, jak tam dojechać  🤔wirek:
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 września 2014 08:17
po klacz jedzie dziewczyna, która sie wczoraj do mnie zgłosiła, że chce młodą uratować  😅
będzie w woj. mazowieckim  🏇
trzymajcie kciuki !!!
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
12 września 2014 08:21
zduśka świetna wiadomość z rana!
ale fajnie, z mazowieckiego to może gdzieś niedaleko mnie 😀
zduśka i to jest pozytywna wieść  🙂
zduśka trzymam, trzymam!!Świetna wiadomość i prosimy o info a może i zdjęcia?
Pytałam o potomków Callisto bo fajne te jego klaczki, bardzo mi sie podobają. Szkoda, że tylko dwie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się